Upratovacie kefy

ČISTOTA V DOMÁCNOSTI

Udržiavanie čistoty v domácnosti je nevyhnutné na udržanie zdravého a spokojného životného prostredia. Čistenie však môže byť časovo náročná a náročná úloha, najmä ak sa musíte vysporiadať s odolnými škvrnami a nečistotami, ktoré sa zdajú byť neodstrániteľné. Práve tu prídu vhod čistiace kefy a drhnúce kefy.

V našom online obchode ponúkame široký sortiment čistiacich kefiek a drhnúcich kefiek, ktoré sú navrhnuté tak, aby uľahčili a zefektívnili čistenie. Máme perfektné kefy na každú čistiacu úlohu, od kefiek s tuhými štetinami na drhnutie odolných škvŕn na podlahách, stenách a pracovných doskách až po mäkšie čistiace kefy na jemné povrchy, ako je riad a sklo.


 

Najpredávanejšie

jedinečná čistiaca kefka siete proti komárom
 
€19,99
cistiaca kefa elektricka
 
€55,99
2 položiek celkom
jedinečná čistiaca kefka siete proti komárom
€19,99

  Objavte jedinečnú čistiacu kefku siete proti komárom, ktorá vám pomôže udržať vaše sieťky čisté a ako nové. Získate krajší výhľad cez svoje okná a vaše okenné sieťky budú...

DS51844740
cistiaca kefa elektricka
€55,99

Pomocou tejto úžasnej elektrickej čistiacej kefy bude váš domov žiariť čistotou. Jedinečná bezdrôtová elektrická čistiaca kefa veľmi moderne a účinne vyčistí takmer všetko....

DS83466960

Naše čistiace kefy a drhnúce kefy sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré sú odolné a majú dlhú životnosť, takže sa na ne môžete spoľahnúť pri všetkých svojich čistiacich potrebách. Ponúkame kefy rôznych tvarov a veľkostí vrátane kefiek s dlhou rukoväťou na ťažko dostupné miesta a kompaktných kefiek na jednoduché skladovanie.

Okrem tradičných čistiacich kefiek a kefiek na drhnutie ponúkame aj špecializované kefy na špecifické čistiace úlohy. Máme napríklad kefy na grilovanie na čistenie grilovacích roštov, kefy na fľaše na čistenie fliaš a pohárov s úzkym hrdlom a WC kefy na čistenie toaliet a iných povrchov v kúpeľni.