Úchvatná kresliaca tabuľa - tablet

Kód: DS79932027
€13,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
 
 

Spoznajte túto jedinečnú kresliacu tabuľu - tablet. Je jedinečným doplnkom do každej domácnosti, dielne či kancelárie. Môžete na ňu písať odkazy, poznámky, deti môžu po nej kresliť.

Tabuľa je vyrobená z prémiových materiálov najvyššej kvality. Podporte kreativitu svojich detí.

S touto popisovacou tabuľou - tabletom si vytvoríte miesto na odkazy, myšlienky a nápady. Kreslenie po tabuli  dokonale rozvíja kreativitu, tvorivosť a inteligenciu. Táto tabuľa je jedinečný darček pre deti ale aj dospelých.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

ÚCHVATNÁ KRESLIACA TABUĽA - TABLET

Spoznajte túto jedinečú tabuľku – tablet ktorú si okamžite zamiluje každý. Je skvelá.

  • Podporuje tvorenie
  • Rozvíja kreativitu
  • Ľahko sa prenáša
  • Vhodné pre chlapcov aj dievčatá 

 

 kresliaca-tabula-tablet

 

KREATÍVNA A ZÁBAVNÁ

Tento kresliaci tablet umožňuje vašim najmenším vytvárať ohromujúce umenie. Podporuje odhalenie talentu už od útleho veku, nabáda dieťa k vytváraniu zaujímavých kresieb.

 

POVZBUDZUJE K TVORENIU

Nechce sa vaším deťom kresliť alebo naopak kreslenie milujú? V oboch prípadoch táto kresliaca doska - tablet povzbudzuje vaše deti ku kresleniu a maľovaniu. Je nesmierne zábavná, že sa vaše deti od nej nebudú chcieť odtrhnúť.

 

VHODNÉ AJ NA CESTY

Či už cestujete autom, vlakom či lietadlom máte istotu, že táto doska dokonale zabaví vaše deti. Je ľahká, nezaberie veľa miesta, pohodlne sa prenáša a zaistí vašim deťom zamestnanie a zábavu po celú dobu.

 

 kresliaca-tabula

 

PERFEKTNÝ DARČEK

Deti milujú kreslenie. Zbožňujú kresliť na tabuľu. Dospelým sa hodí ako poznámkový blok, plánovač či doplnok do domácnosti. Práve preto je tabuľa obľúbený darček na Vianoce, narodeniny, ale aj pre kolegov či kolegyne, do kancelárie a k iným príležitostiam.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • doska vyzerajúce ako tablet
  • vrátane fixi
  • usporiadajte si svoje úlohy, domáce práce, aktivity a ďalšie
  • farbu odosielame náhodne
  • vhodné na chladničku
  • rozmery 17,5 x 24 cm

 

NÁŠ TIP

 

UNIKÁTNA NALEPOVACIA TABUĽA NA FIXKY

 

biela tabuľa na fixky - samolepiaca

 

Spoznajte túto jedinečnú nalepovaciu tabuľu na fixky. Je jedinečným doplnkom do každej kancelárie, pracovne, študentskej izby či dielne detskej izby. Môžete na ňu písať odkazy, plánovať, zapisovať, deti môžu po nej kresliť alebo môže slúžiť na označovanie vecí, pohárov a iných.

 

 

STIERACIA MAPA SVETA DELUXE

stieracia mapa sveta deluxe

Ste vášnivým milovníkom cestovania? Radi spomínate na miesta, ktoré ste navštívili? Chcete si naplánovať ďalšie cesty? Práve pre vás je ako stvorená táto jedinečná stieracia mapa deluxe, ktorá vám pomôže sledovať všetky vaše nezabudnuteľné cesty a dobrodružstvá.

 

 

FIXKY NA WHITEBOARD - POPISOVAČ NA BIELE TABULE 

 

fixky na whiteboard - popisovač na biele tabule

 
Spoznajte tieto kvalitné fixky na whiteboard, ktoré sú určené na opakované písanie na bielu tabuľu. Sú ľahko zmazateľné na sucho. 

 

 

KVALITNÝ MAGNETICKÝ PAPIER DO TLAČIARNÍ NA VÝROBU MAGNETIEK

 

magnetický papier do tlačiarní na výrobu magnetiek

 

Spoznajte tento kvalitný magnetický papier na domácu profesionálnu výrobu magnetiek všetkých tvarov a veľkostí. Tento špeciálny magnetický papier je vhodný do väčšiny tlačiarní, predovšetkým do laserových. Môžete ho používať bez problémov vo vašej domácej, ako aj v profesionálnej tlačiarni.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: