Jedinečný držiak na mobil do auta

Kód: DS89919460
€11,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Jedinečný držiak mobilu do auta je unikátna pomôcka pre všetkých motoristov. Bezpečne a účinne pripevníte svoj mobil na čelné sklo a budete ho mať stále po ruke a na očiach. Nebude Vám nijako brániť pri šoférovaní.  

Vďaka univerzálnej veľkosti je držiak určený pre väčšinu mobilných telefónov. Možno ho spoľahlivo umiestniť do akéhokoľvek auta. Takto sa dá nielen prakticky telefonovať, aby ste telefón nedržali v ruke, ale tiež sledovať GPS navigáciu alebo počúvať hudbu a iné činnosti.  

Vďaka najkvalitnejším materiálom a špeciálnym bezpečnostným úchytom si môžete byť istí že váš telefón zostane v bezpečí aj pri jazde po teréne, prudkom zabrzdení aj v iných extrémnych podmienkach.  

Použitie je jednoduché a komfortné. Váš mobil upevníte behom sekundy. Všetky tieto vlastnosti robia z tohto zariadenia prémiový produkt za výhodnú cenu.  

 

Detailné informácie

Podrobný popis

VYSOKÁ ÚROVEŇ BEZPEČNOSTI  

Držiak telefónu do auta vďaka špeciálnemu dizajnu a kombinácií kovových a plastových materiálov najvyššej kvality prináša najvyššiu možnú mieru ochrany vášho telefónuAj pri extrémnom používaní v teréne je váš telefón v bezpečí.

 

OTOČENIE O 360 STUPŇOV  

Otočenie o 360 stupňov umožňuje nastavenie telefónu do polohy, ktorá je pre vás najvýhodnejšia. Máte tiež plný prístup na celú obrazovku telefónu, gombíky a mikrofón. Takto nebudete musieť telefón náročne vyberať, aby ste s ním mohli pracovať.  

 

NA AKÝKOĽVEK MOBIL  

Nastaviteľný úchop umožňuje použitie na väčšinu mobilných telefónov. Úchyty sú pevné a bezpečné. Neprekážajú pri práci s mobilným telefónom, ani na ovládanie tlačidiel. Mobil sa ovláda jednoducho a komfortne.  

 

MOBIL VÁM UŽ NESPADNE  

Produkt obsahuje pevný držiak so špeciálnymi pogumovanými úchytmi, ktoré spoľahlivo držia akýkoľvek telefón pevne na svojom mieste. Takto už nemusíte riešiť, kam dáte telefón pri jazde v aute. Váš telefón budete mať stále po ruke a bezpečne odložený.  

 

PRÉMIOVÉ MATERIÁLY A DLHÁ ŽIVOTNOSŤ  

Pri výrobe boli použité najkvalitnejšie materiály, čo zaisťuje maximálnu životnosť a opakovateľnú funkčnosť produktu. Držiaca časť je vyrobená z pevného materiálu so špeciálnymi gumovými úchytmi, ktoré udržujú telefón v bezpečí. Zároveň uľahčujú pripnutie telefónu, ktoré je nesmierne rýchle a jednoduché.  

 

AKO SA DRŽIAK NA MOBIL DO AUTA POUŽÍVA  

Držiak je určený na opakované umiestnenie na čelné sklo automobilu. Časť, do ktorej sa vkladá telefón možno roztiahnuť podľa potreby, takže sa držiak ľahko prispôsobí väčšine mobilných telefónov. Pomocou pevnej prísavky potom pripevníte telefón na čelné sklo. Telefón tak budete mať na očiach. V prípade potreby môžete držiak opäť ľahko odopnúť a odložiť.  

   

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA  

  • otočenie o 360 stupňov umožňuje horizontálne alebo vertikálne použitie  
  • jednoduchá inštalácia a odstránenie  
  • kvalitný a odolný materiál pre jednoduchú manipuláciu aj inštaláciu   

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: