Jedinečná magnetická miska na skrutky, matice a drobné náradie

Kód: DS42396168
€14,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Kvalitná magnetická miska na skrutky je ideálny pomocník do každej dielne a pre každého kutila. Od teraz sa už nemusíte báť, že sa vám vysype miska alebo že sa skrutka zakotúľa a vy ju nenájdete. Všetky tieto starosti vyrieši táto jedinečná magnetická miska.

Vďaka silnému magnetu pevne drží všetky skrutky a malé náradie. Najkvalitnejšie materiály sú zárukou funkčnosti a životnosti produktu.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné 2-balenie magnetickej misky na skrutky za zvýhodnenú cenu. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

PREČO JE UNIKÁTNA TÁTO MAGNETICKÁ MISKA? 

Výnimočnosť tejto magnetickej misky je práve v jej kvalitnom a funkčnom vyhotoveníSilný magnetický materiál pre bezpečné odloženie skrutiek a drobného náradia. Je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú maximálnu funkčnosť produktu. Rýchlo sa čistí, má elegantný dizajn. Práve preto je vhodná do každej dielne.

 

magneticka-miska-na-skrutky,naradie


PRE KOHO JE MAGNETICKÁ MISKA URČENÁ?

S touto magnetickou miskou sa nemusíte obávať, že sa vám dôležitá šruba alebo matica zakotúľa a vy ju nenájdete. Tento neoceniteľný pomocník je vhodný pre všetkých opravárov, montérov a domácich majstrov.


PRE NAJJEDNODUCHŠIU MANIPULÁCIU

Veľkou vychytávkou je, že je magnetická. Takže si ju prichytíte na akýkoľvek magnetický povrch. To pre vás znamená, že keď budete potrebovať nejakú skrutku či náčinie, tak nemusíte zliezať z rebríka. Misku totiž prichytíte jednoducho k rebríku či k nejakej kovovej doske, ktorú máte rovno po ruke.

Do misky si potom dáte všetky kovové náčinie, čo v danej chvíli potrebujete a oprava môže začať. Vďaka miske sa vám bude lepšie manipulovať, a aj dostupnosť bude jednoduchšia. Skrutky a iné náčinie budú na miske držať ako prikované. 

unikatna-magneticka-miska-na-naradie

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
  • Priemer misky: 15 cm
  • Výška misky: 3,5 cm
  • Hĺbka: 2,5 cm
  • Materiál: kov
  • Na skrutky a iné kovové náčinie - magnetický systém fungovania
  • Samotnú misku prichytíte na kovový povrch (rebrík, dosku atď.) - uľahčenie pri práci
  • Ľahká manipulácia a dostupnosť pri opravách

 

Ilustračné video: 


 

NÁŠ TIP

ŠPECIÁLNA GOLA SADA S RAČŇOU

 

gola sada s račňou

 

Praktická gola sada - sada nástrčných kľúčov s račňou obsahuje kľúče rôznych veľkostí, ktoré umožňujú pohodlné a presné utiahnutie skrutiek a matícJe spoľahlivá pre najnáročnejšie práce.

 

 

VYSOKOKVALITNÝ MOMENTOVÝ KĽÚČ

univerzálny momentový kľúč

Vysokokvalitný momentový kľúč je univerzálny nástroj na uťahovanie a povoľovanie skrutiek a matíc rôznych veľkostí. Disponuje minimálnym krútiacim momentom 5 Nm a maximálnym krútiacim momentom 25 Nm.

 

 

UNIKÁTNE OCHRANNÉ PROTIPOREZOVÉ RUKAVICE

 

protiporezové rukavice-ochranné rukavice

 

Spoznajte profesionálne protiporezové rukavice, ktoré zabezpečia maximálnu ochranu vašich rúk pri práci. Vďaka špeciálnym materiálom a patentovanému spôsobu výroby sú tieto rukavice s vysokou odolnosťou proti prerezu vhodné na akúkoľvek manuálnu prácu.

 

 

MAGNETICKÝ NÁRAMOK NA NÁRADIE

 

magnetický náramok na náradie

 

Kvalitný magnetický náramok na skrutky je ideálny pomocník do každej dielne a pre každého kutila. Od teraz sa už nemusíte báť, že sa vám vysype miska alebo že sa skrutka zakotúľa a vy ju nenájdete. Všetky tieto starosti vyrieši tento magnetický náramok.

 

 

VYNIKAJÚCA SADA V KUFRÍKU S AKUMULÁTOROVÝM SKRUTKOVAČOM

akumulátorový skrutkovač-sada v kufríku

Spoznajte praktickú sadu akumulátorového skrutkovača s príslušenstvom a uľahčite si bežné práce v domácnosti, v záhrade, v garáži a podobne.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: