DVOJBALENIE - Unikátny sušič topánok

Kód: DA51961832
ZADARMOZADARMO
susic topanok 2x
€39,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Unikátny sušič topánok je určený na odstránenie vlhkosti z obuvi, zabránenie vzniku plesní, zatuchnutiu a pre udržanie kvality obuvi. Vďaka vysokému výkonu pomáha rýchlo a účinne vysušiť akúkoľvek obuv.

Môžete ho využívať do športovej, elegantnej aj vychádzkovej obuvi. Behom chvíle vysušíte vaše lyžiarky, pracovnú obuv a iné.

Sušič topánok je napájaný pomocou elektrickej energie. Je určený na opakované používanie. Najkvalitnejšie materiály a najmodernejšia technológia výroby sú zárukou funkčnosti a životnosti tohto prémiového produktu. Zažite nový, rýchly a účinný spôsob sušenia topánok.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

KONIEC PLESNIAM A VLHKOSTI

Máte premočené topánky a potrebujete si ich behom pár chvíľ obuť? Potrebujete rýchlo a účinne vysušiť vaše topánky, pracovnú obuv, lyžiarky? Hľadáte moderné a spoľahlivé riešenie? Spoznajte tento unikátny sušič topánok, ktorý je najlepším riešením pre sušenie vašej obuvi. Dokonale, rýchlo a spoľahlivo vysúša prebytočnú vlhkosť.

 

 profesionalny-susic-topanok

 

DO AKEJKOĽVEK OBUVI

Sušič topánok umožňuje spoľahlivé, rýchle a bezpečné sušenie všetkých typov obuvi. Univerzálna veľkosť - dĺžka sušičky je 19 cm, takže sa hodí k obuvi s veľkosťou okolo EU 31 a vyššou.

 

PRE KOHO JE SUŠIČKA URČENÁ

Sušička do topánok je určená na použitie po celý rok pre ľudí, ktorí sa venujú akýmkoľvek športom, ako je trekking, beh, jazda na koni, rybárčenie, ako aj pre ľudí so zvýšeným potením nôh alebo na sušenie obuvi po premoknutí počas dažďa a sneženia. Vďaka svojmu univerzálnemu využitiu sa hodí pre každého.

 

KEDY VYUŽIJETE SUŠIČ TOPÁNOK

  • Na vypratú obuv - Po umytí topánok môže trvať 2-3 dni, kým prirodzene vyschnú. Použitie sušičky obuvi na noc a na druhý deň si obujte suché topánky.
  • Spotená obuv - Po športe alebo práci môžu byť vaše topánky mokré od potu. Sušič topánok môžete použiť na sušenie a na druhý deň ich môžete ihneď používať.
  • Po premočení dažďom a snehom – mokré topánky z dažďa alebo snehu vyschnú omnoho rýchlejšie a pohodlnejšie.
  • Odstráňte zápach a plesne – po častom potení nôh a najmä po nedostatočnom vysušení sa v topánkach môžu vytvárať plesne, choroboplodné zárodky a zápach. Sušič topánok pomôže k ich dokonalému vysušeniu čo pomáha proti plesniam a zápachu.
  • Zahrejte si topánky - Skúste pred odchodom v zime použiť sušičku topánok na zahriatie topánok a vysušenie potu nôh.  Budete sa cítiť skvele

 unikatny-susic-topanok

 

MAXIMÁLNE BEZPEČNÉ

Sušička topánok je vyrábaná s maximálnym dôrazom na bezpečnosť použitia a šetrnosť k vašej obuvi. Zahrieva sa iba na určitú, bezpečnú teplotu, vďaka ktorej nespôsobuje deformáciu a rozpad topánok. Sušička je bezpečná pre všetky druhy materiálov, z ktorých je možné vyrobiť obuv. 

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Použitie je veľmi jednoduché a komfortné. Stačí sušičku vložiť do topánok a zapojiť do zásuvky 230V. Zariadenie potrebuje len niekoľko hodín na efektívne vysušenie aj veľmi mokrej obuvi. Najlepším spôsobom je vysušiť obuv cez noc, aby ste si ráno užili suchú a teplú obuv.

 

PRE DOKONALÉ VYSUŠENIE

Špeciálny tvar sušiča topánok umožňuje, aby sa teplo dostalo do každej časti obuvi, a rovnomerne ju vysušilo.  Takto máte istotu že vaša obľúbená obuv, bude pripravená na okamžité používanie. Navyše, zabránite takto vzniku plesní alebo inému znehodnoteniu topánok.

 elektricka-susicka-topanok


NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A ŠTÝLOVÝ DIZAJN

Pri výrobe boli použité najkvalitnejšie materiály s dôrazom na dlhú výdrž produktu a opakovateľné používanie. Preto Vám výrobok bude slúžiť po množstve použití. Navyše dizajn výrobku je nadčasový a štýlový. 

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Výkon: 12W
  • Napájacie napätie: 230V
  • Rozmery: 165 mm x 57 mm x 48 mm

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: