Skvelý koordinačný rebrík na cvičenie

Kód: DS53337807
€13,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Spoznajte tento kvalitný koordinačný rebrík na cvičenie, ktorý vám pomôže zlepšiť vašu obratnosť, koordináciu, akceleráciu, rovnováhu, rytmus, vytrvalosť, zrýchlenie a kontrolu tela.

Šesť metrov dlhý rebrík vyrobený z najkvalitnejších a odolných materiálov pre maximálnu životnosť. Veľmi ľahko ho rozložíte a prispôsobíte vaším tréningovým aktivitám. Je mimoriadne kompaktný, ľahký a vďaka pribalenému vrecku sa pohodlne prenáša a skladuje.

Tréningový rebrík môžete používať kdekoľvek - vonku, doma aj v telocvični. Je to neoceniteľná tréningová pomôcka pri všetkých kolektívnych aj individuálnych športoch. Hodí sa aj trénerom, ktorí potrebujú trénovať svoje mužstvá v rôznych športových odvetviach.

Trénujte s týmto rebríkom a zlepšite vaše zrýchlenie, rýchlosť, zmeny smeru pohybu, rovnako ako rovnováhu, rytmus a kontrolu tela. Tieto schopnosti sú nesmierne dôležité pre každého športovca.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

AGILITY REBRÍK - PERFEKTNÝ PRE KAŽDÚ ŠPORTOVÚ DISCIPLÍNU

Rebrík agility je vhodný pre každého, kto by chcel vylepšiť svoju rýchlosť, obratnosť, výbušnosť, koordináciu a rovnováhu. Cvičný rebrík vám dáva príležitosť precvičiť si koordináciu a kontrolu nad svojím telom. Je to perfektný doplnok pre ľudí, ktorí sa profesionálne venujú športu, aj pre amatérov. Je obzvlášť vhodný pre futbalistov, tenistov, basketbalistov, hokejistov a iné skupinové, bojové  ale aj individuálne športy.

 

 kvalitny-rebrik-na-cvicenie

 

VHODNÝ DO INTERIÉRU AJ EXTERIÉRU

Tento skvelý rebrík na cvičenie sa používa mimoriadne prakticky a pohodlne. Vďaka použitým materiálom  a špeciálnemu designu je určený do exteriéru aj interiéru takže s ním môžete trénovať kdekoľvek.

 

AJ NA HODINY TELESNEJ VÝCHOVY

Koordinačný rebrík je vynikajúci aj pre hodiny telesnej výchovy ako jedinečná pomôcka na cvičenie pre deti všetkých vekových skupín. Je ideálny na individuálny ale aj skupinový tréning.

 

IDEÁLNA VEĽKOSŤ A NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Koordinačný rebrík je dlhý asi 6 metrov, široký 50 cm a má 12 priečok. Priečky si môžete pohodlne upraviť, vďaka čomu ich môžete nastaviť tak, aby zodpovedali schopnostiam človeka, ktorý ho používa, alebo aby vyhovovali rôznym cvikom. Vďaka najkvalitnejším materiálom a špeciálnemu designu máte istotu maximálnej životnosti produktu. Použitý materiál je hrubý, pevný a odolný.

 

 koordinacny-rebrik-na-cvicenie

 

NA AKÉ CVIKY SA TRÉNINGOVÝ REBRÍK POUŽÍVA?

Cvičný rebrík skvele rozvíja vaše svaly a umožňuje vám zlepšiť reakčný čas, čo znamená lepšie výsledky počas športových súťaží. Je to tiež dokonalý spôsob, ako uplatniť svoju koordináciu, presnosť, rovnováhu a celkovú kontrolu nad svojím telom. Rebríky agility vám umožňujú zdokonaliť beh, preskakovanie a skákanie, môžete tiež použiť ruky a ďalšie svaly tela - všetko závisí od vašej fantázie a cieľa cvičenia.

 

ĽAHKÝ A PRENOSNÝ

Tento skvelý rebrík na cvičenie je možné pohodlne zložiť a umiestniť do vaku, ktorý je súčasťou balenia. Po zložení nezaberá cvičebný rebrík veľa miesta, je ľahký a kompaktný. Toto vám umožní skladovať a prenášať ho bez väčších problémov.

 

MAXIMÁLNE BEZPEČNÝ

Vďaka pevnému položeniu a kontaktu so zemou sa nemusíte obávať že pri nesprávnom cvičení dôjde k podkutiu alebo pošmyknutiu, čo by mohlo viesť k vážnym zraneniam. Tento koordinačný rebrík je maximálne bezpečný.

 

 jedinecny-koordinacny-rebrik

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Dĺžka 6 m
  • Šírka 50 cm
  • 12 nastaviteľných priečok

 

NÁŠ TIP

 

VYNIKAJÚCA DETSKÁ FUTBALOVÁ BRÁNKA

 

detská futbalová bránka

 

Spoznajte perfektnú detskú futbalovú bránku a sami uvidíte, ako vaše deti začnú s radosťou športovať a hýbať sa. Bránka ich prirodzene motivuje k hre s rovesníkmi i s rodinou.

 

 

UNIVERZÁLNA VOLEJBALOVÁ SIEŤ

volejbalová sieť

Zahrajte si obľúbený volejbal kedykoľvek a kdekoľvek. S touto volejbalovou sieťou si užijete hru na dvore, v záhrade, v kempingu, aj na pláži. Je vhodná aj do haly, čo z nej robí skvelú parťáčku na každú príležitosť.

 

 

ŠPECIÁLNA BEDMINTONOVÁ SIEŤ

 

univerzálna bedmintonová sieť

 

Získajte novú univerzálnu bedmintonovú sieť, ktorá vám zaručí úplný komfort pri hre a vylepšenie bedmintonového zážitku.

 

 

EXKLUZÍVNA SÚPRAVA NA MINIBASKETBAL

 

mini basketbalová súprava

 

Dovoľte svojim deťom spoznávať tajomstvá basketbalu. Táto mini basketbalová súprava ich dokonale zasvätí do pravidiel a prinesie im množstvo zábavy. Doprajte nezabudnuteľné chvíle svojim deťom i sebe.

 

 

UNIKÁTNA FUTBALOVÁ LOPTA - AIR DISK

 

futbalová lopta - air disk

 

Spoznajte tento jedinečný Air disk, s ktorým môžu vaše deti hrať futbal v byte či dome a vy sa nemusíte báť, že niečo rozbijú alebo poškodia podlahu, či nábytok.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: