Účinná clona na nočné i denné riadenie - DVOJBALENIE

Kód: DS99964664
Akcia Tip
€21,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Balenie obsahuje dva kusy clony do auta, ku ktorému získate DOPRAVU ZADARMO.

Špeciálna clona do auta na nočné a denné videnie pre vodiča slúži pre perfektne čisté, ostré a kontrastné videnie na cestách, ktoré prispieva k lepšej koncentrácii a orientáciu. 


Špeciálne navrhnuté sklá sú určené na nočnú jazdu, riadenie auta v hmle ale môžete ich používať aj cez deň a za každého počasia.  Vďaka špeciálnym sklám z polykarbonátu zabraňuje prílišnému osvetlenie, zároveň zlepšuje vnímanie svetla a znižuje namáhanie očí.

Najkvalitnejšie materiály zaistia bezpečné a dlhodobé použitie. Úchyt na pripevnenie je z pevného plastu a dá sa dokonale pripevniť ku ktorejkoľvek slnečnej clone v aute. 

Investujte do svojej bezpečnosti za volantom. 

  • Zabraňuje oslepeniu protiidúcimi autami 
  • Podporuje videnie v noci a v hmle 
  • Aktívne chráni zrak 
  • Minimalizuje odlesk slnečných lúčov   
  • 100% UVA a UVB ochrana  
  • Vhodné aj pre ľudí s dioptrickými okuliarmi.

 

NÁŠ TIP 

Tu nájdete aj špeciálne okuliare pre vodičov na nočné i denne riadenie ku ktorému získate DOPRAVU ZADARMO.

Už žiadne predmety v kufri auta, ktoré sa povaľujú sem a tam. Kúpte si praktický organizér do kufra auta a veci zostanú na svojom mieste.

Kúpte si praktický organizér do auta na sedačku, ktorý vám prinesie vytúžený poriadok a množstvo odkladacieho priestoru.  

Pozrite sa na tiež ďalšie vychytávky pre vodiča.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNA CLONA NA NOČNÉ VIDENIE AJ DENNÉ RIADENIE PRE VODIČOV 

Špeciálna clona na nočné riadenie a jazdu v hmle je doslova nevyhnutnosťou pre každého vodiča.  Jednoducho ju nasadíte na slnečnú clonu a hneď zbadáte ten obrovský rozdiel. Jazdite ako normálne a užite si toho, aký rozdiel môže táto technológia urobiť.  

unikatna-clona-do-auta 

 

AKO FUNGUJE CLONA NA NOČNÉ A DENNÉ VIDENIE 

Princíp clony na nočnú a dennú jazdu spočíva v tom, že špeciálne sklá reagujú na rôzne svetelné podmienky. Jedinečné polykarbonátové sklá znižujú silu odlesku od snehu, vody alebo silu svetiel od protiidúcich áut a oslnením od slnka. Tiež poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu a blokujú odlesky, zvyšujú kontrast a jasnosť a spĺňajú svetelné štandardy pre bezpečnejšie ostrejšie videnie v noci. 
Zároveň podporujú lepšie vnímanie farieb čo prispieva k lepšiemu videniu za každého počasia . Okrem toho, chráni oči. 

Oranžová strana slnečnej clony proti oslneniu je navrhnutá pre použitie v noci, pre súmrak, hmlu a sneh. Šedá strana je určená pre použitie cez deň pri ostrom slnečnom počasí. Tieto dve šošovky sa dajú voľne prepínať, čo je ideálne pre rôzne poveternostné podmienky.

 

DAJTE STOP OŽIARENIU OČÍ OD PROTIIDÚCICH AUT 

Množstvo smrteľných dopravných nehôd, ku ktorým dochádza v noci, je väčšinou kvôli zlej viditeľnosti. Aj keď je v noci o 60% nižšia prevádzka, nehody sa stále dejú kvôli oslneniu, protiidúcimi autami a celkovo zlej viditeľnosti za jazdy. 

Špeciálne žlté sklá blokujú modré svetlo, ktoré spôsobuje nočné ožiarenia očí. Pre ľudí s citlivými očami sú doslova nevyhnutnosťou. Vaša jazda bude komfortnejšia a bezpečnejšia.

clona-na-nocne-a-denne-riadenie  

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ A POUŽITIE

Inštalácia je veľmi jednoduchá a rýchla. Clonu pripevnenie na klasické tienidlo v aute pomocou klipu bez použitia náradia. Vďaka vylepšenej úchytke je pripevnenie pevné a bezpečné, takže máte istotu že počas riadenie clona nespadne. 

 

POPIS PRODUKTU: 

Rozmery: 31 x 18 x 5, 5 cm 

Sklá očistíte bežnou handričkou na okuliare.

 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: