Chrániče na zuby

KOMPLEXNÝ VÝBER

Vitajte v našom komplexnom výbere chráničov zubov, ktoré sú špeciálne navrhnuté na boj proti nepohodliu a potenciálnemu poškodeniu spôsobenému škrípaním zubov, známym aj ako bruxizmus. Naše terapeutické dlahy ponúkajú účinné riešenia, ktoré pomáhajú chrániť vaše zuby a zmierniť príznaky spojené s týmto bežným ochorením.

Škrípanie zubami môže byť nepríjemný zlozvyk, ktorý sa často vyskytuje počas spánku a spôsobuje, že sa budíte s bolesťami čeľuste, hlavy a opotrebovanými zubami. Našťastie sú naše chrániče zubov odborne vyrobené tak, aby poskytovali bariéru medzi hornými a dolnými zubami, čím znižujú vplyv škrípania a zabraňujú ďalšiemu poškodeniu.


 

Najpredávanejšie

2 položiek celkom
terapeuticka dlaha proti skripaniu zubov
Akcia Tip
€20,99

Balíček obsahuje 2 balenia terapeutických dláh proti škrípaniu zubov za výhodnú cenu. Trpíte škrípaním zubov, vaše zuby sú citlivé, bolestivé? Spoznajte unikátne riešenie....

DA87015220
unikatna dlaha proti bruxizmu
€14,99

    Trpíte škrípaním zubov, vaše zuby sú citlivé, bolestivé? Spoznajte unikátne riešenie. Chránič proti škrípaniu zubov je priehľadná pomôcka, ktorá chráni Vaše zuby pred...

DS87015220

Chápeme, že je dôležité nájsť správny zubný chránič, ktorý vyhovuje vašim potrebám, a preto ponúkame širokú škálu možností, z ktorých si môžete vybrať. Či už hľadáte prispôsobiteľnú dlahu vyrobenú z vysokokvalitných materiálov alebo pomôcku pripravenú na použitie, máme pre vás riešenie.

Naše terapeutické dlahy sú starostlivo navrhnuté s ohľadom na pohodlie a odolnosť. Sú vyrobené zo stomatologických materiálov, sú bezpečné na používanie a ľahko sa formujú podľa vašej jedinečnej zubnej štruktúry. Môžete očakávať priliehavé a bezpečné uchytenie, ktoré zabezpečí maximálnu ochranu počas celej noci.