Spoľahlivý multifunkčný krokomer + meranie telesného tuku

Kód: DS88601857
Akcia Tip
€15,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
 

Prinášame Vám moderný krokomer - pedometer s digitálnym displejom pre zistenie počtu krokov, prejdenej vzdialenosti a telesného tuku. Maximálne kvalitný, ľahko ovládateľný a spoľahlivý krokomer je veľmi presný, kompaktný a dômyselne navrhnutý.  

Chcete zefektívniť vaše cvičenie, potrebujete vedieť koľko kalórií ste spálili, či sa Vám darí vo vašom chudnutí alebo len chcete zistiť koľko kilometrov denne prejdete? To všetko vyrieši tento jedinečný osobný krokomer.  

Unikátny krokomer je jednotkou vo svojej cenovej kategórii. Je určený pre presné meranie prejdenej vzdialenosti a doplnený o ďalšie užitočné funkcie.  

Prístroj disponuje veľkým displejom pre jednoduché a presné odčítanie nameranej hodnoty. Hodinky vás informujú o aktuálnom čase. Stopky Vám pomôžu zmerať presný čas. Budík vás upozorní na dôležitú udalosť. Ďalej obsahuje výpočet vzdialenosti s presnosťou 0,01 km, počet prejdených krokov, stav telesného tuku a iné. Všetky tieto funkcie robia z tohto multifunkčného zariadenia top produkt vo svojej kategórii za skvelú cenu.  


 

NAŠ TIP

Tu nájdete výhodný balíček Multifunčkní krokomer + Športová ľadvinka na behanie, ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO. 

Vyskúšajte tiež jedinečné slúchadlá na behanie. 
 

Pre efektívne chudnutie vyskúšajte Rotačný disk - Rotana alebo posilňovací expander.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

KROKOMER SPOĽAHLIVÝ POMOCNÍK  

Tento multifunkčný krokomer je vynikajúcou pomôckou pre aktívny športovcov, pre ľudí ktorí chcú schudnúť pre turistov, aktívnych ľudí, alebo pre každého, kto chce vedieť koľko krokov denne prejde. Namerané hodnoty Vám pomôžu zistiť či máte dostatok pohybu, či postupujete vo vašom tréningu, koľko tuku máte a či sa Vám darí vo vašom chudnutí.  

 

multifunkcny-krokomer  

 

UNIKÁTNY KROKOMER S MERAČOM TELESNÉHO TUKU  

Spoznajte tento kvalitný a cenovo dostupný krokomer, s multifunkčným využitím, ktorý navyše obsahuje výkonný budík, hodinky, stopky, meranie prejdenej vzdialenosti, počet krokov, množstvo telesného tuku a ďalšie funkcie. Krokomer môžete využiť až pre 5 osôb. vďaka funkcii merania telesného tuku budete môcť pravidelne vyhodnocovať, ako sa Vám darí pri chudnutí. Merač telesného tuku Vám podá presnú a pravdivú informáciu.  

 

KOMPAKTNÉ ROZMERY A NÍZKA HMOTNOSŤ 
           

Vďaka kompaktným rozmerom (9,2 x 5,2 cm), modernému dizajnu a ľahkej hmotnosti sa z toho prístroja stal najobľúbenejší osobný krokomer. Tento krokomer bol používaný a oceňovaný ako prémiový produkt množstvom spokojných zákazníkov na celom svete. Obstál obzvlášť vo vysokom pomere kvality a ceny. Vo svojej cenovej kategórii dosahuje nadpriemerné výsledky v presnom meraní.  

Elegantný dizajn a dobre čitateľný displej pre maximálny komfort používania. Odolná konštrukcia zaistí dlhú životnosť produktu.  

 

SPOĽAHLIVÉ A PRESNÉ MERANIE  

Krokomer sa môže pochváliť vysokou presnosťou merania. Výpočet vzdialenosti s presnosťou 0,01 km. To všetko dokáže vďaka dômyselnému nastaveniu, ktoré dopĺňajú údaje o vašej váhe, výške, veku a pohlaví. Vďaka týmto údajom ktoré si jednoducho navolíte dokáže krokomer merať s nadpriemernou presnosťou.  

   kvalitny-krokomer

DLHÁ VÝDRŽ BATÉRIE  

Krokomer je napájaný batériou. Vďaka zabudovanému automatickému vypnutiu pomáha spoľahlivo šetriť batérie, čo zvyšuje ich životnosť. Batérie Vám spoľahlivo vydržia po množstvo meraní.  

 

VYNIKAJÚCI POMER KVALITA A CENA  

Hlavnou prednosťou tohto krokomeru je pomerne nízka cena k vysokej kvalite produktu. Krokomer - pedometer vďaka kvalitným materiálom a modernej technológii výroby je výnimočne presný.  

 

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE  

Jednoduchosť ovládania si zamilujete. Spolu s krokomerom dostanete presný a podrobný návod na použitie s ktorým bude jeho ovládanie a nastavenie hračka.  

 

krokomer-beh-chodze-turistika  

 

OTESTUJTE SEBA I VAŠICH PRIATEĽOV ČI RODINU  

Krokomer obsahuje možnosť nastaviť parametre až pre 5 ľudí. Vďaka ľahko čitateľnej obrazovke, mimoriadnej životnosti batérií je ideálny pre testovanie seba, vašich priateľov a rodiny. Vezmete si ho so sebou kamkoľvek idete a získajte potrebné informácie.  

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA 

 • meranie telesného tuku  
 • až pre 5 osôb  
 • presný spoľahlivý krokomer na pripevnenie k opasku alebo na nohavice či sukňu v oblasti pásu     
 • spoľahlivý a presný krokomer s bohatou funkčnou výbavou:  
 • funkcia stopiek  
 • funkcia hodín  
 • budík  
 • zobrazovanie času 12/24 hodín  
 • počítadlo krokov - do maximálnej hodnoty 99.999 krokov  
 • nastavenie výšky postavy : 30 - 200 cm, dĺžky kroku  
 • nastavenie hmotnosti  
 • nastavenia pohlavia a veku  
 • výpočet vzdialenosti s presnosťou 0,01 km (míľ)  
 • možnosť prepínania km / míle  
 • možnosť nastavenia maximálnej vzdialenosti 0 - 99,999 km / míľ   

 


 

NÁŠ TIP

 

UNIKÁTNY VOJENSKÝ RUKSAK

 

vojenský ruksak

 

Spoznajte špeciálny vojenský ruksak a využívajte jeho výhody počas turistiky, outdoorových aktivít, alebo ako kvalitný batoh pre študentov.

 

 

SPOĽAHLIVÉ PROTIŠMYKOVÉ NÁVLEKY NA TOPÁNKY

 

protišmykové návleky na topánky

 

Vyskúšajte spoľahlivé protišmykové návleky a budete sa môcť pohybovať po vonku bez problémov aj v nepriaznivom počasí. Vyhnite sa nepríjemnému pošmyknutiu a zraneniu. Toto je sen mnohých ľudí.

 

 

VYNIKAJÚCI NEPREMOKAVÝ OBAL NA BATOH

 

vodeodolný obal na batoh

 

Spoznajte kvalitný nepremokavý obal na batoh a na turistike vás neprekvapí žiadne počasie. Ideálne ochráni váš batoh pred vlhkosťou, dažďom, snehom, blatom i vetrom.

 

 

ŠPIČKOVÁ ŠPORTOVÁ FĽAŠA NA VODU

 

športová fľaša na vodu

 

Spoznajte túto špičkovú fľašu na vodu, ktorá je klenotom medzi fľaškami. Užite si čerstvú a ničím nezmenenú chuť vášho nápoja. Hodí sa pre všetkých športovcov, šoférov, turistov, do kancelárie a pre každého, kto miluje kvalitné veci.

 

 

PRAKTICKÉ SNEŽNÉ KORČULE – MINI LYŽE

 

snežné korčule - mini lyže

 

Spoznajte originálne snežné korčule – mini lyže a užívajte si perfektnú lyžovačku kedykoľvek budete na horách.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: