Praktický vrták do zeme - pôdny vrták

Kód: DS68218223
€22,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte profesionálny pôdny vrták do zeme, ktorý Vám pomôže pohodlne, rýchlo a efektívne vyhĺbiť akúkoľvek dieru. Nezáleží na tom, či potrebujete zasadiť zeleninu, stromčeky, prevzdušniť pôdu, vykopať jamu na stĺpik s týmto vrtákom to hravo zvládnete.

Pri výrobe boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby pre dosiahnutie maximálneho výkonu a životnosti produktu. Univerzálny dizajn umožňuje použitie vo všetkých klasických vŕtačkách a elektrických skrutkovačoch.

Pôdny vrták je nesmierne praktický a užitočný pomocník v každej záhrade. Výrazne šetrí Váš čas a aj váš chrbát. Je vhodný pre profesionálne aj domáce použitie. S týmito vrtákom do zeme Vás bude práca na záhradke baviť ešte viac.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

ROBUSTNÝ A ODOLNÝ PÔDNY VRTÁK DO ZEME

Pôdny vrták do zeme je vyrobený z vysoko odolnej ocele s lesklým čiernym lakovaným povrchom. Vďaka špeciálnej oceli a patentovanému dizajnu je vŕtanie s týmto vrtákom mimoriadne pohodlné, rýchle a efektívne. Môžete ho využívať pre jednoduché a rýchle navŕtanie otvorov pre vysádzanie cibule, kvetinových záhrad, stromčekov, či plotov na záhrade. Je neoceniteľný pomocník, ktorý vám pomôže na vašej záhrade.

 

 profesionalny-vrtak-do-zeme

 

UŠETRITE ČAS A VAŠE ZDRAVIE

S týmto vrtákom dokážete behom okamihu vyhĺbiť jamku akú potrebujete. Hĺbenie je mimoriadne rýchle a efektívne. Behom pár minút dokážete zasadiť desiatky rastlín. Takto Vám ušetrí čas a aj váš chrbát.

 

NA PROFESIONÁLNE A DOMÁCE VYUŽITIE

Špeciálny pôdny vrták sa hodí na každodenné používanie pre profesionálov ale aj pre všetkých záhradkárov. Vďaka kvalitným materiálom má mimoriadnu životnosť a funkčnosť. Vďaka praktickej veľkosti je vhodný pre väčšinu bežných potrieb.

 

VYUŽIJETE HO NA ČOKOĽVEK

Tento vrták do zeme je najlepším nástrojom na sadenie pri výsadbe cibúľ, zeleniny, kvetov a malých stromov, pri prihnojovaní kríkov a stromov do hlbokých vrstiev pôdy. Pomôže vám bez námahy vykopať dieru pre stĺpy, ukotviť slnečník, stan a iné.

 

 vrtak-do-zeme

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Práca s vrtákom je nesmierne jednoduchá a pohodlne ju zvládne každý. Vďaka univerzálnej koncovke je vrták vhodný do všetkých bežných vŕtačiek alebo elektrických skrutkovačov. Upevnite šesťhran do skľučovadla vŕtačky. Zavŕtajte vrták kúsok do zeme, potom ho vytiahnite a vysypte z neho zem. Toto opakujte, kým nemáte vyhĺbený Vami požadovaný otvor.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmery: 4 x 22 cm
  • Materiál: oceľ
  • Pre elektrickú vŕtačku
  • Vŕtačka nie je súčasťou balenia

 

Ilustračné video: 


 

NÁŠ TIP

PRVOTRIEDNY VYSÁVAČ, DRVIČ A FÚKAČ LÍSTIA

 

záhradný vysávač, drvič a fúkač lístia

 

Objavte rýchly a jednoduchý spôsob, ako sa bez námahy zbaviť lístia vo svojej záhrade. Vysávač lístia nielen vysávaale aj drví a jednoduchou zmenou prevádzkového režimu získate aj výkonný fúkač lístia.

 

 

PRAKTICKÝ ZBERAČ LÍSTIA A TRÁVY

 

zberač lístia a trávy

 

Spoznajte vynikajúci zberač lístia a trávy a uľahčite si prácu v záhrade i v predzáhradke. Pohodlne a bezpečne odstránite kopy lístia i ostatného záhradného odpadu.

 

 

VÝKONNÝ ODSTRAŇOVAČ BURINY Z DLAŽBY - ČISTIČ ŠPÁR

 

odstraňovač buriny z dlažby - čistič špár

 

Spoznajte profesionálny vytrhávač buriny z dlažby, ktorý vám mimoriadne uľahčí vytrhávanie buriny a maximálne skráti čas strávený vytrhávaním buriny.

 

 

PRAKTICKÝ ZÁHRADNÝ KÔŠ  - VRECE NA LÍSTIE

 

záhradný kôš - vak na lístie

 

Vyskúšajte tento ohromný, praktický, záhradný kôš na lístie. Vmestíte do neho veľké množstvo lístia naraz, čo vám značne urýchli a uľahčí prácu na záhrade.

 

 

PRAKTICKÝ VYPAĽOVAČ BURINY

 

vypaľovač buriny

 

Spoznajte vynikajúci  vypaľovač buriny, ktorý vám pomôže udržiavať vaše chodníky vždy nádherne upravené, bez buriny. Ničenie buriny bude účinné, jednoduché a hlavne bez chemikálií, nepoškodíte si okolitú pôdu.

 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: