Skladacia záhradná stolička s taškou na náradie

Kód: DS48861414
€25,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte túto skvelú skladaciu stoličku s taškou na náradie, ktorá Vám maximálne uľahčí prácu v záhrade, ale využijete ju v každej dielni, pri opravách, grilovačkách, kempovaní a iných činnostiach.

Stolička je nesmierne praktická a výrazne vám uľahčí prácu. Vďaka množstvu odkladacieho priestoru si pohodlne odložíte akékoľvek náradie ale napríklad aj občerstvenie. Takto budete mať všetko potrebné okamžite poruke.

Sedí sa na nej mimoriadne pohodlne. V prípade potreby ju okamžite zložíte a pomocou pevných úchopov ju premiestnite na nové miesto.

Vďaka špeciálnym materiálom a patentovanému spôsobu výroby je táto stolička nesmierne odolná a praktická. Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti je prenosná a ľahko skladná.


 

NÁŠ TIP  

Pozrite si ďalšie praktické doplnky a pomôcky do záhrady.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNA ZÁHRADKÁRSKA SKLADACIA STOLIČKA S TAŠKOU NA NÁRADIE

Tiež Vám vadí rozhádzané náradie, ktoré potrebujete mať po ruke? Chcete mať všetky nástroje ihneď po ruke?  Unikátna záhradkárska stolička vám umožní pohodlne pracovať a pritom zaistí dostupnosť všetkých potrebných nástrojov nech ste kdekoľvek.

Je vhodná na profesionálne použitie, ale aj pre domácich záhradkárov. Vďaka jedinečnému dizajnu a maximálnej kvalite sa jedná o prémiový produkt.

  • Prenosná a praktická
  • Pre najpohodlnejšie sedenie
  • Unikátny skladací dizajn
  • Najkvalitnejšie materiály
  • Vhodné pre mužov aj ženy
  • Univerzálna veľkosť

 

 zahradna-stolicka-skladacia

 

MULTIFUNKČNÉ VYUŽITIE

Táto neoceniteľná stolička má multifunkčné využitie. Pomôže Vám prehľadne uložiť vaše veci, ktoré takto máte vždy po ruke. Využijete ju v záhrade pri okopávaní, sadení či vytrhávaní buriny.

Pohodlne do nej odložíte akékoľvek náradie, takže poslúži každému kutilovi pri opravách, na grilovačkách, kempovaní a iných činnostiach. Poslúži aj na odloženie občerstvenia, oddych a zábavu.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY PRE MAXIMÁLNU FUNKČNOSŤ

Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov má stolička mimoriadne dlhú životnosť, výnimočnú funkčnosť a vysokú nosnosť. Vďaka tomu sa môžete spoľahnúť, že multifunkčná stolička vám bude dlho slúžiť.

 

DOKONALE PRENOSNÁ

Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti sa stolička používa mimoriadne pohodlne. Prenesiete ju s ľahkosťou. Vďaka rozložiteľnému dizajnu nezaberá veľa miesta a ľahko sa skladuje. Pomocou pevných úchytov ju premiestnite s ľahkosťou na iné miesto a ihneď je pripravená na ďalšie použitie. Je vhodná aj na kempovanie.

 

 jedinecna-skladacia-zahradna-stolicka

 

AKO SA STOLIČKA POUŽÍVA?

Použitie je mimoriadne jednoduché a praktické. Stoličku jednoducho rozložíte a pripevníte kapsu pomocou pevných úchytov. Stolička je ihneď pripravená na použitie. Pokiaľ chcete stoličku zložiť, kapsu môžete nechať umiestnenú na stoličke. Takto je použitie mimoriadne praktické a rýchle.

 

MNOŽSTVO ODKLADACIEHO PRIESTORU

Stolička disponuje rozličnými kapsami pre uloženie akýchkoľvek vecí a náradie. Máte k dispozícii veľkú kapsu a množstvo postranných kapsičiek v rôznych veľkostiach. Takto si pohodlne uložíte čokoľvek.


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: