Dávkovače mydla

ŠIROKÝ VÝBER DÁVKOVAČOV MYDLA

Dávkovače mydla sú dôležitou súčasťou každej kúpeľne alebo kuchyne. Poskytujú nielen pohodlný spôsob dávkovania mydla, ale pomáhajú aj udržiavať čistotu a hygienu. Či už hľadáte dávkovač mydla pre svoju domácnosť alebo firmu, na výber máte z mnohých rôznych typov, štýlov a veľkostí.

V našom internetovom obchode ponúkame široký výber dávkovačov mydla, ktoré vyhovujú vašim potrebám. Naše dávkovače mydla sú k dispozícii z rôznych materiálov vrátane nehrdzavejúcej ocele, plastu a skla a majú rôzne tvary a veľkosti. Či už potrebujete nástenný dávkovač mydla alebo voľne stojaci, máme pre vás možnosti.


 

Najpredávanejšie

pol pl Dozownik do mydla w plynie automatyczny plyn 2382 6
 
€20,99
1 položiek celkom
pol pl Dozownik do mydla w plynie automatyczny plyn 2382 6
€20,99

    Spoznajte tento jedinečný bezdotykový dávkovač mydla, vďaka ktorému bude umývanie rúk maximálne hygienické, komfortné a rýchle.  Vďaka citlivému senzoru dávkovač behom...

DS43108061

Jedným z našich najobľúbenejších dávkovačov mydla je bezdotykový automatický dávkovač mydla. Tento typ dávkovača je ideálny pre podniky, nemocnice a iné priestory s vysokou návštevnosťou, kde je hygiena mimoriadne dôležitá. Vďaka bezdotykovej prevádzke pomáha znižovať šírenie baktérií a choroboplodných zárodkov. Naše bezdotykové automatické dávkovače mydla sa dodávajú v rôznych veľkostiach a štýloch, aby vyhovovali vašim špecifickým potrebám.

Ak hľadáte pre svoju domácnosť tradičnejší dávkovač mydla, máme pre vás veľa možností. Naše stolové dávkovače mydla sa dodávajú v rôznych štýloch a farbách, aby sa hodili k akémukoľvek interiéru. Ľahko sa používajú a dopĺňajú a niektoré sú dokonca vybavené zabudovanými senzormi, ktoré zabraňujú nadmernému používaniu a plytvaniu.