Metly a zmetáky

ČISTOTA V DOMÁCNOSTI

Pri udržiavaní čistoty v domácnosti alebo vo firme je nevyhnutné mať správne nástroje. Jedným z najdôležitejších nástrojov vo vašom arzenáli je metla alebo zametací stroj. Či už zametáte špinu a nečistoty z podláh, alebo upratujete neporiadok vonku, správna metla alebo zametací stroj môže mať veľký význam.

V našom online obchode ponúkame široký výber metiel a zametacích strojov, ktoré splnia všetky vaše potreby v oblasti upratovania. Máme všetko, čo potrebujete, aby váš domov alebo firma vyzerali čo najlepšie - od tradičných metiel z kukurice až po moderné zametacie stroje zo syntetických materiálov.


 

Najpredávanejšie

jedinečná bezdrôtová elektrická metla
 
€29,99
1 položiek celkom
jedinečná bezdrôtová elektrická metla
€29,99

  Vyskúšajte praktickú bezdrôtovú aku elektrickú metlu a veľmi jednoducho, rýchlo a pohodlne docielite čisté podlahy vo vašej domácnosti. Kvalita upratovania...

DS46703481

Naše metly a zametacie stroje sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a sú navrhnuté tak, aby boli odolné a mali dlhú životnosť. Či už potrebujete metlu na každodenné zametanie alebo ťažký zametací stroj na náročnejšie práce, máme pre vás ideálny nástroj.

Okrem našich štandardných metiel a zametacích strojov ponúkame aj rad špecializovaných čistiacich nástrojov. Patria medzi ne zametacie stroje z mikrovlákna, elektrické zametacie stroje a ručné metly na rýchle a jednoduché čistenie.