Kvalitné petangové gule - kompletná sada

Kód: DS64743602
€39,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Spoznajte túto skvelú sadu na petanque, ktorá sa hodí pre profesionálnych aj rekreačných hráčov. Balenie obsahuje 8. Farebné prasiatko je dobre viditeľné na všetkých povrchoch.  Luxusný obal na guľe ulahčí prepravu a ich skladovanie.

Petang je ideálna exteriérová hra, ktorú si môžete zahrať kdekoľvek na pláži, záhrade, grilovačke, na rodinných aj firemných oslavách a iných príležitostiach. Hrať ju môže doslova každý, deti dospelý aj starí ľudia.

Vďaka najkvalitnejším materiálom je táto sada mimoriadne odolná a vydrží Vám roky. Je ideálna ako nevšedný darček pre mužov aj ženy všetkých vekových kategórií. S touto sadou získate všetko potrebné pre hru. Sada je ideálna pre 2 až 6 ľudí.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

KOMPLETNÁ SADA NA PETANQUE

Naša sada na petanque obsahuje 8 kovových gulí vyrobených z kvalitnej oceli. Vďaka tomu sú mimoriadne pevné a odolné a vydržia akékoľvek zaobchádzanie. Prasiatko (malá gulička) je krikľavej farby tak aby ho bolo vidieť aj v tráve. Balenie obsahuje aj šnúrku na meranie vzdialenosti. Robustný obal na zips je pevný, odolný a zároveň vyzerá luxusne. Vďake nemu bude preprava a skladovanie hračkou. S touto sadou máte všetko potrebné, aby ste si mohli zahrať túto skvelú hru kdekoľvek.

 

 petangove-gule-unikatne


SADA PRE 2 AŽ 6 HRÁČOV

Sada obsahuje 8 gúľ, ktoré sú označené tak aby sa dali ľahko rozpoznať. Takto môžete vytvoriť až 3 družstvá po dvoch hráčov. Ideálne aj pre väčšie rodinné oslavy.

 

ZÁBAVNÁ A FASCINUJÚCA HRA NA RÔZNE PRÍLEŽITOSTI

Táto klasická hra petang je zábavná tímová hra ktorú môžete hrať kdekoľvek. Môžete si ju zahrať na záhrade v parku a všade tam kde chcete. Pripojiť sa môžu ľudia všetkých vekových skupín, ako sú deti, tínedžeri, dospelí, starí atď. Ideálne pre rodinné pikniky, hry na záhrade, kempovanie, pláž, všetky druhy večierkov, firemných aktivít a iných spoločenských udalostí.

 

petangove-gule-kvalitne


PERFEKTNÝ DARČEK

Hľadáte nevšedný darček, ktorý poteší malých aj veľkých? Práve hra petaque je ideálny darček pre mužov aj ženy všetkých vekových kategórií. Hodí sa na Vianoce, narodeniny, meniny ako darček ku kolaudácii domu a iným príležitostiam. Vďaka pevnému a luxusnému baleniu gule vyzerajú štýlovo a moderne.

 

ČO JE TO PETANQUE

Petanque je outdorová spoločenská hra vhodná prevažne na leto na piesočné pláže či trávnaté povrchy. Družstvá sa snažia umiestniť gule čo najbližšie k cieľu, ktorý tvorí gulička, tzv. Prasiatko. Princíp hry je veľmi jednoduchý, ale dokonalé zvládnutie techniky a taktiky vyžaduje pravidelný tréning.

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DIZAJN

Pri výrobe týchto gulí boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby, čo je zárukou funkčnosti a životnosti produktu. Vďaka tomu sú gule odolné proti praskaniu pri dlhodobom používaní. Máte istotu, že Vám tieto gule vydržia.

 

petangove-gule-jedinecne

 

OBSAH BALENIA

  • 1x Pétanque - veľký set obal
  • 8x Veľká guľa
  • 1x Malá gulička
  • 1x Šnúrka

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: