DESAŤBALENIE - Efektívny pohlcovač vlhkosti do skrine - absorpčné sáčky

Kód: DB26143755
€36,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Unikátny závesný pohlcovač vlhkosti - absorpčný sáčok je určený na odstránenie vlhkosti, zabránenie vzniku plesní, zrážanie vodnej pary, a zatuchnutiu oblečenia. Môžete ho využívať v skriniach, šatníkoch, autách a všade tam kde potrebujete odstraňovať vlhkosť.

Odvlhčovač vzduchu obsahuje špeciálny záves takže ho pohodlne zavesíte. Nie je potrebná žiadna elektrická energia, je bez akéhokoľvek zápachu a netoxický.

Závesný pohlcovač vlhkosti sa hodí do akýchkoľvek skríň, šatníkov a iných priestorov. Môžete ho použiť aj v aute, karavane, skrátka všade, kde je to potrebné. Vďaka kompaktným rozmerom a priesvitnému dizajnu vidíte ako odstraňuje prebytočnú vlhkosť z vašej domácnosti.

Vďaka najkvalitnejším materiálom je mimoriadne pevný a funkčný. Pomôže Vám ochrániť vaše oblečenie, kabelky, topánky a iné veci pred plesňou, vlhkosťou a znehodnotením.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

KONIEC PLESNIAM A VLHKOSTI

Prinášame Vám tento unikátny odvlhčovač, ktorý je najlepším riešením pre reguláciu vlhkosti vo vašich skriniach. Dokonale absorbuje prebytočnú vlhkosť zo vzduchu a vytvára tak zdravú klímu. Špeciálne granule majú mimoriadnu absorpčnú schopnosť pre vyššiu výkonnosť. 

S týmto pohlcovačom vlhkosti:

  • Eliminuje riziko výskytu plesní - zamedzí výskyt plesní, ktoré sú najčastejšou príčinou respiračných a iných zápalových ochorení
  • Ušetrí vám náklady - za vlhkosťou zničené oblečenie, topánky, kabelky a iné
  • Vytvára príjemnú klímu

 

AKO SA ODVLHČOVAČ POUŽÍVA

Odvlhčovač umiestnite v požadovanej skrini, šatníku či aute. Pomocou závesného háčiku ho zaveste na požadované miesto. Následne ho môžete sledovať ako zachytáva vlhkosť vo svojom obale. 

 

RÝCHLY A DLHODOBÝ ÚČINOK

Vďaka špeciálnym gélovým granulám odvlhčovač rýchlo a efektívne absorbuje prebytočnú vlhkosť a prispieva k zdravej klíme v domácnosti. Pohlcovač môžete nechať v miestnosti dlhodobo. Odvádza iba prebytočnú vlhkosť, takže sa nemusíte báť príliš suchého vzduchu.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A ŠTÝLOVÝ DIZAJN

Pri výrobe boli použité najkvalitnejšie materiály s dôrazom na dlhú výdrž produktu a maximálny výkon. Navyše dizajn výrobku je nadčasový a štýlový.

 

ČO JE PRÍČINOU VLHKOSTI?

Nadmernú vlhkosť môže spôsobovať množstvo faktorov. Najčastejšie sa jedná o prenikanie vlhkosti cez otvorené póry v stenách, kvapkanie a únik vody, zrážanie vody, izbové kvety, akvária ale aj bežné činnosti ako je varenie, pranie, sušenie bielizne či sprchovanie stoja za vznikom vlhkosti. Vlhkosť pod úrovňou 50% väčšinou nie je nebezpečná, ale nad tieto hodnoty už môže mať negatívne účinky.

 

PREČO ODVLHČOVAČE VZDUCHU?

Nadmerná vlhkosť zvyšuje vznik negatívnych dôsledkov na vaše zdravie a majetok. Pri dlhodobej zvýšenej vlhkosti vznikajú plesne a spóry, ktoré sú najčastejším spúšťačom dýchacích ochorení. Zapríčiňujú aj alergie, vyšší výskyt roztočov, prispievajú k vzniku reumy a iných zápalových ochorení

Okrem toho vlhkosť priamo poškodzuje váš majetok. Nábytok, oblečenie či potraviny sú najčastejšie znehodnotené pôsobením vlhkosti. Prílišná vlhkosť škodí aj fyzickej a duševnej pohode.

 

AKO ZÁVESNÝ POHLCOVAČ VLHKOSTI FUNGUJE?

Pohlcovač vlhkosti sa skladá z dvoch častí. Prvé, horné vrecko, obsahuje čiastočky chloridu vápenatého, ktoré do seba vsiakne prebytočnú vlhkosť, ktorú následne vypustí do druhej, dolnej časti pohlcovaču. Tu sa voda zhromažďuje a nebude kvapkať na zem. Praktický dizajn s háčikom sa postará o to, že vám nezaberie skoro žiadne miesto v skrini.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Materiál: plast, vnútri čiastočky chloridu vápenatého
  • Veľkosť vrecka bez ramienka: 24 x 14 x 1 cm
  • Veľkosť ramienka: 6,5 x 8 x 0,2 cm
  • vôňu odosielame podľa skladovej dostupnosti

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: