Príslušenstvo pre elektrické zubné kefky

VÝROBKY NAJVYŠŠEJ KVALITY

Vitajte v našom online obchode, kde nájdete širokú škálu príslušenstva pre vašu elektrickú zubnú kefku! Naším cieľom je poskytovať našim zákazníkom výrobky najvyššej kvality, ktoré im pomôžu zlepšiť rutinnú ústnu hygienu a udržiavať ich zuby zdravé a čisté.

Chápeme, že starostlivosť o zuby je nevyhnutná, a veríme, že používanie elektrickej zubnej kefky môže mať zásadný význam. Preto sme pripravili výber príslušenstva, ktoré je kompatibilné s väčšinou modelov elektrických zubných kefiek vrátane Oral-B, Philips Sonicare a ďalších.


 

Najpredávanejšie

sada nahradnych kefiek na pr 750 promedix 2 ks pr 755w biela
Originálna sada náhradných kefiek
Skladom (>5 ks)
DS50712495
 
€10,99
1 položiek celkom
sada nahradnych kefiek na pr 750 promedix 2 ks pr 755w biela
€10,99

Spoznajte originálnú sadu náhradných kefiek pre sonickú kefku na zuby pre dokonalé vyčistenie zubov a krásny, zdravý a biely úsmev.  Kefka má zabudované dva...

DS50712495

Náš výber zahŕňa náhradné hlavice kefiek rôznych tvarov a veľkostí, takže si môžete vybrať tú, ktorá najlepšie vyhovuje vašim individuálnym potrebám. Ponúkame aj náhradné batérie, nabíjacie doky a cestovné puzdrá, aby vaša elektrická zubná kefka fungovala čo najlepšie, či už ste doma alebo na cestách.

Okrem praktického príslušenstva ponúkame aj rad zábavných a farebných krytov na hlavice kefiek, ktoré dodajú vašej elektrickej zubnej kefke osobný vzhľad. Naše kryty sú nielen štýlové, ale pomáhajú aj chrániť hlavu kefky pred nečistotami a baktériami.