DESAŤBALENIE - Ochrana rohov - kvalitný chránič rohov stola a nábytku (40ks)

Kód: DB18818115
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

 

Balenie obsahuje 40 chráničov rohov

Keď sa deti učia chodiť, padajú stovky krát. Zabezpečte svoju domácnosť a ochráňte vaše deti pred nárazmi, pomliaždeninami či rozbitím hlavy. Tieto kvalitné chrániče rohov Vám s tým pomôžu.

Sú vhodné pre deti všetkých vekových skupín a do rôznych priestorov v domácnosti. Môžete ich využiť na rohy stolov, nočných stolíkov, skriniek, postelí, políc a všade tam kde potrebujete.

Sú univerzálne vhodné na akýkoľvek materiál. Najkvalitnejšie materiály a špeciálny design sú zárukou funkčnosti a maximálnej životnosti produktu. Pevné lepidlo zabezpečí že chránič bude dobre držať na svojom mieste. Zároveň sa nemusíte obávať, že vám lepidlo zničí nábytok.

Univerzálny dizajn zabezpečí, že sú vhodné na akýkoľvek nábytok. Sú vhodné nielen pre deti ale aj pre seniorov, či do úzkych miest so zvýšeným rizikom úrazu. Urobte svoj domov bezpečnejším už dnes.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

PREDCHÁDZAJTE ZRANENIAM DETÍ PENOVÝMI CHRÁNIČMI ROHOV

Keď sa učia chodiť deti, spadnú stovky krát. Každý skúsený rodič vie, že tvrdý pád o roh konferenčného stolíka môže mať za následok nielen modrinu ale aj vážny úraz. Chrániče rohov sú skvelý spôsob, ako zaistiť bezpečnosť dieťaťa v tomto citlivom období.

Naše chrániče rohov sú navrhnuté a testované na použitie s deťmi všetkých vekových skupín. Jednoducho odlepte lepiacu podložku a prilepte ju k rohom stolov a iného nábytku.

  • Predchádzajte zraneniam hlavy dieťaťa pomocou rohov z mäkkej peny
  • Urobte svoj domov bezpečnejším pre deti, domácich miláčikov a dokonca aj pre starších členov rodiny
  • Lepidlo s dlhou životnosťou zabezpečí pevné prichytenie
  • Môžete ich využiť kdekoľvek v domácnosti
  • Najkvalitnejšie materiály a dlhá životnosť produktu

 

 ochrana-rohov

 

ULTRA-BEZPEČNÉ A EFEKTÍVNE

Tieto chrániče detských hrán spoľahlivo chránia vaše dieťa a sú dostatočne silné na to, aby dostatočne absorbovali nárazy. Špeciálny dizajn dokonale obopne roh a takto pomôže ochrániť pred úrazom.

 

VYUŽIJETE ICH KDEKOĽVEK

Chrániče rohov sú univerzálne a môžete ich využiť kdekoľvek v domácnosti. Sú vhodné na stoly, stolčeky, rohy skríň, políc a kdekoľvek potrebujete. Môžete ich použiť na materiály ako sú drevo, sklo, keramika, oceľ, mramor, žula a iné materiály.

 

VHODNÉ AJ PRE SENIOROV

Zabráňte seniorom, aby si poškriabali kolená a stehná o rohy postele či o príručné stolíky. Zabráňte aby si udreli hlavu o nebezpečný roh. Tieto chrániče Vám s tým pomôžu.

 unikatny-chranic-rohov

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Tieto skvelé chrániče rohov boli navrhnuté odborníkmi tak, aby chránili vaše dieťa pred zranením v rohoch konferenčného stolíka, stola, TV skriniek a iných ostrých rohov v domácnosti. Inštalácia je jednoduchá a rýchla. Stačí odlepiť pásku na zadnej strane a prilepiť na požadovanom mieste.

 

VYSOKÁ LEPIACA SILA

Špeciálne lepidlo na zadnej strane dokonale drží na skoro všetkých povrchoch. Chránič vám takto nebude odpadávať. V prípade potreby dokáže odstrániť zvyšky stopy bez poškodenia nábytku.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Pri výrobe tohto chrániča boli použité najkvalitnejšie materiály čo je zárukov dlhej životnosti produktu. Patentovaný dizajn je navrhnutý tak aby chránič poskytoval maximálne možnú ochranu.

 chranic-rohov-stola-a-nabytku

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Farba: biela,
  • Hrúbka peny: 1,1cm
  • Vonkajšie rozmery: 5,5 x 5,5 x 3,5cm
  • Materiál: plastová pena
  • Hmotnosť: 1 kus 5g

 

BALENIE: 40 ks 


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: