Kvalitný kompresor do auta aj zásuvky 230 PSI, 18 BAR, 12V

Kód: DS89612903
Akcia Tip
€46,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Kvalitný a extrémne výkonný kompresor do auta a zásuvky pre rýchle a účinné nafúknutie behom chvíle. Patentovaný dizajn zabezpečí rýchle nafúknutie akejkoľvek pneumatiky. Vďaka extrémne účinnému vysokotlakovému kompresoru je vhodný aj na terénne autá, karavany, malé nákladné autá, osobné autá, rafty a iné vybavenie.

Dlhá prípojná šnúra zaistí použitie do všetkých tipov áut - aj do dlhších. Použitie je jednoduché, účinné a maximálne bezpečné. Obsahuje inteligentnú ochranu, aby sa zabránilo nadmernému prúdu, prepätiu a skratu vášho produktu. 

Extrémne vysoký výkon, kompresor pre autá, motocykle a bicykle. Vhodný aj pre športové vybavenie, napájaný zo siete alebo aj z auta max výkon: 230 PSI / 18 bar, veľký tlakomer, dlouhý napájací kábel so zástrčkou pre zásuvku zapaľovača. Ihla pre nafukovanie lôpt a 2 adaptéry pre nafukovacie predmety. 


 

Vyskúšajte okuliare na nočné videnie pre vodiča, ktoré zabraňujú oslepeniu protiidúcimi autami, odporujú videnie v noci, v hmle a aktívne chránia zrak

Čistič autoskiel s mikrovláknom proti zahmlievaniu pomáha vďaka špeciálnej handričke z mikrovlákna zabraňovať zahmlievaniu okien v aute. 

Už žiadne predmety v kufri auta, ktoré sa povaľujú sem a tam. Kúpte si praktický organizér do kufra auta a veci zostanú na svojom mieste.

Pozrite sa na aj ďalšie vychytávky pre vodičov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

KEDY VYUŽIJETE KOMPRESOR 

Správne nafúkané koleso je dôležité pre vašu bezpečnosť a pre životnosť vašich pneumatík. Kompresor do auta je ideálna pomôcka pri fúkaní kolies. Najčastejšie sa používa v čase výmeny pneumatík zo zimných na letné a naopak, kedy je potrebné pneumatiky dohustiť podľa potreby. Ďalšie využitie kompresora je napríklad pri defekte, fúkanie kolies, detských bazénov, lôpt  a podobne.  

 

vykonny-kompresor

 

RÝCHLY A EXTRÉMNE VÝKONNÝ KOMPRESOR 

Na rozdiel od klasických kompresorov je tento kompresor do auta vybavený extrémne silným motorom, ktorý dokáže vyvinúť maximálny tlak 18 BAR na rýchle a pohodlné nafúknutie akéhokoľvek bicykla. 

 

VHODNÝ PRE VŠETKY DRUHY ÁUT 

Špičkový dizajn umožňuje pohodlný prístup a komfortné používanie v akomkoľvek aute. Vďaka dlhému káblu pohodlne dosiahne ku kolesám aj dlhšieho autá. Vďaka extrémne účinnému vysokotlakovému kompresoru je vhodný a dostatočne výkonný. Je zvlášť vhodný pre SUV, dodávky, RV, crossovery, MPV, kempy, prívesy, minivany, automobily, motocykle, golfové vozíky, bicykle a ďalšie. 

 

TECHNOLÓGIA STABILITY 

Špeciálny dizajn efektívne znižuje vibrácie a hluk, gumové nožičky zaisťujú, aby vzduchové čerpadlo ostalo na svojom mieste a aby sa počas prevádzky nepohybovalo. 

 unikatny-kompresor

 

DOKONALÝ DESIGN 

Ľahká váha a prenosná veľkosť umožňujú pohodlné použitie kdekoľvek. Ideálny spoločník na turistiku, kempovanie, cestovanie, rybárčenie alebo v kancelárii. Okrem toho, kompresor je ľahký, prenosný a v kufri nezaberie veľa miesta.

 

KVALITNÉ MATERIÁLY

Kompresor do auta je vyrobený z najkvalitnejších materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a funkčnosť produktu. Vyrobené z jedinečného materiálu, ktorý je ľahko udržiavateľný, veľmi odolný a funkčný po mnoho rokov.

 

INOVATÍVNY A VÝKONNÝ 

Jednoduché používanie a vysoký výkon kompresora vychádza z jeho inovatívneho dizajnu. Pomocou výkonného motora kompresor vháňa množstvo vzduchu pod vysokým tlakom. Takto dokáže spoľahlivo nafúkať akúkoľvek pneumatiku rýchlo a účinne. 

 

 kvalitny-kompresor

 

AKO SA KOMPRESOR POUŽÍVA

  1. Zastrčte zástrčku hustilky do 12V DC zásuvky zapaľovača cigariet alebo do siete.
  2. Potom pevne naskrutkujte vzduchovú trysku na ventil pneumatiky, inak do pneumatiky nebude prúdiť dostatočné množstvo vzduchu.
  3. Pri hustenie pneumatík venujte pozornosť ručičke ukazovatela tlaku, ktorá stúpa spolu s množstvom vzduchu v pneumatike, čas závisí od druhu, veľkosti a typu pneumatiky.
  4. Keď dosiahnete požadovanú hodnotu tlaku vzduchu, vypnite spínač, odskrutkujte trysku a odpojte pumpu od zdroja napätia , hustenie je dokončené. 

*Všetky fotky sú ilustračné.


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: