Jedinečné záhradné kľakátko – kolenačky

Kód: DS92481716
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte toto jedinečné záhradné kľačadlo – kolenačky, ktoré Vám maximálne uľahčia prácu v záhrade. Kľačanie bude pohodlné a komfortné a to aj pri dlhej práci.

Využijete ich pri sadení kvetín, výsadbe zeleniny, vytrhávanie plevelu, okopávanie, prehrabávanie či pri iných činnostiachSú nesmierne praktické a výrazne šetria vaše kolená. Kľačí sa s nimi mimoriadne pohodlne.

Vďaka špeciálnym materiálom a jedinečnému dizajnu sú mimoriadne odolné a vhodné pre mužov aj ženy. Pri práci neprekážajú a dodajú Vám potrebný komfort.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNE ZÁHRADKÁRSKE KOLENAČKY - KĽAČADLO

Od teraz už žiadne kľačanie na mokrej a studenej zemi, ktoré vám môže privodiť nepríjemné zdravotné problémy. Unikátne záhradkárske kolenačky vám umožnia pohodlne pracovať a pritom zaistia maximálnu ochranu pri kľačaní.

Sú vhodné na profesionálne použitie, ale aj pre domácich záhradkárov.

 • Pre pohodlné kľačanie
 • Unikátny dizajn
 • Najkvalitnejšie materiály
 • Vhodné pre mužov aj ženy
 • Univerzálna veľkosť

 unikatne-kolenacky

MULTIFUNKČNÉ VYUŽITIE

Záhradkárske kľakátko kolenačky môžete využívať pri veľkom množstve činností. Môžete ich používať na okopávanie, sadenie, odstraňovanie buriny, prekyprenie pôdy a iné činnosti. Sú vybavené protišmykovými a nastaviteľnými popruhmi. Jednoduché upevnenie pomocou suchého zipsu.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY PRE MAXIMÁLNU FUNKČNOSŤ

Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov majú kolenačky mimoriadne dlhú životnosť a výnimočnú funkčnosť. Budú Vám verne slúžiť po dlhý čas.

 

VHODNÉ AJ PRE MUŽOV AJ ŽENY

Vďaka univerzálnemu dizajnu sú kolenačky vhodné pre mužov aj ženy rôznych vekových kategórií. Sú mimoriadne pohodlné a účinné. Jednoducho sa čistia a udržiavajú.

 

 kolenacky-

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Farba: čierna
 • Materiál: flexibilný neoprén
 • Polstrovanie: PE
 • Priedušné, vodeodolné
 • Protišmykové a nastaviteľné popruhy
 • *Variantu produktu odosielame na základe našej skladovej dostupnosti.

 

NÁŠ TIP

VYNIKAJÚCA SIEŤKA NA PESTOVANIE UHORIEK A INEJ ZELENINY

 

podporná sieťka na pestovanie uhoriek

Vyskúšajte vynikajúcu podpornú sieťku na pestovanie uhoriek a inej zeleniny a zaručene si skvalitníte a zväčšíte vašu úrodu.

 

 

UNIKÁTNE ZÁHRADKÁRSKE RUKAVICE

záhradkárske rukavice

Spoznajte profesionálne záhradkárske rukavice s pazúrmi, ktoré zabezpečia maximálnu ochranu vašich rúk pri práci a uľahčia vám prácu v záhrade.

 

 

KONEKTORY NA PODPORNÉ ZÁHRADNÉ TYČE

 

konektory na záhradné tyče

Spoznajte tieto unikátne konektory na záhradné tyče, vďaka ktorým si pohodlne a behom chvíľky vytvoríte akýkoľvek podporný objekt na pestovanie rastlín a kvetov.

 

 

UNIKÁTNY VYTRHÁVAČ BURINY

 

vytrhávač buriny

Spoznajte profesionálny vytrhávač buriny, ktorý vám mimoriadne uľahčí vytrhávanie buriny a maximálne skráti čas strávený vytrhávaním buriny.

 

 

VIAZACIE PÁSKY NA RASTLINY

 

viazacie pásky na rastliny

 

Veľmi praktické klipy na pripevnenie rastlín na tyč. Vďaka špeciálnemu materiálu, z ktorého sú klipy vyrobené, nedochádza k poškodeniu rastlín pripevnených na tyčiach.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: