Krokomery

SUPER FITNESS PRÍSLUŠENSTVO

Vitajte v našom internetovom obchode, ktorý je najlepším miestom pre vysokokvalitné krokomery a fitness príslušenstvo. Ak hľadáte presné sledovanie krokov a komplexné monitorovanie aktivity, ste na správnom mieste. Náš široký sortiment krokomerov je určený všetkým nadšencom fitnes, od príležitostných chodcov až po zanietených bežcov.

Jedným z našich najobľúbenejších produktov je multifunkčný balík krokomerov. Tento komplexný balík obsahuje najmodernejší krokomer, ktorý presahuje rámec počítania krokov. Vďaka jeho pokročilým funkciám môžete monitorovať rôzne aspekty svojej fitness cesty. Sleduje nielen vaše kroky, ale aj prejdenú vzdialenosť, spálené kalórie a dokonca aj spánkový režim. Elegantný dizajn krokomera a používateľsky prívetivé rozhranie z neho robia nevyhnutného spoločníka pre vaše každodenné aktivity.


 

Najpredávanejšie

2 položiek celkom
balicek multifunkcny krokomer sportova ladvinka na behanie
Akcia Tip
ZADARMOZADARMO
€29,99

Sada obsahuje Multifunkčný krokomer + Športovú ľadvinku na behanie, ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO. Moderný krokomer - pedometer s digitálnym displejom pre zistenie...

DE99964668
krokomer tuku
Akcia Tip
€15,99

  Prinášame Vám moderný krokomer - pedometer s digitálnym displejom pre zistenie počtu krokov, prejdenej vzdialenosti a telesného tuku. Maximálne kvalitný, ľahko ovládateľný...

DS88601857

Pre vášnivých bežcov a športových nadšencov ponúkame športový bežecký krokomer. Tento krokomer je navrhnutý tak, aby vydržal aj tie najintenzívnejšie tréningy a poskytoval presné merania aj pri vysokom zaťažení. Jeho robustná konštrukcia zaručuje odolnosť a funkcia odolnosti voči vode vám umožní posúvať svoje limity v daždi či v daždi. Zostaňte motivovaní, keď budete sledovať svoju vzdialenosť, rýchlosť a tempo, čo vám umožní dosiahnuť vaše fitness ciele.

Okrem našich multifunkčných krokomerov ponúkame aj vysokokvalitné možnosti, ktoré zahŕňajú meranie telesného tuku. Tieto krokomery idú nad rámec sledovania vašich krokov a zaoberajú sa komplexnejšou analýzou zloženia vášho tela. Meraním percenta telesného tuku získate cenné informácie o svojom celkovom zdravotnom stave a pokroku v oblasti telesnej kondície. Tieto pokročilé krokomery sú vybavené špičkovou technológiou, ktorá poskytuje presné výsledky a umožňuje vám prijímať informované rozhodnutia o vašej pohode.