Sada pre zdravé sedenie

Kód: DS99964633
Akcia Tip
€36,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

 

Teraz akcia: K balíčku pre zdravé sedenie získavate DOPRAVU ZADARMO.

Pri dlhom sedení je nadmerne zaťažovaná vaša chrbtica. Bolesti najčastejšie zasahujú kríže, šiju a celú chrbticu. Pri nesprávnom sedení sa utláčajú platničky a stavce a taktiež aj vnútrobrušné orgány.

Práve preto sme vytvorili tento balíček pre zdravé sedenie, ktorý obsahuje bedrovú opierku a zdravotný gélový podsedák.  

Tieto pomôcky sa dokonale dopĺňajú pre správne a zdravé sedenie.

ZDRAVOTNÝ GÉLOVÝ PODSEDÁK

Mimoriadne pohodlný terapeutický vankúš na sedenie je vyrobený zo špeciálneho vysoko kvalitného gélu spolu s pamäťovou penou, ktoré zaistia maximálne pohodlie, uvoľňuje tlak a dokonale sa prispôsobí vášmu telu. Takto Vám dodá potrebnú oporu, zmierňuje bolesť, stuhnutosť a podporuje zdravé sedenie.  

 

ERGONOMICKÁ BEDROVÁ OPIERKA

Táto jedinečná bedrová opierka vám poskytuje úľavu od bolesti, stuhnutosti a brnenia. Pri dlhodobom používaní môže výrazne odstrániť nežiadúce efekty spôsobené dlhým sedením ako napríklad artritída, skolióza a bolesti sedacieho nervu.

Ortopedický dizajn pomáha udržiavať prirodzené zakrivenie chrbtice, čo vedie k výraznému zmierneniu tlaku na spodnej časti chrbáta, znižuje sa stuhnutosť a zlepšuje sa prekrvenie

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zdravotný gélový podsedák

Práve s tým vám pomôže táto jedinečná terapeutická podložka na sedenie, ktorá vám zaistí potrebný komfort a blahodárne uvoľnenie.

Vďaka špeciálnej gélovej výplni spolu s pamäťovou penou a príjemnému bavlnenému poťahu Vám tento podsedák dodá potrebný komfort, ktorý si zamilujete. Sedí sa na ňom mimoriadne príjemne a pohodlne aj pri dlhom sedení. Gélový materiál zachytáva a distribuuje teplo, aby vytvoril príjemnejšie prostredie. Priedušné vzduchové kanály zabránia poteniu.

 

PRE KOHO JE ERGONOMICKÝ PODSEDÁK VHODNÝ:

 • Pre ľudí trpiacich bolesťami chrbta, svalov, kĺbov a nôh
 • Pre športovcov a aktívne žijúcich ľudí
 • Pri sedavom zamestnaní
 • Pre aktívnych šoférov
 • Pre seniorov
 • Pri strese a pocitu napätia
 • Pre každého, čo miluje pohodlné sedenie

  

 

 zdravotni-podsedák-do-auta 

  

AKO TERAPEUTICKÝ PODSEDÁK FUNGUJE

Špeciálny gélový materiál spolu s pamäťovou penou sa dokonale prispôsobí tvarom vášho tela. Takto dokáže rovnomerne absorbovať a redukovať telesný tlak a zmierni bolesť chrbta spôsobenú dlhodobým sedením. Zlepšuje krvný obeh v dolnej časti tela, poskytuje vám maximálnu podporu a pohodlie a súčasne znižuje tlak na kostrč. Zároveň podporuje zdravé držanie tela.

 

KDE VŠADE MÔŽETE POUŽÍVAŤ TENTO PODSEDÁK

Vďaka jedinečnému tvaru a štýlovému dizajnu je tento podsedák vhodný na sedenie na kancelárskej stoličke, klasických stoličkách, kreslách alebo v aute. Môžete ho používať skutočne všade, kde chcete aby bolo vaše sedenie pohodlné a zdravé. Podsedák je ľahký a prenosný, preto si ho môžete vziať všade so sebou.


 

Ergonomická bedrová opierka

Existuje mnoho spôsobov, ako zvládnuť bolesť chrbta , najmä bolesť dolnej časti chrbta, bez pomoci lekára a bez lekárskeho predpisu. Dobrá a odporúčaná opierka chrbta je najlepším riešením pre zmiernenie bolesti chrbta pri sedení, artritíde a zraneniach. Ergonomický tvarovaný dizajn poskytuje dobrú podporu dolnej časti chrbta a zmierňuje akútnu aj chronickú bolesť. 

 

 opierka chrbta

 

ZDRAVÉ SEDENIE  PRE VÁS A VÁŠ CHRBÁT

Táto kvalitná odborníkmi vytvorená bedrová opierka je určená pre zdravé sedenie. Dodáva vášmu chrbátu potrebnú oporu pri sedení za účelom zdravšej práci pri počítači, v aute alebo na každej stoličke. Používaním tejto ergonomickej bedrovej opierky chrbta znížite záťaž na telo a obmedzíte zdravotné problémy, ktoré by mohli vzniknúť, ak si nevytvoríte kvalitné a ergonomické prostredie pre dlhodobú prácu ako napríklad skolióza, artritída a bolesti sedacieho nervu.

Ergonomický dizajn tejto bedrovej opierky je preto vytvorený pre maximálne pohodlie a podporu bedrovej časti chrbta tak, aby vás chrbát nebolel a bol podporený, aby držal správnu pozíciu aj pri dlhodobom sedení.

 

PRE KOHO JE BEDROVÁ OPIERKA URČENÁ

 • Pre ľudí trpiacich bolesťami chrbta, svalov, kĺbov a nôh
 • Pri sedavom zamestnaní
 • Pre aktívnych vodičov
 • Pri artritíde, skolióze, bolesti sedacieho nervu
 • Pre seniorov
 • Pre každého, čo miluje pohodlné sedenie

 

VHODNÝ NA AKÚKOĽVEK STOLIČKU

Bedrová opierka je vhodná pre vašu kancelársku stoličku, klasickú stoličku, autosedačku alebo domácnosť. Ideálne na dlhodobé sedenie a jazdenie v aute.

 opierka-bedrova

 

ŠPECIÁLNY ERGONOMICKÝ DIZAJN PRE SPRÁVNE DRŽANIE TELA

Bedrová opierka je špeciálne tvarovaná tak, aby zabezpečila prirodzené prehnutie a oporu chrbta. Práve táto správna poloha chrbta zaistí správne držanie tela, minimalizuje napätie, bolesť a tlak na chrbát aj pri dlhodobom sedení. Pri dlhodobom používaní môže výrazne eliminovať prípadné problémy spôsobené pri dlhodobom sedavom štýle života.


   

NÁŠ TIP 

ORTOPEDICKÝ VANKÚŠ

ortopedicky-vankus

Bolia vás nohy aj v noci? Vyskúšajte špeciálny ortopedický vankúš.

 

KOREKTOR PRE SPRÁVNE DRŽANIE TELA

korektor-pre-spravne-drzanie-tela

S problémami bolesti chrbta vám môže pomôcť korektor pre správne držanie tela.

 

DETOXIKAČNÉ NÁPLASTÍ

detoxikacne-naplasti

Pri opuchoch nôh môže pomôcť aj detoxikácia pomocou týchto detoxikačných náplastí.

 

MULTIFUNKČNÝ MASÁŽNÝ PRÍSTROJ

multifunkcny-masazny-pristroj

Na bolesť kĺbov odporúčame multifunkčný masážny prístroj.

 

MASÁŽNE MAGNETICKÉ VLOŽKY

masazne-magneticke-vlozky

 Pri bolesti nôh a opuchoch vám môžu pomôcť aj tieto špeciálne masážne magnetické vložky.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: