Sada pre bezpečné nočné riadenie

Kód: 14069
Akcia Tip
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Čo je základom bezpečnej jazdy v noci? Dobre vidieť a nezaspať. Práve to vyrieši tento exkluzívny balíček strážcu mikrospánku s okuliarmi na nočné videnie  pre vodičov.   

Okuliare pre vodičov slúžia pre perfektne čisté, ostré a kontrastné videnie na cestách, ktoré prispieva k lepšej koncentrácii a bezpečnosti. 

Špeciálne navrhnuté okuliare sú určené na  nočnú jazdu, šoférovanie auta v hmle  ale môžete ich používať aj cez deň a za každého počasia. Vďaka špeciálnym sklám z polykarbonátu zabraňujú prílišnému osvetleniu, zároveň zlepšujú vnímanie svetla a znižujú namáhanie očí.

Strážca mikrospánku SleepDriver spoľahlivo varuje vodiča a jeho spolujazdca v prípade mikrospánku.

Funguje na princípe elektronickej rovnováhy. To znamená, že keď vám pri mikrospánku hlava náhle poklesne, spustí sa alarm,  ktorý Vás zaručene preberie. V prípade pomalého a plynulého pohybu sa alarm nespustí. 

Vďaka tejto unikátnej kombinácii sa výrazne zvýši bezpečnosť vás i vašich spolujazdcov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

BALÍČEK PRE MAXIMÁLNU BEZPEČNOSŤ NA VEDENIE 

Balíček na bezpečnú nočnú jazdu obsahuje okuliare pre profesionálnych vodičov s HD nočným videním a prístroj pre zabránenie mikrospánku. Táto kombinácia je maximálne účinná pre vašu bezpečnosť pri riadení. Okuliare Vám umožnia lepšie vidieť bez oslnenia protiidúcimi autami alebo slnkom a strážca mikrospánku Vám nedovolí zaspať za volantom.  

 

UNIKÁTNE OKULIARE NA NOČNÉ AJ DENNÉ VIDENIE PRE VODIČOV 

Okuliare na nočné riadenie a jazdu v hmle sú doslova nevyhnutnosťou pre každého vodiča, trénujúcich športovcov, pracovníkov SBS a pre každého kto potrebuje jasne vidieť. 

Jednoducho ich nasadíte na oči a hneď zbadáte ten obrovský rozdiel. Jazdite ako normálne a užite si to, aký rozdiel môže táto technológia urobiť.   

okuliare-na-nocne-videnie   

 

AKO FUNGUJÚ OKULIARE NA NOČNÉ VIDENIE 

Princíp okuliarov na nočnú jazdu spočíva v tom, že reagujú na rôzne svetelné podmienky. Jedinečné polykarbonátové sklá znižujú silu odlesku od snehu, vody alebo silu svetiel od protiidúcich áut. Tiež poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu a blokujú odlesky, zvyšujú kontrast a jasnosť a spĺňajú svetelné štandardy pre bezpečnejšie ostrejšie videnie v noci.   

Zároveň podporujú lepšie vnímanie farieb čo prispieva k lepšiemu videniu za každého počasia. Okrem toho, chráni oči a to aj z boku.

 

DAJTE STOP OŽIARENIU OČÍ OD PROTIIDÚCICH AUT  

Množstvo smrteľných dopravných nehôd, ku ktorým dochádza v noci, je väčšinou kvôli zlej viditeľnosti. Aj keď je v noci o 60% nižšia prevádzka, nehody sa stále dejú kvôli oslneniu, oslepujúcim lúčom a celkovo zlej viditeľnosti za jazdy. 

Špeciálne žlté šošovky blokujú modré svetlo, ktoré spôsobuje nočné ožiarenie očí. Pre ľudí s citlivými očami sú doslova nevyhnutnosťou. Vaša jazda bude komfortnejšia a bezpečnejšia. Okuliare ochraňujú oči tiež z boku.  

 

STRÁŽCA MIKROSPÁNKU- ÚČINNÉ RIEŠENIE  

Bezpečnostný alarm proti ospalosti vám môže zachrániť život alebo vám pomôže nezaspať. Nosí sa cez ucho a má elektronický snímač polohy. Keď vaša hlava kývne dopredu, zaznie hlasný alarm, ktorý vás okamžite zobudí a upozorní vašich cestujúcich.  

 

Strážca mikrospánku bude pred nebezpečenstvom varovať vás aj spolucestujúcich.  

 

 strazca-mikrospanku-ako-nezaspat

 

NIE LEN PRE VODIČOV

Väčšina ľudí, ktorí podnikajú dlhé jazdy autom, býva unavená a ospalá a rapídne sa zvyšuje riziko nehody. Ak idete na dlhú cestu, často šoférujete alebo ste profesionálny vodič, alarm je určený práve pre Vás. Je vhodný tiež pre operátorov strojov, pracovníkov bezpečnostných agentúr, študentov pri učení a všade tam, kde je dôležitá bdelosť.  

 

AKO TO FUNGUJE?  

Stačí si pred jazdou dať na ucho alarm proti mikrospánku zapnúť tlačidlo a je to. Alarm funguje na základe elektronického snímača pozície hlavy. Ak vám hlava klesne spustí sa alarm, ktorý vás preberie. Takto Vás ochráni pred nechceným zaspaním počas jazdy, učení a pri iných situáciách. Poplach sa nespustí, keď človek sedí uvoľnene, rovno alebo jemne otáča hlavou do strán 


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: