Držadlá k vane

ZMODERNIZUJTE SVOJU KÚPEĽŇU

Ak chcete zmodernizovať svoju kúpeľňu, nemali by ste prehliadnuť jednu oblasť - vaňu. Nová súprava držadiel môže úplne zmeniť vzhľad vašej vane a jedným ťahom jej dodať štýl a funkčnosť. Či už renovujete celú kúpeľňu, alebo len chcete dať svojej vani nový vzhľad, nové rukoväte môžu znamenať veľký rozdiel.

V našom e-shope ponúkame širokú škálu držadiel na vane, takže určite nájdete niečo, čo vyhovuje vašim potrebám a štýlovým preferenciám. Máme možnosti pre každý vkus, od elegantných a moderných až po klasické a tradičné. Okrem toho sú naše rukoväte dodávané z rôznych materiálov vrátane chrómu, mosadze a niklu, takže si môžete nájsť takú, ktorá sa hodí k vašim existujúcim armatúram.


 

Najpredávanejšie

2 položiek celkom
madlo do wc,kupelne
ZADARMOZADARMO
€36,99

  Spoznajte toto jedinečné držadlo do kúpeľne, WC aj sprchového kútu, ktoré Vám dodá potrebnú oporu. Vďaka mimoriadne silným prísavkám dokonale drží na svojom mieste. K...

DA20244925
madlo do kupelne,wc a vane
€18,99

  Spoznajte toto jedinečné držadlo do kúpeľne, WC aj sprchového kútu, ktoré Vám dodá potrebnú oporu. Vďaka mimoriadne silným prísavkám dokonale drží na svojom mieste. K...

DS20244925

Pri výbere nových držadiel pre vaňu je potrebné mať na pamäti niekoľko vecí. Po prvé, zvážte veľkosť a tvar vašej vane. Budete chcieť rukoväte, ktoré vám pohodlne padnú do rúk a ktoré sa ľahko používajú, preto si pred nákupom nezabudnite svoju vaňu zmerať. Zvážte aj povrchovú úpravu nových držadiel - chcete niečo, čo sa hodí k ostatným armatúram, alebo chcete kombinovať a prispôsobiť eklektickejšiemu vzhľadu?

Ďalším faktorom, ktorý je potrebné zvážiť, je trvanlivosť vašich nových držadiel. V kúpeľniach môže byť vlhko a vlhkosť, čo môže spôsobiť, že niektoré materiály časom skorodujú alebo zhrdzavejú. Hľadajte rukoväte vyrobené z odolných materiálov, ktoré vydržia každodenné opotrebovanie. Nakoniec myslite na celkový štýl vašej kúpeľne. Chcete, aby boli vaše kľučky stredobodom pozornosti, alebo dávate prednosť niečomu nenápadnejšiemu? Nech už sú vaše preferencie akékoľvek, máme pre vás rukoväte, ktoré budú vyhovovať.