Originálna stieracia mapa Slovensko

Kód: DS74812862
€18,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Ste vášnivým milovníkom cestovania? Radi spomínate na miesta, ktoré ste navštívili? Chcete si naplánovať ďalšie cesty? Práve pre vás je ako stvorená táto jedinečná stieracia mapa Slovensko, ktorá vám pomôže sledovať všetky vaše nezabudnuteľné cesty a dobrodružstvá.

Stieracia mapa je veľmi originálna mapa pokrytá hliníkovou fóliou, ktorú stačí len zotrieť predmetom s hrubým povrchom a vzápätí sa Vám odhalí farebné vyobrazenie pamiatok, hradov, zámkov, miest, kultúrnych pamiatok a iných typov zaujímavých miest na Slovensku.

Táto prémiová mapa je vyrobená z najkvalitnejších materiálov a jej dizajn je jedinečný. Zaveste si ju na viditeľnú stenu a zakaždým Vám pripomenie príjemné spomienky a jedinečné dobrodružstvá, ktoré ste prežili na vašich cestách.

Stieraciu mapu Slovenska možno použiť ako darček deťom, ktoré sa práve na vlastivede učia o jednotlivých miestach na Slovensku, alebo ako originálny darček k narodeninám a iným príležitostiam.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTA STIERACIA MAPA SLOVENSKO

Slovensko ponúka veľa nádherných a zaujímavých miest, je priamo stvorené pre prázdninové putovanie alebo víkendové výlety a poznávanie historických pamiatok, prírodných útvarov a mnohých ďalších pamätihodností.

Ponúka vám 127 tipov na výlet do najzaujímavejších miest našej vlasti, kde zakaždým nájdete niečo nezabudnuteľné: hrady, zámky, úžasné prírodné lokality či kultúrne pamiatky.

 unikatna-stieracia-mapa-SR

PREČO SI VYBRAŤ TÚTO STIERACIU MAPU?

Každá mapa je starostlivo zabalená v tube, aby sme zaistili, že k vám dorazí v perfektnom stave. Mapa obsahuje špičkový laminovaný papier a prémiovú fóliu, ktorá sa dá ľahko zoškrabať, pričom je odolná voči normálnemu oderu. Dokonalé vyobrazenie jednotlivých pamiatok, jasné farby a ďalšie informácie na mape sú nepochybne ďalšími plusmi, ktoré robia z tejto mapy prémiový produkt. 

     

JEDINEČNÝ DOPLNOK DO VAŠEHO DOMU ČI BYTU

Táto stieracia mapa je luxusná a výnimočná dekorácia do každého bytu, domu, pracovne či kancelárie. Môžete ju umiestniť kdekoľvek. Každá návšteva si ju zaručene všimne a okamžite upúta pozornosť. Urobte dojem na hostí vašimi cestami po Slovensku. 

 

 stieracia-mapa

 

IDEÁLNE ROZMERY

Mapa je väčších rozmerov 80 x 60 cm preto sa bude dokonale vynímať na akejkoľvek stene.

 

DOKONALÝ DARČEK PRE KAŽDÉHO

Stieracia mapa je ideálny darček pre každého cestovateľa, ktorý si ľahko vyznačí navštívené miesta. Je vhodná aj ako učebná pomôcka alebo aj ako inšpirácia na ďalšie tipy na výlet. Mapa je dodávaná v originálnom a štýlovom tubuse.

 

ČO JE STIERACIA MAPA?

Stieracia mapa Slovenska je veľmi originálna mapa pokrytá hliníkovou fóliou, ktorú stačí len zotrieť predmetom s hrubým povrchom a vzápätí sa Vám odhalí farebné vyobrazenie krajín. Takto si môžete na mape vyznačovať miesta , ktorá ste už navštívili alebo miesta, ktoré by ste si priali vidieť.

 stieracia-mapa-SR

AKO SI ZAVESIŤ STIERACIU MAPU?

Pre bezpečné a štýlové zavesenie vašej mapy môžete využiť niekoľko metód. Výber závisí od vášho vkusu a umiestnenia mapy. Môžete využiť klasické zarámovanie, nalepenie mapy na dosku alebo hliníkové zaklápacie lišty. Pre ľudí s dôrazom na minimalistický vzhľad sú vhodné metódy použitia lepiacej gumy, obojstrannej lepiacej pásky, suchého zipsu alebo klinčekov či špendlíkov.


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: