Tachometre na bicykel

CHCETE ZLEPŠIŤ SVOJU JAZDU?

Ste cyklistický nadšenec, ktorý chce sledovať svoj výkon a zlepšiť svoju jazdu? Nehľadajte ďalej ako v našej ponuke tachometrov a rýchlomerov pre bicykle!

Náš sortiment vysokokvalitných tachometrov a rýchlomerov je navrhnutý tak, aby vám pomohol ľahko a presne sledovať vaše cyklistické parametre. Či už ste rekreačný jazdec alebo seriózny športovec, v našej ponuke si každý nájde niečo pre seba.


 

Najpredávanejšie

tachometer na bicykel
Kvalitný tachometer na bicykel
Skladom (>5 ks)
DS47671961
 
€23,99
jedinecny tachometer na bicykel
Kvalitný bezdrôtový tachometer na bicykel
Momentálne nedostupné
DS49824441
 
€30,99
2 položiek celkom
tachometer na bicykel
€23,99

Vyskúšajte unikátny tachometer na bicykel, ktorý vám poskytne užitočné informácie o vašej jazde na bicykli. Je určený pre rekreačných cyklistov a aj pre...

DS47671961
jedinecny tachometer na bicykel
€30,99

Vyskúšajte unikátny bezdrôtový tachometer na bicykel, ktorý vám poskytne užitočné informácie o vašej jazde na bicykli. Je určený pre rekreačných cyklistov a aj pre...

DS49824441

Naše tachometre a rýchlomery sa ľahko inštalujú a používajú, majú intuitívne displeje, ktoré uľahčujú sledovanie rýchlosti, vzdialenosti a ďalších kľúčových ukazovateľov. Vďaka pokročilým funkciám, ako je bezdrôtové pripojenie a sledovanie GPS, sú naše tachometre a rýchlomery dokonalým nástrojom pre cyklistov, ktorí chcú posunúť svoj tréning na vyššiu úroveň.

Či už dávate prednosť káblovému alebo bezdrôtovému tachometru, naša ponuka obsahuje rôzne možnosti, ktoré vyhovujú vašim potrebám. Naše káblové tachometre ponúkajú spoľahlivé a presné sledovanie bez potreby batérií, zatiaľ čo naše bezdrôtové tachometre umožňujú väčšiu flexibilitu a pohodlie.