Jedinečný zvlhčovač vzduchu - Aromadifuzér

Kód: DS67581911
€26,59 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Unikátny zvlhčovač vzduchu - aroma difuzér je určený na kvalitné zvlhčenie vzduchu, pre navodenie príjemnej klímy, aromaterapiu a pre celkovú kvalitu vzduchu. Vďaka špeciálnej technológii toto malé ale výkonné zariadenie navodí dokonalú klímu.

Zvlhčovač vzduchu s difuzérom aromatizuje, zvlhčuje a čistí vzduch. Kombinuje účinky vodnej hmly a esenciálnych olejov. Pomocou jemného ultrasonického vlnenia rozkladá esenciálne oleje na extrémne malé mikročastice, bez toho aby ich zahrieval. Oleje si tak zachovávajú pôvodnú vôňu aj liečivé účinky.

Tento aroma difuzér sa hodí do akýchkoľvek izieb, kancelárií, chodieb a iných priestorov. Môžete ho použiť všade, kde je to potrebné. Vďaka kompaktným rozmerom a štýlovému dizajnu je z tohto zvlhčovača zaujímavý a štýlový doplnok do domácnosti.

 • Vytvára ideálnu vlhkosť u vás doma
 • Pomáha v prevencii proti suchému vzduchu a respiračným ťažkostiam
 • Zlepšuje fyzickú a psychickú pohodu
 • Vytvára príjemnú klímu a čistí vzduch

 

Detailné informácie

Podrobný popis

JEDINEČNÝ AROMADIFUZÉR

Spoľahlivý, kvalitný a štýlový difuzér je vhodný do každej domácnosti na zvlhčenie vzduchu  a pre aromaterapiu. Po pridaní pár kvapiek esenciálneho oleja ho difuzér pôsobením ultrazvuku rozloží na jemné mikročastice, ktoré prevoňajú váš byt. Zvlhčovač vzduchu s difuzérom aromatizuje, zvlhčuje a čistí vzduch. Kombinuje účinky vodnej hmly a esenciálnych olejov. Oleje si  zachovávajú pôvodnú vôňu aj liečivé účinky.

 

 unikatny-aromadifuzer

 

BLAHODÁRNA AROMATERAPIA

Výkonný  prístroj premení vodu na jemnú vodnú paru. Pridaním pár kvapiek esenciálneho oleja dokonale prevoniate váš domov. Pridaním pár kvapiek aromatického oleja si doprajete najkvalitnejšiu aromaterapiu. Pridaním konkrétneho esenciálneho oleja môžete sebe, alebo vašim blízkym pomôcť s rôznymi ťažkosťami.

Postačí pár kvapiek kvalitného oleja a môžete uľaviť nádche, kašľu, bolestiam hlavy, alebo zlému zaspávaniu. Správne zvolený olej vyčistí vzduch, alebo vám jednoducho spríjemní pobyt v miestnosti, v ktorej sa práve nachádzate.

 

VHODNÝ DO AKÝCHKOĽVEK MIESTNOSTÍ

Tento jedinečný aromadifuzér je vhodný do obytných priestorov, detských izieb, rokovacích miestností, masážnych salónov, wellness centier a pod. Vhodne zvolenými esenciálnymi olejmi môžete podporiť relaxačnú atmosféru v spálni, dezinfekciu vzduchu, či pokojný spánok v detskej izbe. Koncentráciu v izbe študenta alebo uvoľnenú komunikáciu, či už doma alebo v pracovnom prostredí. Pre maximálny efekt odporúčame používať vždy kvalitné oleje.

 

RÝCHLY A DLHODOBÝ ÚČINOK

Vďaka špeciálnemu designu difuzér rýchlo a efektívne zvlhčí akúkoľvek miestnosť a prispieva k zdravej klíme v domácnosti. Zvlhčovač môžete nechať v miestnosti dlhodobo.

 

 elektricky-zvlhcovac-vzduchu

 

PREČO ZVLHČOVAČ VZDUCHU?

Nadmerná suchosť zvyšuje vznik negatívnych dôsledkov na vaše zdravie a majetok. Pri dlhodobom suchom vzduchu najmä v zimných mesiacoch môže dochádzať k respiračným ťažkostiam, vyšší výskyt alergií a celkovej psychickej a fyzickej nepohode. Tento zvlhčovač vám pomôže navodiť ideálnu klímu vo vašej domácnosti.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A ŠTÝLOVÝ DIZAJN

Pri výrobe boli použité najkvalitnejšie materiály s dôrazom na dlhú výdrž produktu a opakovateľné používanie. Preto Vám výrobok bude slúžiť po množstve použití. Navyše dizajn výrobku je nadčasový a štýlový, preto sa hodí aj ako vkusný doplnok do každej domácnosti.

                              

AKO SA ZVLHČOVAČ POUŽÍVA

Obsluha aromadifuzéra je veľmi jednoduchá. Do zásobníka nalejete vodu, najlepšie destilovanú.  Môžete pridať pár kvapiek kvalitného esenciálneho oleja. Difuzér zapojte do sieťe. Tlačidlom ho zapnite. Aromadifuzér začne okamžite vytvárať vodnú hmlu a rozptyľovať olej do vzduchu. Elegantný interiérový doplnok.

 

aromadifuzer--zvlhcovac-vzduchu

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Hluk: <36 dB
 • Produkcia hmly (galón / deň): 30 ml / H
 • Typ napájania: USB
 • Ovládanie vlhkosti: Dotykový typ
 • Funkcia: Aromaterapia
 • Ochrana proti vypnutiu pri nedostatku vody: Áno
 • Typ: Ultrazvukový zvlhčovač
 • Napätie (V): 5V
 • Kapacita: 130ml

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: