Rohožky

ŠIROKÝ VÝBER VYSOKOKVALITNÝCH ROHOŽÍ

Vitajte v našom online obchode, kde nájdete široký výber vysokokvalitných rohoží, ktoré spĺňajú vaše potreby v oblasti čistenia. Sme hrdí na to, že ponúkame špičkové výrobky, ktoré sú navrhnuté tak, aby vám uľahčili upratovanie. V tejto kategórii predstavujeme dve výnimočné rohože: rohož na upratovanie z mikrovlákna Magic v čiernej a hnedej farbe.

Predstavujeme čistiacu rohož Magic z mikrovlákna! Tento inovatívny čistiaci doplnok mení pravidlá hry, pokiaľ ide o udržiavanie vašich povrchov bez škvŕn. Táto rohožka, vyrobená z prvotriedneho materiálu z mikrovlákna, sa môže pochváliť výnimočnou absorpčnou schopnosťou, ktorá jej umožňuje účinne zachytávať a odstraňovať nečistoty, prach a špinu z rôznych povrchov.


 

Najpredávanejšie

3 položiek celkom
Magicka rohožka cierna
Akcia Tip
€22,99

    Magická rohožka účinne a jednoducho absorbuje nečistoty, mastnotu, vodu, zachytáva špinu, vlhkosť, chráni vašu podlahu a koberce pred neporiadkom a poškodením.   Je...

DS37070407
Magicka cistiace rohožka z mikrovlákna
Akcia Tip
€22,99

Magická rohožka účinne a jednoducho absorbuje nečistoty, mastnotu, vodu, zachytáva špinu, vlhkosť, chráni vašu podlahu a koberce pred neporiadkom a poškodením.   Je...

DS52977434
magicka cistici rohozka z mikrovlakna
Akcia Tip
ZADARMOZADARMO
€40,99

BALENIE OBSAHUJE 2 x magická rohožka s  DOPRAVOU ZADARMO.   Magická rohožka účinne a jednoducho absorbuje nečistoty, mastnotu, vodu, zachytáva špinu, vlhkosť,...

DS99964593

Čistiaca rohož z mikrovlákna Magic je k dispozícii v dvoch štýlových farbách: čiernej a hnedej. Či už dávate prednosť klasickej čiernej alebo teplému hnedému odtieňu, obe možnosti dodajú vášmu upratovaniu nádych elegancie. Sú nielen funkčné, ale aj bez problémov zapadnú do akéhokoľvek interiéru.

Jednou z kľúčových vlastností týchto rohoží je ich všestrannosť. Sú navrhnuté tak, aby si poradili s viacerými povrchmi, takže dokážu zázraky na kuchynských doskách, kúpeľňových obkladačkách, sklenených doskách a ďalších. Bez ohľadu na to, kde potrebujete upratať, čistiaca rohožka Magic z mikrovlákna túto úlohu zvládne.

Materiál z mikrovlákna použitý v týchto rohožiach je mimoriadne jemný a šetrný k chúlostivým povrchom. Rozlúčte sa so škrabancami alebo šmuhami spôsobenými drsnými čistiacimi nástrojmi! Čistiaca rohožka Magic Microfibre Cleaning Mat zakaždým zabezpečí hladké a bezpečné čistenie.