DVOJBALENIE - Jedinečné gélové podpätenky na ostrohy

Kód: DA45617632
€26,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vyskúšajte tieto kvalitné gélové podpätenky a získate dokonalý komfort pri chôdzi, behu, či dlhom státí. Podpätenka podporí správnu polohu vašej nohy a vy okamžite pocítite rozdiel.

Sú vyrobené z odolného silikónu s podšívkou z kvalitného materiálu, príjemného na nohu. Poskytnú tak vašim nohám neuveriteľný komfort.

Tieto vynikajúce podpätenky sú ideálnym riešením pri výskyte ostrôh na vašich nohách. Tie sú zvyčajne bolestivé. Okrem pravidelných cvikov vám pomôžu práve tieto silikónové podpätenky, ktoré v tomto prípade poslúžia ako ortopedické podpätenky.

Praktické gélové podpätenky sú vhodné do väčšiny typov obuvi. Keď pocítite ich výhody, budete ich chcieť mať v každých topánkach. 

Detailné informácie

Podrobný popis

VYNIKAJÚCE GÉLOVÉ PODPÄTENKY

Aj vás trápia ubolené nohy? Chceli by ste mať väčší komfort pri nosení topánok? Riešenie ponúkajú vynikajúce, praktické a kvalitné gélové podpätenky.

Dokonalo sa prispôsobia tvaru vášho chodidla a tak spoľahlivo zabezpečia tlmenie nárazov päty pri kráčaní. Ani dlhé státie už nebude problémom – tieto podpätenky do topánok sú mäkké, príjemné a pohodlné.

 

 podpatenky-gelove-na-ostrohy

POMOC PRI DLHOM STÁTÍ I CHÔDZI

Dosiahnite vyšší komfort pri bežnom používaní vašich topánok, ako aj pri dlhom státí a pri dlhej chôdzi. Používanie podpäteniek pomáha znižovať otrasy kĺbov a chrbtice. Budete sa cítiť omnoho lepšie.

 

PRI NATIAHNUTÝCH VÄZOCH A ŠĽACHÁCH

Jedinečné gélové podpätenky môžu byť nápomocné aj pri liečbe natiahnutých väzov a Achillovej šľachy. Pri pravidelnom používaní podpäteniek do topánok dochádza k uvoľňovaniu päty pri chôdzi i státí, čo blahodarne pôsobí na spomínanú liečbu.

 

UĽAVIA OD BOLESTÍ PRI OSTROHÁCH NA NOHÁCH

Táto jedinečná pomôcka je vhodná aj ako kvalitná silikónová podpätenka na ostrohu. Pomôže vám pri úľave od bolestí, ak už ostrohu na nohe máte tak, že obmedzí zaťaženie päty. Podpätenky sú však aj vynikajúcou prevenciou pred vznikom týchto ostrôh.

 

 podpatenky-gelove

PODPORNÉ CVIKY A ODPORÚČANIA PRI OSTROHÁCH

Ostrohy sú nepríjemné výrastky, ktoré môžu byť dosť bolestivé, preto ponúkame niekoľko rád:

  • ak po v chôdzi, cvičení alebo nosení topánok pociťujete bolesť päty, oblasť chlaďte ľadom a doprajte chodidlu odpočinok, kým sa to nezlepší
  • pri nosení obuvi používajte mäkké a kvalitné podpätenky
  • neriešenie bolestí by mohlo viesť k dlhodobým problémom, ako sú pätové ostrohy

Pri liečbe a prevencii vzniku ostrôh sú prospešné cvičenia s chodidlami ako napríklad:

  • Strečing – ohyb chodidiel
  • Naťahovanie lýtok
  • Uchopenie uteráka prstami nôh

 

POHODLNÝ MATERIÁL

Vysokokvalitné podpätenky sú vyrobené z odolného silikónu. Tento mäkký a pružný silikón zlepšuje pohodlie pri chôdzi. Podpätenky sú potiahnuté podšívkou z príjemného látkového materiálu.

 

UNIVERZÁLNE POUŽITIE

Využite tieto podpätenky pri každej možnej príležitosti. Sú vhodné do každého typu topánky- elegantné, športové, letné, zimné, skutočne vám poskytnú komfort, aký potrebujete.

 

 jedinecne-gelove-podpatenky-na-ostrohy

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • gélové podpätky
  • mäkký a pružný silikón s látkovou podšívkou
  • farba - modrá 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: