Profesionálna záhradná stolička - klakátko do záhrady

Kód: DS73738203
€48,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte túto skvelú profesionálnu záhradkársku stoličku, ktorá Vám maximálne uľahčí prácu v záhrade. Stolička je určená ako kľakadlo do záhrady a odpočívacia stolička.

Využijete ju pri sadení kvetín, výsadbe zeleniny, vytrhávanie plevelu, okopávanie, prehrabávanie či pri iných činnostiachJe nesmierne praktická a výrazne šetrí vaše kolená. Kľačí sa na nej mimoriadne pohodlne.

Vďaka špeciálnym materiálom a patentovanému spôsobu výroby je táto stolička nesmierne odolná a praktická. Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti je prenosná a ľahko skladná.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNE ZÁHRADKÁRSKE KĽAKÁTKO A STOLIČKA

Od teraz už žiadne kľačanie na mokrej a studenej zemi, ktoré vám môže privodiť nepríjemné zdravotné problémy. Unikátna záhradkárska stolička vám umožní pohodlne pracovať a pritom zaistí maximálnu ochranu pri kľačaní.

Je vhodná na profesionálne použitie, ale aj pre domácich záhradkárov. Vďaka patentovanému dizajnu a maximálnej kvalite sa jedná o prémiový produkt.

 • Prenosná a praktická
 • Pre pohodlné kľačanie aj sedenie
 • Unikátny skladací dizajn
 • Najkvalitnejšie materiály
 • Vhodné pre mužov aj ženy
 • Univerzálna veľkosť

 

klakatko-do-zahrady 

 

MULTIFUNKČNÉ VYUŽITIE

Záhradkárske kľakátko môžete využívať pri veľkom množstve činností. Môžete ho používať na okopávanie, sadenie, odstraňovanie buriny, prekyprenie pôdy a iné činnosti. V prípade, že si potrebujete pri práci oddýchnuť, stačí ho otočiť a rázom máte z neho stoličku.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY PRE MAXIMÁLNU FUNKČNOSŤ

Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov má stolička mimoriadne dlhú životnosť a výnimočnú funkčnosťVďaka tomu sa môžete spoľahnúť, že multifunkčná stolička vám bude dlho slúžiť.

 

VHODNÉ AJ PRE PRÁCU V MOKREJ ZEMI

Nemáte radi kľačanie v mokrej a studenej zemi? Táto záhradkárska stolička vám s tým pomôže. Môžete ju využívať kdekoľvek. Jednoducho sa čistí a udržiava.

 

multifunkcna-zahradna-stolicka 

 

DOKONALE PRENOSNÁ

Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti sa stolička používa mimoriadne pohodlne. Prenesiete ju s ľahkosťou. Vďaka rozložiteľnému dizajnu nezaberá veľa miesta a ľahko sa skladuje. Je vhodná aj na kempovanie.

 

AKO SA STOLIČKA POUŽÍVA

Použitie je mimoriadne jednoduché a praktické. Pre rozloženie stoličky stlačíte kovovú páčku s pružinami. Týmto uvoľníte bočnú nohu, ktorú vyklopíte kolmo k sedátku. Rovnakým spôsobom vyklopíte aj druhú nohu stoličky. Pre zloženie stoličky opäť odistíte a sklopíte smerom k sedacej ploche. Zložená stolička je ľahká a nezaberá skoro žiadne miesto.

  

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Materiál: Kov
 • Farba: Zelená
 • Rozmery rozloženej stoličky: 60 cm x 50 cm x 30 cm
 • Rozmery zloženej stoličky: cca 59 cm x28 cm x 14 cm
 • Nosnosť: cca 100 kg

 


Ilustračné video: 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: