Špeciálna depilačná pružina pre dokonalú depilácia tváre

Kód: DS97562091
€8,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Špeciálna depilačná pružina je určená pre efektívnu epiláciu tváre, hornej pery, brady, krku. Spoznajte najefektívnejší a najbezpečnejší spôsob odstránenia nevzhľadných chĺpkov jednoducho, rýchlo a bezbolestne. 

Hlavnou výhodou je, že taká epilácia nespôsobuje žiadne podráždenie pokožky ani nežiaduce vyrážky. Pravidelným opakovaním sa môžete zbaviť chĺpkov na trvalo. 

Tento systém odstraňovania chĺpkov je špeciálne navrhnutý tak, že mechanickým pohybom pružiny vytrhnete chĺpok i s korienkom a zároveň narušíte štruktúru koreňa vlasu. Nový chĺpok narastie už tenší a slabší.


 

DOPRAVA ZADARMO

Tu nájdete výhodné štvorbalenie bezbolestnej depilácie ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO. 


Tu nájdete výhodné balenie epilátor na tvár a telo + Balenie bezbolestných depilátorov, ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO.

Detailné informácie

Podrobný popis

DEPILAČNÁ PRUŽINA PRE DOKONALÚ DEPILÁCIU

Depilačné pružina je revolučný nástroj pri odstraňovaní jemných chĺpkov na tvary, na hornej pere, brade, krku. Depilačné pružina je vhodná pre všetky druhy pleti ako 100% prírodná, bezpečná a bezbolestná depilácia. Žiadne bolestivé šklbanie, žiadna chemikálie ani podráždenie pokožky.  

 

 depilacna-pruzina

 

EFEKTÍVNY DESIGN  

Depilačné pružina je vyrobená z hypoalergénne lekárskej a ultra silnej ocele, ktorá mimoriadne účinne odstraňuje nežiaduce chĺpky. Zároveň je šetrná a jemná k vašej pokožke. Kompaktný dizajn umožňuje používať pružiny kdekoľvek, aj na cestách.  

 

ŠPECIÁLNE PRE CITLIVÚ POKOŽKU  

Po vytrhávaní pinzetou, páskmi alebo holení žiletkou je vaša pokožka podráždená a s vyrážkou? Spoznajte najšetrnejší spôsob epilácie, ktorý nedráždi vašu pokožku. Epilácia s touto pružinou je účinná a tiež jemná k vašej pokožke.  

 

ŽIADNE BOLESTIVÉ ŠKĹBANIE, ŽIADNE CHEMIKÁLIE  

Depilačné pružina funguje bez vosku, lasera alebo elektrického prúdu. Žiadne bolestivé šklbanie alebo chemikálie. Táto inovatívna technológia nahrádza drahú metódu elektrolýzy, voskové procedúry alebo laserovej depilácie.  

 

 depilacna-pruzina-na-depilaciu-tvare

 

MÔŽETE SA ZBAVIŤ CHĹPKOV NA TRVALO  

Pravidelným používaním sa redukuje hrubosť chĺpkov. Vaše chĺpky dorastú jemnejšie a mäkšie, čím sa znižuje potreba odstraňovať chĺpky tak často. Pri dlhodobom používaní sa môžete stať, že sa ich zbavíte natrvalo.  

 

PORADÍ SI S EXTRA JEMNÝMI CHĹPKAMI  

Výhodou depilačné pružiny oproti iným metódam je, že dôkladne odstraňuje aj veľmi jemné chĺpky. Vďaka špeciálnemu dizajnu zachytí a jemne vytrhne akýkoľvek chĺpok.  

  

AKO SA PRUŽINA POUŽÍVA  

Uchopte držadlá a položte pružinu na miesto s chĺpkami. Točte držadlom dovnútra, proti smeru hodinových ručičiek. Môžete rolovať chvíľu na jednu a na druhú stranu. Otáčajte rukoväť dovnútra aj von v neustálym pohybom.  


 

NÁŠ TIP

DEPILÁTOR PRE DOKONALÉ OBOČIE   

depilátor obočia

Depilátor obočia je najúčinnejší prístroj na dôkladnú, rýchlu a profesionálnu úpravu obočia ako z profesionálneho kozmetického salónu.

 

  

KVALITNÉ DEPILAČNÉ PÁSIKY 

 

depilačné pásiky 100 kusov

 

Kvalitné depilačné pásiky sú vyrobené z vysoko kvalitného mäkkého a veľmi odolného rúna (~ 80 g / m2). Pásiky sú hladké, silno priliehavé a savé. Depilácia bude s týmito páskami bezbolestná a nespôsobí Vám vyrážky.

 

 

OHRIEVAČ DEPILAČNÉHO VOSKU, TVRDÝ VOSK, PÁSIKY - KOMPLETNÁ SADA

 

ohrievač depilačného vosku, tvrdý vosk, pásiky - KOMPLETNÁ SADA

 

Spoznajte túto jedinečnú sadu na depiláciu, ktorá obsahuje profesionálny ohrievač depilačného vosku, 30 ks kvalitných depilačných pásikov, aplikačné tyčinky a veľké balenie účinného depilačného vosku. Všetko čo potrebujete pre dokonalú domácu depiláciu.

 

 

UNIKÁTNY DEPILÁTOR PRE BEZBOLESTNÚ DEPILÁCIU 

 

depilátor pre bezbolestnú depiláciu

 

Spoznajte najúčinnejšiu a bezbolestnú depiláciu Vášho tela a tváre. Tento unikátny depilátor dôkladne a účinne odstráni aj tie najmenšie chĺpky s dokonalou presnosťou. Po depilácii zanecháva vašu pokožku hebkú a zamedzí ďalšiemu rastu chĺpkov po niekoľko týždňov.

 

 

LASEROVÝ EPILÁTOR PRE NAJÚČINNEJŠIU EPILÁCIU VÁŠHO TELA A TVÁRE

 

laserový epilátor

Spoznajte najmodernejšiu, najúčinnejšiu a bezbolestnú depiláciu celého Vášho tela. Výkonný IPL epilátor pre dokonalú, rýchlu a trvalú epiláciu.

 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: