Piknikové deky

KVALITNÉ A PRÍJEMNÉ DEKY NA PIKNIK

Ak plánujete tráviť čas vonku, či už ide o piknik v parku alebo deň na pláži, pikniková deka je nevyhnutnou súčasťou vašej výbavy. Kvalitná pikniková deka vám môže spríjemniť pobyt vonku a urobiť ho pohodlnejším.

Pri výbere piknikovej deky je potrebné zvážiť niekoľko vecí. Po prvé, chcete sa uistiť, že deka je dostatočne veľká na to, aby sa na ňu pohodlne zmestili vy aj vaši hostia. Hľadajte deky s rozmermi aspoň 60 × 80 palcov. To vám poskytne dostatok priestoru na sedenie, relaxáciu a príjemné chvíle strávené vonku.


 

Najpredávanejšie

piknikova deka
Praktická pikniková deka - vodeodolná
Skladom (>5 ks)
DS24117052
 
€19,99
1 položiek celkom
piknikova deka
Akcia Tip
€19,99

Kvalitná pikniková deka je ideálnym riešením na akýkoľvek, piknik, posedenie v prírode, šport, turistiku, grilovačky, opaľovanie a iné príležitosti. Táto deka je dokonale...

DS24117052

Po druhé, zvážte materiál deky. Piknikové deky sa vyrábajú z rôznych materiálov vrátane bavlny, polyesteru a flísu. Bavlna je dobrou voľbou pre tých, ktorí uprednostňujú prirodzený pocit, zatiaľ čo polyester a fleece sú vhodnejšie na outdoorové aktivity, pretože sú trvácnejšie a odolnejšie voči vode.

Ďalším dôležitým faktorom, ktorý je potrebné zvážiť pri výbere piknikovej deky, je prenosnosť. Hľadajte deky, ktoré sú ľahké a ľahko sa prenášajú. Mnohé piknikové deky sa dodávajú s popruhmi alebo taškami na prenášanie, vďaka čomu sa dajú ľahko prepraviť na zvolené miesto.