Sada pre reumatikov

Kód: DS99964584
Akcia Tip
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Balíček obsahuje rukavice pre reumatikov a mesačné balenie detoxikačných náplastí. K tomuto balíku teraz DOPRAVA ZADARMO.

Balíček pre reumatikov je zostavený pre komplexnú terapiu pri problémoch s reumou, artritídou, bolesťami zápästia, karpálneho tunela. Kompresné rukavice podporujú regeneráciu, úľavu od bolesti a detoxikačné náplasti pomáhajú odstraňovať toxíny a nežiaduce látky a pre zmiernenie zápalov.

 

ERGONOMICKÉ KOMPRESNÉ RUKAVICE

sú určené na celodenné nosenie, pre terapeutické uvoľnenie od bolesti, zápalu, opuchu a pre podporu regenerácie kĺbov, svalov a šliach rúk.

Rukavice sú efektívne najmä pri ťažkostiach s reumou, osteoartritídou, Raynaudov syndróm, dupuytrenova kontraktúra, karpálnym tunelom, po úrazoch pri poruchách prekrvenia - studené ruky a iných problémoch.

 

NÁPLASTI NA DETOXIKÁCIU 30 KS

sú vyrobené zo 100% prírodných ingrediencií. Vďaka unikátnemu zloženiu majú náplasti pozitívny vplyv na, fungovanie vášho organizmu, odstraňujú toxíny, škodlivé látky a pomáhajú Vám očistiť organizmus, zmierniť a zároveň predchádzať rôznym ochoreniam.

Odstránenie odpadových látok a toxínov prináša veľkú úľavu organizmu, pomoc pri zlepšení zdravotného stavu pri rôznych chorobách ako reuma, artritída, nespavosť, únava, kožné problémy, zápcha, psoriáza. Detoxikácia prispieva tiež k zlepšeniu imunity, zlepšeniu pokožky, pre zastavenie vypadávaniu vlasov a zvýšenie celkovej vitality.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

REUMATOIDNÁ ARTRITÍDA - PRÍČINY, PRÍZNAKY

Reumatoidná artritída alebo (reuma, artritída) je závažné autoimunitné, zápalové ochorenie neznámej príčiny. Reuma sa prejavuje bolesťami kĺbov, opuchov, citlivosťou kĺbov na dotyk, začervenaním a zvýšenou teplotou kĺbov. Najčastejšie sa bolesti objavujú v malých kĺboch ​​rúk, neskôr aj na iných miestach. Jeho charakteristickým znakom je symetrické postihnutie kĺbov. Reuma sa najčastejšie vyskytuje vo veku 40 až 60 rokov, 3x častejšie u žien ako u mužov. Pri reume je dôležité regulovať zápal a bolesť.

Tieto špeciálne rukavice sa zameriavajú na zmiernenie zápaluopuchu, bolesti a pre zachovanie funkcie kĺbov.

Tieto kompresné rukavice bez prstov podporujú veľkú pomoc u pacientov s reumatoidnou artritídou, osteoartritídou, reumatizmom a syndrómom karpálneho tunela. Či už pracujete na záhrade, v kancelárii alebo s inými vecami, tieto priedušné mäkké rukavice zlepšia váš život. Doprajte svojim zraneným rukám terapeutické teplo na zmiernenie bolesti. Upokojujúca úľava pre vaše ruky.

 
 
 
rukavice-pre-reumatikov 
 

 

 • Napomáhajú úľave od bolesti, opuchu a stuhnutosti
 • Zvyšujú prekrvenie danej oblasti a tým podporujú prirodzenú regeneráciu
 • Vhodné pri reumatoidnej artritíde, karpálnom tuneli, osteoartróze, Raynaudov syndróm, Dupuytrenovej kontraktúry a iné
 • Vyvinuté lekármi špecializovanými sa na zmiernenie príznakov artritídy - reume
 • Nijako nezaťažujú organizmus vedľajšími účinkami a toxickými látkami
 • Pozitívne pomáha ovplyvňovať udržanie pružnosti kĺbov a kostí
 • Pomáha rozprúdiť kĺby od rannej stuhnutosti kĺbov

 

RUKAVICE VYTVORENÉ LEKÁRMI NA EFEKTÍVNE, NEINVAZÍVNE ZMIERNENIE PROBLÉMOV 

Patentované kompresné rukavice sú navrhnuté tímom lekárov špecializovanými sa na zmiernenie príznakov artritídy reumy a iných problémov.

Či už je to osteoartritída, reumatoidná artritída , Raynaudov syndróm, syndróm karpálneho tunela, Dupuytrenová kontraktúra, psoriatická artritída a dokonca aj zranenia súvisiace so športom, pri poruchách prekrvenia - studené ruky, naše rukavice poskytnú rýchlu úľavu od bolesti.

Ak trpíte artritídou, reumou, či inými ochoreniami viete, že aj tie najjednoduchšie úlohy môžu byť neuveriteľne bolestivé. Spoznajte tieto terapeutické rukavice, ktoré vám môžu pomôcť žiť kvalitnejší život.

 

PREČO POMÁHA KOMPRESIA?

Kompresia dodáva potrebnú oporu kĺbom. Mierna kompresia a teplo nielen pomáhajú kontrolovať a znižovať opuchy kĺbov, ale tiež zvyšujú cirkuláciu krvi a kyslíka do jednotlivých tkanív. Vďaka tomu nielen odstraňujú bolesť, ale pomáhajú aj regenerovať poškodené tkanivá.

 

 rukavice-na-reumu

 

UNIKÁTNE DETOXIKAČNÉ NÁPLASTI  

Detoxikačné čistiace náplasti sú neinvazívna a prekvapivo účinná cesta očisty organizmu, ako pomôcť svojmu telu v odstraňovaní ťažkých kovov, metabolických odpadov, toxínov a iných chemikálií. Náplasti predstavujú jednoduchý spôsob detoxikácie bez drastických diét a obmedzovania.

 • Odstraňujú škodlivé toxíny a posilňujú imunitný systém  
 • Zbavujú stresu, chronickej únavy, zápalu a rôznych bolestí  
 • Žiadne tabletky a chemické látky - čisto prírodné riešenie  
 • Úžasné výsledky  bez vedľajších účinkov  
 • Jednoduché a jednoduché použitie bez drastických diét  
 • Podstatné zníženie telesnej únavy, odstraňujú bolesti hlavy , kĺbov a chrbta 
 • Okamžite zaznamenáte pozitívny efekt, použitie je úplne bezpečné 

 

 detoxikacne-naplasti-unikatne

 

PRE KOHO SÚ DETOXIKAČNÉ NÁPLASTI VHODNÉ?  

Odpadové látky a toxíny, ktoré sa po celý život hromadia v našom tele, znamenajú pre náš organizmus záťaž v podobe rôznych ochorení, napríklad únava, bolesť hlavy, zlý krvný obeh, chronickej bolesti, slabý imunitný systém, zápcha, artritída, reuma, depresie a kožné ochorenia ako lupienka, ekzém, seborea, časté zápaly a iné ochorenia.  

Buďte nápomocní svojmu telu pri procese zbavovaní sa týchto odpadových látok.  

 

ČO SA SKRÝVA ZA TAJOMSTVOM ÚSPECHU?  

Telo sa detoxikuje prirodzeným spôsobom a to najmä potením. Prostredníctvom žliaz sa očisťuje lymfa a organizmus sa dostáva do rovnováhy. Proto je tak prospešný šport alebo saunovania. Podľa tradičnej čínskej medicíny chodidlá obsahujú až 60 aktívnych bodov, ktoré priamo ovplyvňujú ďalšie orgány a chod celého organizmu.  

Potné žľazy spolu s akupresúrnymi bodmi sa nachádzajú vo veľkej miere práve na chodidlách. Túto jedinečnú vlastnosť chodidiel môžete využiť práve pri detoxikácii a podpore vášho zdravia a kondície. Práve z toho dôvodu sa náplasti lepia na chodidlách.  

Unikátne aktívne látky v náplastiach na seba viažu toxíny kolujúce cez tieto akupresúrne body, podporujú ich vylučovanie z tela a tým pomáhajú v procese prirodzenej regenerácie. Detoxikačné náplasti na nohy počas spánku detoxikujú váš organizmus a tak sa starajú o vaše zdravie. 

*Balenie obsahuje pár rukavíc pre reumatikov a 30 ks detoxikačných náplastí.

 


 

NÁŠ TIP

Na bolesť kĺbov odporúčame multifunkčný masážny prístroj

Na úľavu od bolesti bedier je vhodný špeciálny anatomický vankúš

Ak trpíte krvácaním ďasien, zápalom či paradentózou riešením je revolučná ústna sprcha

Vyskúšajte tiež  čistiace papuče do kúpeľne pre pohodlné a dôkladné očistenie vašich chodidiel 

 


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: