Praktický vypaľovač buriny

Kód: DS10026772
€41,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte vynikajúci  vypaľovač buriny, ktorý vám pomôže udržiavať vaše chodníky vždy nádherne upravené, bez buriny. Ničenie buriny bude účinné, jednoduché a hlavne bez chemikálií, nepoškodíte si okolitú pôdu.

Jedinečný teplovzdušný vypaľovač buriny využíva technológiu, vďaka ktorej dochádza k efektívnemu odstráneniu burín pri teplote až 650 °C. Prístroj disponuje kvalitným motorom s jedinečným výkonom až 2000 W.

Manipulácia so senzačným vypaľovačom burín je skutočne veľmi jednoduchá. Stačí ho pripojiť k elektrickej sieti, nastaviť teplotu a môžete začať s odstraňovaním burín. Na pohodlné chladenie prístroja slúži kovový stojan, ktorý sa dá v okamihu vysunúť.

Tento praktický elektrický vypaľovač buriny vám spoľahlivo poslúži aj pri rozpaľovaní grilu. Stačí vymeniť nástavec – trysku na zapálenie grilu.

 Vyskúšajte jedinečný vypaľovač burín a budete sa tešiť z dokonalo krásnej predzáhradky a terasy.


 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRAKTICKÝ VYPAĽOVAČ BURINY

Aj vy túžite po nádhernej dlažbe v okolí vášho domu? Jednoducho potrebujete praktický vypaľovač buriny, pomocou ktorého sa rýchlo a účinne zbavíte burín aj v tých najmenej prístupných miestach. Je to skutočne omnoho jednoduchšie než ručné vytrhávanie.

 

 unikatny-vypalovac-buriny

BEZ CHEMIKÁLIÍ

Dokonalé ošetrenie vašej dlažby, chodníka do domu, či v záhradke  bez použitia jedinej kvapky chemikálie, bez žiadnych postrekov. To je sen každého človeka, ktorý sa chce správať environmentálne, a zároveň si chce ochrániť a skrášliť svoje okolie.

 

DVE TEPLOTNÉ NASTAVENIA

Tento jedinečný elektrický vypaľovač buriny disponuje dvomi nastaviteľnými teplotnými režimami. Hlavný je pracovný režim, pri ktorom dosahuje teplota vyžarujúceho vzduchu až 650 °C. Druhý režim zabezpečuje ochladenie prístroja.

 

ODNÍMATEĽNÁ RUKOVAŤ – ĽAHKÉ PRENÁŠANIE

Rukoväť elektrického vypaľovača burín je odnímateľná.  Prenášanie a ani uskladnenie tohto praktického prístroja nebude žiaden problém.

Jednoducho rukoväť odpojíte a v okamihu dostanete dve kratšie časti. Omnoho ľahšie tento vypaľovač buriny prenesiete autom aj na záhradku, na chalupu a podobne. Bez problémov ho uložíte kdekoľvek, kde budete potrebovať.

 

 vykonny-vypalovac-burin

TRYSKA NA ZAPÁLENIE  GRILU

Vynikajúci teplovzdušný vypaľovač buriny vám dokonalo poslúži aj pri zapaľovaní grilu. Stačí nasadiť na spodnú časť prístroja trysku na zapálenie grilu. Je to naozaj veľmi pohodlné riešenie.

 

JEDNODUCHÁ MANIPULÁCIA

Manipulácia s elektrickým vypaľovačom buriny je skutočne veľmi jednoduchá. Prístroj pripojíte k elektrickému zdroju a zapnete požadovaný režim teploty – hlavný režim. Môžete  začať s odstraňovaním buriny.

Po ukončení práce prepnete teplotný režim na nižšiu teplotu. Vysuniete kovový stojan a necháte na bezpečnom mieste vychladnúť.

 

AKO TO FUNGUJE

Technológia  praktického elektrického vypaľovača burín je excelentná. Elektrický horák generuje vďaka elektromotora s výkonom až 2000 W také ohromné teplo, ktoré spoľahlivo ničí rastliny, a teda aj buriny.

Jednoduché priblíženie sa tryskou k burine a vysoká teplota vzduchu, ktorá sála cez koncentračnú trysku zapríčiní, že sa vám podarí zbaviť sa nežiaducich burín, napríklad v chodníku. Určite aj vy oceníte tohto praktického pomocníka.

 

 vypalovac-buriny

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Napätie: 230 V - 50 Hz
  • Výkon 2000 W
  • Nastavenie teploty: 60 °C, 650 °C
  • Prietok vzduchu 500 L / min -1,8 m
  • Gumový kábel Ho5RN-F

Balenie obsahuje

  • 1 koncentračná tryska na ničenie buriny
  • 1 rukoväť s klipom na kábel
  • 1 tryska na zapálenie BBQ - grilu
  • 1 skladací kovový stojan

 

NÁŠ TIP

PRVOTRIEDNY VYSÁVAČ, DRVIČ A FÚKAČ LÍSTIA

 

záhradný vysávač, drvič a fúkač lístia

 

Objavte rýchly a jednoduchý spôsob, ako sa bez námahy zbaviť lístia vo svojej záhrade. Vysávač lístia nielen vysávaale aj drví a jednoduchou zmenou prevádzkového režimu získate aj výkonný fúkač lístia.

 

 

PRAKTICKÝ ZBERAČ LÍSTIA A TRÁVY

 

zberač lístia a trávy

 

Spoznajte vynikajúci zberač lístia a trávy a uľahčite si prácu v záhrade i v predzáhradke. Pohodlne a bezpečne odstránite kopy lístia i ostatného záhradného odpadu.

 

 

VÝKONNÝ ODSTRAŇOVAČ BURINY Z DLAŽBY - ČISTIČ ŠPÁR

 

odstraňovač buriny z dlažby - čistič špár

 

Spoznajte profesionálny vytrhávač buriny z dlažby, ktorý vám mimoriadne uľahčí vytrhávanie buriny a maximálne skráti čas strávený vytrhávaním buriny.

 

 

PRAKTICKÝ ZÁHRADNÝ KÔŠ  - VRECE NA LÍSTIE

 

záhradný kôš - vak na lístie

 

Vyskúšajte tento ohromný, praktický, záhradný kôš na lístie. Vmestíte do neho veľké množstvo lístia naraz, čo vám značne urýchli a uľahčí prácu na záhrade.

 

 

ROBUSTNÝ A ODOLNÝ PÔDNY VRTÁK DO ZEME

 

pôdny vrták do zeme

 

Spoznajte profesionálny pôdny vrták do zeme, ktorý Vám pomôže pohodlne, rýchlo a efektívne vyhĺbiť akúkoľvek dieru. Nezáleží na tom, či potrebujete zasadiť zeleninu, stromčeky, prevzdušniť pôdu, vykopať jamu na stĺpik s týmto vrtákom to hravo zvládnete.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: