Nosiče na bicykel

CYKLISTICKÉ PRÍSLUŠENSTVO PRE VÁS

Správne vybavenie môže mať pri jazde na bicykli veľký význam. Pre každého cyklistu je jedným z najdôležitejších doplnkov dobrá cyklistická taška. Cyklistické tašky sa vyrábajú vo všetkých tvaroch a veľkostiach a sú navrhnuté tak, aby vám pomohli prenášať všetko, čo počas jazdy na bicykli potrebujete, od fľaše na vodu cez telefón až po peňaženku.

Na sklade máme široký sortiment vysokokvalitných cyklistických tašiek, ktoré spĺňajú potreby každého cyklistu, či už ste príležitostný cyklista alebo vážny športovec. Naše tašky sú navrhnuté s ohľadom na odolnosť, funkčnosť a štýl, takže si môžete byť istí, že za svoje peniaze dostanete najlepší možný produkt.


 

Najpredávanejšie

2 položiek celkom
zadna nosic na bicykel
€30,99

Spoľahnite sa na zadný nosič na bicykel a prepravujte svoju batožinu na bicykli oveľa bezpečnejšie. Vy si budete môcť vychutnať pohodlnejšiu jazdu na vašom bicykli....

DS31477772
raktický zadný nosič na bicykel
€25,99

Spoľahnite sa na zadný nosič na bicykel a prepravujte svoju batožinu na bicykli oveľa bezpečnejšie. Vy si budete môcť vychutnať pohodlnejšiu jazdu na vašom bicykli....

DS73839412

Náš sortiment cyklistických tašiek zahŕňa všetko od batohov a messenger tašiek až po tašky na riadidlá a tašky na rám. Každá taška je navrhnutá tak, aby vyhovovala vašim špecifickým potrebám a preferenciám, s funkciami, ako sú nastaviteľné popruhy, polstrované chrbty a nepremokavé materiály, ktoré udržia vaše veci v bezpečí.

Ak hľadáte cyklistickú tašku v štýle batohu, ponúkame celý rad možností vrátane ľahkých variantov ideálnych na dochádzanie do práce alebo krátke jazdy, ako aj väčších, robustnejších batohov, ktoré obsahujú všetko potrebné na dlhšie jazdy alebo výlety cez noc.