Podpery na kľuky

CVIČENIE NA MAXIMUM

Hľadáte vysokokvalitné rukoväte? Nehľadajte ďalej a prezrite si náš široký výber rukovätí navrhnutých špeciálne na cvičenie. Naše rukoväte sú ideálne pre každého, kto chce posunúť svoje cvičenie na vyššiu úroveň, pretože poskytujú výnimočný úchop a odolnosť, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

Ponúkame širokú škálu možností rukovätí, ktoré vyhovujú vašim potrebám, od tradičných penových rukovätí až po inovatívne ergonomické dizajny, ktoré ponúkajú zvýšené pohodlie a podporu. Či už ste profesionálny športovec, alebo práve začínate svoju cestu za fitness, naše rukoväte vám určite pomôžu vyťažiť z vášho cvičenia maximum.


 

Najpredávanejšie

podpery na kliky
Unikátne podpery na kliky
Skladom (>5 ks)
DS73723119
 
€13,99
doska na kliky profesionalna
Unikátna doska na kliky
Skladom (>5 ks)
DS35654230
 
€26,99
2 položiek celkom
doska na kliky profesionalna
€26,99

  Spoznajte unikátnu dosku na kliky pre najúčinnejšie posilňovanie svalov. Doska je vhodná pre začiatočníkov ale aj profesionálov, mužov aj ženy.   Cvičenie s doskou na kliky...

DS35654230
podpery na kliky
€13,99

Spoznajte unikátne podpery na kliky pre najúčinnejšie posilňovanie svalov. Podpery sú vhodné pre začiatočníkov ale aj profesionálov, mužov aj ženy.   Cvičenie...

DS73723119

V našom online obchode nájdete rôzne možnosti rukovätí, ktoré sú kompatibilné s celým radom cvičebných podpier vrátane odporových pásov, cvičebných lôpt a ďalších. Naše rukoväte sú navrhnuté tak, aby vám bezpečne a pohodlne padli do ruky, čo vám zaručí, že sa budete môcť sústrediť na cvičenie bez obáv z pošmyknutia alebo nepohodlia.

Sme hrdí na to, že ponúkame výrobky najvyššej kvality za najvýhodnejšie ceny, takže si môžete byť istí, že pri nákupe u nás získate za svoje peniaze najlepšiu hodnotu. Vďaka našej rýchlej a spoľahlivej preprave vám navyše môžeme rukoväte doručiť v krátkom čase až k vám domov.