Jedinečný vyzuvák na topánky

Kód: DS47917229
Akcia Tip
€13,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 
Spoznajte tento jedinečný vyzuvák na topánky, ktorý vám pomôže jednoducho, rýchlo  a pohodlne vyzuť akúkoľvek obuv. 

Špeciálny design je navrhnutý s dôrazom na bezpečnosť pri použití. Taktiež je maximálne šetrný k vaším topánkam. Hodí sa na väčšinu topánok napríklad na čižmy, gumáky, vychádzkovú obuv, lodičky, tenisky, pracovnú obuv a iné.

Tento vyzuvák je obzvlášť vhodný aj pre starších ľudí a ľudí s problémami s kĺbmi. Pri vyzúvaní sa nemusíte zohýbať a preto šetrí vaše kĺby. Vyzuvák sa jednoducho používa a funguje excelentne.  Určite si ho zamilujete.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

JEDINEČNÝ VYZUVÁK NA TOPÁNKY

Tento skvelý vyzuvák na topánky je jedinečný doplnok do každej domácnosti. Vďaka nemu sa nemusíte pri vyzúvaní obuvi ohýbať ani si sadať. Akékoľvek topánky si pohodlne vyzujete priamo v stoji. Vďaka špeciálnemu tvaru si pohodlne pomocou jednej nohy na vyzuvák stúpite a pomocou zakončenia vyzujete druhú nohu. Skvelé, rýchle a pohodlné.

 

 vyzuvak-kvalitny

 

VHODNÉ AJ PRE STARŠÍCH ĽUDÍ

Vyzuvák je ideálnou pomôckou aj pre starších ľudí a ľudí, ktorý majú problém s vyzúvaním topánok. S týmto vyzúvakom obuvi sa nemusia toľko zohýbať a namáhať svoje kĺby. S ľahkosťou si vyzujú obuv.

 

UNIKÁTNY DESIGN A NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Tento jedinečný vyzuvák na topánky bol navrhnutý pre čo najefektívnejšie a najjednoduchšie použitie. Dokonalý design zabezpečí pohodlné a rýchle vyzutie väčšiny topánok. Vďaka najkvalitnejším materiálom máte istotu že vám bude slúžiť celé roky.  Špeciálny protišmykový povrch je navrhnutý pre maximálnu bezpečnosť pri použití.

 

VHODNÉ PRE VÄČŠINU TOPÁNOK

Unikátny vyzuvák na topánky je vhodný na väčšinu druhov obuvi. Či už sa jedná o čižmy, pracovné topánky, vychádzkovú obuv, športovú obuv, gumáky a iné, tento vyzuvák vám pomôže s ľahkosťou vyzuť akúkoľvek obuv.

 

 vyzuvak-pre-roznu-obuv

 

JEDNODUCHÉ ČISTENIE

Vyzuvák vyniká svojím praktickým a jednoduchým použitím, no aj čistenie je veľmi pohodlné. Vďaka celoplastovému prevedeniu mu nijako nevadí voda. Preto ho môžete kedykoľvek podľa potreby opláchnuť pod tečúcou vodou.


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: