Vytrhávač buriny - násadka

Kód: DS37356483
€14,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte profesionálny vytrhávač buriny, ktorý vám mimoriadne uľahčí vytrhávanie buriny a maximálne skráti čas strávený vytrhávaním buriny.

Burinu vytrhávate v stoji bez zbytočného zohýbania. Takto šetrí nielen čas ale aj váš chrbát, ruky a kolená. Používa sa pohodlne a jednoducho a na vytrhávanie nie je potrebná sila, preto je zaradenie vhodné aj pre starších ľudí.

Toto zariadenie je určené pre každého záhradkára ako jedinečná pomôcka, ktorá uľahčí prácu v záhrade. Najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby sú zárukou funkčnosti a životnosti produktu.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY VYTRHÁVAČ BURINY

Nebaví Vás vytrhávanie otravnej buriny? Chcete skrátiť čas strávený vytrhávaním buriny na minimum? Chcete sa jej zbaviť aj s koreňmi a pritom nepoškodiť ostatné rastliny? Práve pre vás prinášame tento jedinečný odstraňovač buriny, ktorý je nenahraditeľným pomocníkom každého záhradkára. Vďaka patentovanému dizajnu a maximálnej kvalite sa jedná o prémiový produkt.

  • Pre najjednoduchšie vytrhávanie buriny
  • Burinu odstraňuje aj s koreňmi
  • Výrazne skracuje čas
  • Šetrí váš chrbát a ruky
  • Najkvalitnejšie materiály

 

vytrhavac-buriny

 

AKO VYTRHÁVAČ BURINY FUNGUJE

Tento jedinečný vytrhávač buriny funguje dokonale vďaka prepracovanému dizajnu. Ostrú násadu zapichnete až ku koreňom jednoduchým došliapnutím na stúpadlo. Následne burinu jednoducho odstránite.

 

PRE NAJRÝCHLEJŠIE VYTRHÁVANIE BURINY

Ušetrite Váš drahocenný čas a zaobstarajte si tento jedinečný vytrhávač buriny. Behom chvíľky vytrhnete akúkoľvek burinu. Mimoriadne rýchle, efektívne a pohodlné riešenie ktoré výrazne skráti čas strávený vytrhávaním buriny.

 

ŽIADNY BOĽAVÝ CHRBÁT

Pri vytrhávaní buriny sa už nemusíte zohýbať. Od teraz môžete burinu vytrhávať pohodlne v stoji. Takto šetríte nielen vaše ruky ale aj váš chrbát.

 

ERGONOMICKÝ DIZAJN

Vytrhávač buriny bol navrhnutý s maximálnym dôrazom na ergonómiu pohybu, jednoduchosť a ľahkosť použitia. Práca s ním je nesmierne pohodlná a jednoduchá. Zariadenie je vhodné pre mužov aj ženy všetkých vekových kategórií.

 

vytrhavac

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY PRE MAXIMÁLNU FUNKČNOSŤ

Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov má tento vytrhávač buriny mimoriadnu životnosť a výnimočnú funkčnosť. Maximálna odolnosť materiálov umožňuje použitie na akúkoľvek burinu v rôznych druhoch pôdy.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Protišmyková noha
  • Rozmery: 14,5 cm x 13,5 cm
  • Čierna farba

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: