Vyzúvak na topánky

VYSOKOKVALITNÉ PRÍSLUŠENSTVO K TOPÁNKAM

Ak hľadáte vysokokvalitné príslušenstvo k topánkam nehľadajte už ďalej a prezrite si naašu ponuku! Naše produkty sú nevyhnutné pre každého, kto chce proces obúvania a vyzúvania obuvi spraviť pohodlnejším a efektívnejším.

V našom eshope ponúkame širokú škálu šnúr na topánky a obuvákov, ktoré sú vyrobené z najlepších materiálov a navrhnuté tak, aby vydržali. Naše výrobky sa dodávajú v rôznych veľkostiach a štýloch, aby vyhovovali rôznym preferenciám a potrebám.


 

Najpredávanejšie

fantastické obuváky na topánky
Praktické obuváky na topánky
Skladom (>5 ks)
DS19716033
 
€13,99
vyzuvak unikatny
Jedinečný vyzuvák na topánky
Skladom (>5 ks)
DS47917229
 
€13,99
2 položiek celkom
fantastické obuváky na topánky
€13,99

  Spoznajte najpohodlnejší spôsob, ako si obuť topánky bez námahy. Tieto špeciálne obuváky vás odbremenia od každodenných starostí so zohýbaním. Sú neoceniteľným pomocníkom pre...

DS19716033
vyzuvak unikatny
Akcia Tip
€13,99

    Spoznajte tento jedinečný vyzuvák na topánky, ktorý vám pomôže jednoducho, rýchlo  a pohodlne vyzuť akúkoľvek obuv.  Špeciálny design je navrhnutý s dôrazom na bezpečnosť...

DS47917229

Naše obuváky sú k dispozícii v tradičnom prevedení s dlhou rukoväťou alebo v kompaktných variantoch, ktoré sú ideálne na cestovanie. Sú vyrobené z odolných materiálov, ako je nehrdzavejúca oceľ, a dodávajú sa v rôznych povrchových úpravách, napríklad leštené alebo brúsené. Pomocou šnúrky na topánky môžete ľahko zasunúť nohu do topánky bez toho, aby ste si poškodili pätu alebo rozdrvili zadnú časť topánky.

Naše vyzúvaky na topánky sú ďalším nevyhnutným nástrojom pre každého milovníka topánok. Vďaka nim si ľahko vyzujete aj tie najprísnejšie padnúce topánky bez toho, aby ste sa museli zohýbať alebo zápasiť so šnúrkami. Naše produkty sú tiež vyrobené z vysokokvalitných materiálov a dodávajú sa v rôznych veľkostiach, aby sa hodili na rôzne typy topánok.