DESAŤBALENIE - Špeciálny kameň na rýchle vyčistenie grilu, roštov a pripálenín

Kód: DB98988390
€46,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

 

Balenie obsahuje 10 kameňov na čistenie grilu s DOPRAVOU ZDARMA

Tento špeciálny kameň na čistenie slúži na odstránenie mastnoty, škvŕn, zvyškov pokrmov a nečistôt usadených na grile. Pomôže vám rýchlo a s ľahkosťou vyčistiť aj tú najpripálenejšiu špinu. Oproti klasickým kefám sa nemusíte báť, že kameň nejako poškodí rošt či gril, alebo že sa kúsok drôtiku dostane do jedla.

Čistiaci kameň je mimoriadne účinný proti nečistotám, no zároveň maximálne šetrný k vášmu grilu. Je bezpečný pre rôzne povrchy: liatina, smalt a nehrdzavejúca oceľ. Dokonale odstraňuje mastnotu a zvyšky jedál. Váš gril zostane dokonale čistý.

Čistenie s týmto kameňom je šetrné k životnému prostrediu, vášmu zdraviu a zdraviu vašej rodiny. Spoznajte jednoduché a účinné čistenie bez chemických čistiacich prípravkov, abrazívnych chemikálií a bez nebezpečenstva poškriabania a poškodenia čisteného povrchu.

Vďaka špeciálnemu materiálu je čistenie pohodlné a rýchle. Dôkladne vyčistí povrchy od mastnoty a pripálenín, a pritom neponičí materiál. Čistiaci kameň na gril je možné použiť opakovane. Jednoducho sa používa a udržiava. Stačí párkrát prejsť po grilovacej mriežke.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné ŠTVORBALENIE špeciálnej teflónovej podložky na grilovanie ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO.

Pozrite si aj ďalšie produkty a vychytávky na grilovanie.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

MAXIMÁLNA SILA – ČISTIACE KAMENE NA GRIL

Tieto špeciálne kamene sú navrhnuté tak, aby boli extra silné v čistení najodolnejších nečistôt, pripálenín a zvyškov jedál. Kameň má špeciálnu vlastnosť, nezachytáva na sebe špinu a mastnotu. Je mimoriadne účinný no zároveň nijako nepoškriabe váš rošt. Netrápte sa s čistením celé hodiny. Vyskúšajte tieto jedinečné čistiace kamene.

  • Efektívne čistenie pripálených a mastných povrchov
  • Vyrobené zo 100% ekologického materiálu
  • Neabsorbujte tuk a mastnotu
  • Pohodlné na použitie
  • Hygienické a bezpečné

 

 kamen-na-rychle-vycistenie-grilu

 

PRE ČISTENIE BEZ CHEMIKÁLIÍ

Odložte tie zapáchajúce čistiace prostriedky, ktoré škodia vám aj vaším blízkym. Povedzte nie abrazívnym, leptavým chemikáliám. Spoznajte pohodlnú a efektívnu alternatívu čistenia.  Od teraz už nemusíte na čistenie grilu používať žiadne chemikálie ktoré sú toxické pre Vás aj životné prostredie. Tento kameň je čisto prírodné a ekologické riešenie ako si poradiť s pripálenou mastnotou a špinou. Na čistenie nepotrebujete žiadne chemikálie ani čistiace prostriedky.

 

UROBTE NIEČO PRE VAŠE ZDRAVIE

Zaschnutá špina, pripáleniny, mastnota a zvyšky jedál nielen že môžu ovplyvniť výslednú chuť pokrmov, môžu byť aj zdrojom karcinogénnych látok. Urobte niečo pre vaše zdravie a rošt majte vždy dokonale čistý. Pomôžu vám s tým tieto jedinečné čistiace kamene na gril.

 

 cistiaci-kamen-na-cistenie-grilu

 

KDE VŠADE ČISTIACI KAMEŇ VYUŽIJETE

Vďaka špeciálnemu čistiacemu kameňu novej generácie, dokážete bez chémie a ďalších nešetrných čistiacich prostriedkov, odstrániť odolné nečistoty, pripálenie a zvyšky jedál z roštov, grilov, mriežok v rúre a iných materiálov. Kameň je mimoriadne efektívny zároveň sa nemusíte báť, že sa čistením váš rošt poškodí. Je to tak efektívne a účinné riešenie. Môžete ich využiť aj na čistenie vane / WC / drezu / dlaždíc / bazéna a mnoho ďalších!

 

BEZPEČNEJŠIE AKO TRADIČNÉ GRILOVÉ KEFY

Jedným z nebezpečenstiev grilovacích kefiek je, že štetiny môžu časom začať odpadávať a hrozí, že sa dostanú do vášho jedla. Vďaka tímto kameňom na grilovanie sa už nikdy nebudete musieť báť, že štetiny preniknú na váš gril alebo do jedla.

 

KVALITA OVERENÁ ZÁKAZNÍKMI 

Tieto špeciálne kamene boli určené najmä na profesionálne využitie. Práve pre ich osvedčenú účinnosť sú vyrábané a distribuované aj pre bežné domáce použitie, kde sa tešia nesmiernej popularite.  

 

 unikatny-cistiaci-kamen-na-rychle-vycistenie-grilu

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmery: 10 x 7 x 4 cm
  • Materiál: penové sklo
  • Farba: šedá
  • Na dôkladné čistenie grilu alebo mriežky rúry
  • Vydrží 2-5 použití (záleží na veľkosti grilu)

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: