Unikátna nalepovacia tabuľa

Kód: DS99504902
€13,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Spoznajte túto jedinečnú nalepovaciu tabuľu na stenu. Je jedinečným doplnkom do každej domácnosti, dielne či kancelárie. Môžete na ňu písať odkazy, deti môžu po nej kresliť alebo môže slúžiť na označovanie vecí, pohárov a iných.

Tabuľa je vyrobená z prémiovej fólie najvyššej kvalityK jej nalepeniu nepotrebujete žiadne lepidlo, dobre sa aplikuje aj odstraňuje. Podporte kreativitu svojich detí.

S touto samolepiacou tabuľou si vytvoríte miesto na odkazy, myšlienky a nápady. Kreslenie s kriedami dokonale rozvíja kreativitu, tvorivosť a inteligenciu. Táto tabuľa je jedinečný darček pre deti ale aj dospelých. Tabuľu stačí nalepiť a hneď ju môžete používať.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

KDE VŠADE NALEPOVACIU TABUĽU POUŽIJETE

Túto špeciálnu nalepovaciu tabuľu využijete kdekoľvek v domácnosti. Môžete ju použiť v detskej izbe, kuchyni, obývačke či v iných izbách. Môžete ju ľubovoľné nastrihať a použiť napríklad na chladničke, na označenie pohárov na párty či kdekoľvek v dielni a podobne.

 

 kvalitna-nalepovacia-tabula

 

NAJVYŠŠIA KVALITA MATERIÁLOV PRE MAXIMÁLNU FUNKČNOSŤ

Nalepovacia tabuľa je vytvorená zo špeciálnej fólie, ktorá je dostatočne pevná preto sa s ňou dobre pracuje. Pri výrobe boli použité najkvalitnejšie materiály pre maximálnu funkčnosť produktu.

 

UNIKÁTNA TABUĽA PODPORUJÚCA KREATIVITU

Táto jedinečná nalepovacia tabuľa podporuje kreativitu a tvorivosť. Deti milujú kreslenie s kriedami. S touto nalepovacou tabuľou si môžu kresliť kdekoľvek, napríklad na dverách izby.

 

 unikatna-tabula-nalepovacia

 

IDEÁLNA VEĽKOSŤ

Táto nalepovacia tabuľa má ideálne rozmery 45x200 cm. Veľkou výhodou je že nezaberie veľa miesta. Nalepíte ju kdekoľvek. Môžete spájať dokopy viacero tabúľ a vytvoriť si mega tabuľu.

 

PRIŤAHUJE POZORNOSŤ

Vďaka jedinečnému designu tabuľa priťahuje pozornosť nielen detí ale aj dospelých. Vynikajúco sa hodí kdekoľvek ako ozvláštnenie nábytku. Pri škandinávskom nábytku je doslova nevyhnutnosťou.

 

 unikatna-nalepovacia-tabula

 

PERFEKTNÝ DARČEK

Deti milujú kreslenie. Zbožňujú kresliť s kriedami na veľkú tabuľu. Dospelým sa hodí ako veľký poznámkový blok, plánovač či doplnok do domácnosti. Práve preto je tabuľa obľúbený darček na Vianoce, narodeniny, ale aj pre kolegov či kolegyne, do kancelárie a k iným príležitostiam.

 

Ilustračné video:


 

NÁŠ TIP

 

UNIKÁTNA NALEPOVACIA TABUĽA NA FIXKY

 

biela tabuľa na fixky - samolepiaca

 

Spoznajte túto jedinečnú nalepovaciu tabuľu na fixky. Je jedinečným doplnkom do každej kancelárie, pracovne, študentskej izby či dielne detskej izby. Môžete na ňu písať odkazy, plánovať, zapisovať, deti môžu po nej kresliť alebo môže slúžiť na označovanie vecí, pohárov a iných.

 

 

STIERACIA MAPA SVETA DELUXE

stieracia mapa sveta deluxe

Ste vášnivým milovníkom cestovania? Radi spomínate na miesta, ktoré ste navštívili? Chcete si naplánovať ďalšie cesty? Práve pre vás je ako stvorená táto jedinečná stieracia mapa deluxe, ktorá vám pomôže sledovať všetky vaše nezabudnuteľné cesty a dobrodružstvá.

 

 

FIXKY NA WHITEBOARD - POPISOVAČ NA BIELE TABULE 

 

fixky na whiteboard - popisovač na biele tabule

 
Spoznajte tieto kvalitné fixky na whiteboard, ktoré sú určené na opakované písanie na bielu tabuľu. Sú ľahko zmazateľné na sucho. 

 

 

KVALITNÝ MAGNETICKÝ PAPIER DO TLAČIARNÍ NA VÝROBU MAGNETIEK

 

magnetický papier do tlačiarní na výrobu magnetiek

 

Spoznajte tento kvalitný magnetický papier na domácu profesionálnu výrobu magnetiek všetkých tvarov a veľkostí. Tento špeciálny magnetický papier je vhodný do väčšiny tlačiarní, predovšetkým do laserových. Môžete ho používať bez problémov vo vašej domácej, ako aj v profesionálnej tlačiarni.

 

 

ÚCHVATNÁ KRESLIACA TABUĽA - TABLET

kresliaca tabuľa - tablet

Spoznajte túto jedinečnú kresliacu tabuľu - tablet. Je jedinečným doplnkom do každej domácnosti, dielne či kancelárie. Môžete na ňu písať odkazy, poznámky, deti môžu po nej kresliť.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: