Prívesky

NAJKRAJŠIE DOPLNKY

Vitajte v našej nádhernej kolekcii príveskov s fascinujúcou perlou s perleťou z matky perly, ako aj v kolekcii ohromujúcich náušníc a prsteňov. Objavte svet elegancie a očarenia, keď objavíte dokonalý kúsok, ktorý zvýrazní váš osobný štýl.

V našej spoločnosti sme hrdí na to, že ponúkame široký výber vysokokvalitných šperkov, ktoré bez námahy spájajú klasické vzory so súčasnými trendmi. Výnimkou nie je ani naša kategória príveskov, v ktorej sa prezentuje nadčasová krása perál Mother of Pearl zdobených jemnými perlami Wishing Pearls, doplnená o nádherné náušnice a prstene, ktoré dotvárajú celkový vzhľad.


 

Najpredávanejšie

1 položiek celkom
perla prani
Akcia Tip
€12,99

    Perla želaní v perlorodke - jeden z najromantickejších darčekov, ktoré kedy svet videl. Prekvapte svoju priateľku jedinečnou perlou, ktorá uchváti každú ženu. Perla je...

DS44254964

Pokiaľ ide o prívesky, pôvab Mother of Pearl je nepopierateľný. Tento opalizujúci drahokam vykazuje podmanivú hru farieb, od trblietavej modrej a zelenej až po jemnú ružovú a krémovú. Každý kus je starostlivo vyrobený tak, aby vynikla prirodzená krása perleťovej matky, a vytvára tak jedinečné majstrovské dielo, ktoré je rovnako jedinečné ako vy.

Jedným z vrcholov našej kolekcie príveskov je zaradenie perál na želanie. O týchto nádherných drahokamoch sa hovorí, že v sebe nesú zvláštne želania, vďaka čomu sú zmysluplnou a sentimentálnou voľbou na obdarovanie aj sebavyjadrenie. Každý prívesok Wishing Pearl je starostlivo navrhnutý tak, aby vynikla krása a význam perly a slúžil ako hmatateľná pripomienka nádejí a snov, ktoré sa v ňom ukrývajú.