Servírovacie stolíky

STOLOVANIE A SERVÍROVANIE

Vitajte v našom internetovom obchode, kde ponúkame široký sortiment jedinečných skladacích servírovacích stolíkov s nastaviteľnou výškou a sklonom. Ak hľadáte praktické a všestranné riešenie pre svoje stolovanie alebo servírovanie, ste na správnom mieste!

Naše servírovacie stolíky sú navrhnuté tak, aby vám poskytli maximálne pohodlie a funkčnosť. Či už usporadúvate večierok, organizujete bufet, alebo si jednoducho vychutnávate jedlo s rodinou, naše skladacie stoly vám zlepšia zážitok zo stolovania. Vďaka ich nastaviteľnej výške a sklonu môžete stôl ľahko prispôsobiť svojim špecifickým požiadavkám.


 

Najpredávanejšie

1 položiek celkom
sklopny stolik
€36,99

    Spoznajte tento unikátny skladací a sklopný stolík, ktorý nájde uplatnenie v každej domácnosti. Využijete ho ako pracovný stolík, jedálenský stolík, stolík pre seniorov,...

DS40128470

Jednou z výrazných vlastností našich servírovacích stolov je ich skladacia konštrukcia. To umožňuje ich jednoduché skladovanie a prenášanie, vďaka čomu sú ideálne na použitie v interiéri aj exteriéri. Či už máte v jedálenskom priestore obmedzený priestor alebo často prijímate hostí na rôznych miestach, naše skladacie stoly sú ideálnou voľbou.

Funkcia nastaviteľnej výšky umožňuje nastaviť stôl na pohodlnú úroveň, čím sa zabezpečí príjemné stolovanie pre všetkých. Či už pri servírovaní alebo stolovaní radšej sedíte, alebo stojíte, stôl si môžete jednoducho nastaviť podľa svojich potrieb. Vďaka tomu sú naše servírovacie stolíky vhodné pre ľudí každého veku a fyzických schopností.