Výkonný kompresor do auta 300 PSI, 20,7 BAR, 12V

Kód: DS99394271
€24,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Kvalitný a extrémne výkonný kompresor do auta pre rýchle a účinné nafúknutie behom chvíle. Patentovaný dizajn zabezpečí rýchle nafúknutie akejkoľvek pneumatiky. Vďaka extrémne účinnému vysokotlakovému kompresoru je vhodný aj na terénne autá, karavany, malé nákladné autá, osobné autá, rafty a iné vybavenie.

Dlhá prípojná šnúra zaistí použitie do všetkých tipov áut - aj do dlhších. Použitie je jednoduché, účinné a maximálne bezpečné. Obsahuje inteligentnú ochranu, aby sa zabránilo nadmernému prúdu, prepätiu a skratu vášho produktu. 

Extrémne vysoký výkon, kompresor pre autá, motocykle a bicykle. Vhodný aj pre športové vybavenie 12 V, max výkon: 300 PSI / 20,7 bar, veľký tlakomer, dlouhý napájací kábel so zástrčkou pre zásuvku zapaľovača. Ihla pre nafukovanie lôpt a 2 adaptéry pre nafukovacie predmety. 


 

Vyskúšajte okuliare na nočné videnie pre vodiča, ktoré zabraňujú oslepeniu protiidúcimi autami, odporujú videnie v noci, v hmle a aktívne chránia zrak

Čistič autoskiel s mikrovláknom proti zahmlievaniu pomáha vďaka špeciálnej handričke z mikrovlákna zabraňovať zahmlievaniu okien v aute. 

Už žiadne predmety v kufri auta, ktoré sa povaľujú sem a tam. Kúpte si praktický organizér do kufra auta a veci zostanú na svojom mieste.

Pozrite sa na aj ďalšie vychytávky pre vodičov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

KEDY VYUŽIJETE KOMPRESOR 

Správne nafúkané koleso je dôležité pre vašu bezpečnosť a pre životnosť vašich pneumatík. Kompresor do auta je ideálna pomôcka pri fúkaní kolies. Najčastejšie sa používa v čase výmeny pneumatík zo zimných na letné a naopak, kedy je potrebné pneumatiky dohustiť podľa potreby. Ďalšie využitie kompresora je napríklad pri defekte, fúkanie kolies, detských bazénov, lôpt  a podobne.  

 

vykonny-kompresor

 

RÝCHLY A EXTRÉMNE VÝKONNÝ KOMPRESOR 

Na rozdiel od klasických kompresorov je tento kompresor do auta vybavený extrémne silným motorom, ktorý dokáže vyvinúť maximálny tlak 18 BAR na rýchle a pohodlné nafúknutie akéhokoľvek bicykla. 

 

VHODNÝ PRE VŠETKY DRUHY ÁUT 

Špičkový dizajn umožňuje pohodlný prístup a komfortné používanie v akomkoľvek aute. Vďaka dlhému káblu pohodlne dosiahne ku kolesám aj dlhšieho autá. Vďaka extrémne účinnému vysokotlakovému kompresoru je vhodný a dostatočne výkonný. Je zvlášť vhodný pre SUV, dodávky, RV, crossovery, MPV, kempy, prívesy, minivany, automobily, motocykle, golfové vozíky, bicykle a ďalšie. 

 

TECHNOLÓGIA STABILITY 

Špeciálny dizajn efektívne znižuje vibrácie a hluk, gumové nožičky zaisťujú, aby vzduchové čerpadlo ostalo na svojom mieste a aby sa počas prevádzky nepohybovalo. 

 

unikatny-kompresor

 

 

DOKONALÝ DESIGN 

Ľahká váha a prenosná veľkosť umožňujú pohodlné použitie kdekoľvek. Ideálny spoločník na turistiku, kempovanie, cestovanie, rybárčenie alebo v kancelárii. Okrem toho, kompresor je ľahký, prenosný a v kufri nezaberie veľa miesta.

 

KVALITNÉ MATERIÁLY

Kompresor do auta je vyrobený z najkvalitnejších materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a funkčnosť produktu. Vyrobené z jedinečného materiálu, ktorý je ľahko udržiavateľný, veľmi odolný a funkčný po mnoho rokov.

 

INOVATÍVNY A VÝKONNÝ 

Jednoduché používanie a vysoký výkon kompresora vychádza z jeho inovatívneho dizajnu. Pomocou výkonného motora kompresor vháňa množstvo vzduchu pod vysokým tlakom. Takto dokáže spoľahlivo nafúkať akúkoľvek pneumatiku rýchlo a účinne. 

 

 kvalitny-kompresor

 

AKO SA KOMPRESOR POUŽÍVA

  1. Zastrčte zástrčku hustilky do 12V DC zásuvky zapaľovača cigariet. 
  2. Potom pevne naskrutkujte vzduchovú trysku na ventil pneumatiky, inak do pneumatiky nebude prúdiť dostatočné množstvo vzduchu.
  3. Pri hustenie pneumatík venujte pozornosť ručičke ukazovatela tlaku, ktorá stúpa spolu s množstvom vzduchu v pneumatike, čas závisí od druhu, veľkosti a typu pneumatiky.
  4. Keď dosiahnete požadovanú hodnotu tlaku vzduchu, vypnite spínač, odskrutkujte trysku a odpojte pumpu od zdroja napätia , hustenie je dokončené. 

 

NÁŠ TIP

 

VÝKONNÝ ANTIRADAR 

antiradar

Spoznajte tento jedinečný antiradar, ktorý vás pomôže ochrániť pred zbytočnými pokutami. Vďaka modernej technológii pomáha detekovať všetky tipy radarov. Zároveň úspešne potláča falošné poplachy.

 

 

UNIKÁTNA PRENOSNÁ HD KAMERA S LCD OBRAZOVKOU

prenosná HD kamera s LCD obrazovkou do auta

Vyskúšajte vynikajúcu prenosnú HD kameru s LCD obrazovkou do auta, ktorá vám zabezpečí kamerový záznam z jazdy i počas parkovania. Jednoducho získate spoľahlivý dôkaz o situácii v prípade nehody, či vandalizmu.

 

 

SPOĽAHLIVÉ CÚVACIE A PARKOVACIE SENZORY

cúvacie a parkovacie senzory

Vyskúšajte praktické cúvacie a parkovacie senzory a užite si bezpečné, rýchle a bezproblémové parkovanie dokonca aj v preplnených mestách, či garážach.

 

 

KVALITNÁ AUTONABÍJAČKA 

autonabíjačka na batérie

Spoznajte profesionálnu autonabíjačku na batérie a získate kvalitný servis pre takmer všetky typy batérii vo vašich autách, motorkách, kosačkách a člnoch.

 

 

KVALITNÁ ŠTARTOVACIA POWERBANKA - ŠTARTOVACÍ ZDROJ

zdroj a powerbanka - jump štartér

Vyskúšajte praktickú štartovaciu powerbanku, vďaka ktorej spoľahlivo a rýchlo naštartujete vašej auto v akomkoľvek nepriaznivom počasí. Máte istotu, že vás nezaskočí žiadna slabá, alebo vybitá batéria. Tento jedinečný štartovací zdroj, štartér vám zároveň ponúkne niekoľko ďalších užitočných funkcií.

 

 

PRAKTICKÝ SENZOR A MERAČ TLAKU V PNEUMATIKÁCH

 

senzor a merač tlaku v pneumatikách

Spoľahlivý senzor a merač tlaku v pneumatikách je prístroj, vďaka ktorému si zvýšite vaše bezpečie na cestáchZískate neustály prehľad o stave tlaku a teploty vo vašich pneumatikách. Ak nastane zmena, v okamihu vás upozorní.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: