DVOJBALENIE - Účinná dlaha proti škrípaniu zubov - bruxizmus

Kód: DA87015220
Akcia Tip
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

 

Balíček obsahuje 2 balenia terapeutických dláh proti škrípaniu zubov za výhodnú cenu.

Trpíte škrípaním zubov, vaše zuby sú citlivé, bolestivé? Spoznajte unikátne riešenie. Chránič proti škrípaniu zubov je priehľadná pomôcka, ktorá chráni Vaše zuby pred mechanickým opotrebovaním. Účinne zabraňuje nočnému škrípaniu zubov a zabezpečuje potrebnú relaxáciu čeľustným svalom.

Škrípanie zubov spôsobuje, citlivosť, bolesť, poškodenie skloviny, obrúsenie zubov, zlomenie, bolesť temporomandibulárneho kĺbu a svalov, bolesti čeľustí, krku a iné nežiaduce dôsledky. Zbavte sa tohto zlozvyku a zachráňte si svoje zuby.

Tento univerzálny chránič je vhodný pre všetky vekové skupiny. Ľahko sa prispôsobí každému. Jednoducho si ho vytvarujete presne podľa vašich potrieb. Dokonale chráni vaše zuby.

Je vyrobený z hypoalergénneho materiálu. Vďaka najkvalitnejším materiálom má maximálnu životnosť a funkčnosť.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

NEGATÍVNE DÔSLEDKY ŠKRÍPANIA ZUBOV

Bruxizmus alebo aj škrípanie zubami je podvedomí zlozvyk, ktorý negatívne ovplyvňuje vaše zdravie. Síce mu nedokážeme zabrániť ale dokážeme zabrániť nežiaducim dôsledkom.

Chronické škrípanie zubami môže v takmer všetkých prípadoch silne poškodiť váš chrup. Drobné trhlinky na zuboch a zubných výplniach sa postupne zväčšujú, sú náchylné na zubný kaz, zlomenie. Zuby sú citlivejšie a bolestivejšie. Môže dôjsť až k zlomeninám zubov, k poškodeniu parodontu a nenávratnej strate zubov.

Sú preťažované a poškodzované čeľustné kĺby, žuvacie svaly a zuby. Sú možné aj napätia v oblasti hlavy a krku ako i bolesti tváre a hlavy.

 

 dlaha-terapeuticka-proti-skripaniu-zubov

UNIKÁTNA DLAHA PROTI BRUXIZMU

Bruxizmus je choroba (zvyk) pozostávajúca z nedobrovoľného a nekontrolovaného zatínania a škrípania zubami (najčastejšie počas spánku). Jeho hlavnou príčinou je stres a svalové napätie.

S týmto nechceným zlozvykom Vám môže pomôcť práve tento chránič proti škrípaniu zubov, ktorý dokonale chráni vaše zuby pred obrusovaním, zlomením a ďalšími nežiadúcimi javmi.

  • Ľahko sa prispôsobí zubnému oblúku
  • Zmierňuje príznaky zatínania a škrípania zubov
  • Najkvalitnejšie materiály
  • Maximálna životnosť
  • Dokonalá ochrana vašich zubov

 

AKO FUNGUJE CHRÁNIČ PROTI BRUXIZMU

Tento špeciálny chránič funguje ako pohodlná no veľmi účinná mechanická bariéra pri zakusnutí zubov. Zuby sa pri podvedomom zatínaní neobrusujú. Pevná dlaha ich ochráni pred mechanickým poškodením. Zároveň pomáha uvoľňovať tlak v kĺbe.

 

TENKÝ A FLEXIBILNÝ DIZAJN PRE MAXIMÁLNY KOMFORT

Tento chránič zubov je špeciálne navrhnutý tímom odborníkov, aby sa zabránilo škrípaniu a zatínaniu zubov. Dizajn tohto chrániča je navrhnutý tak aby bol maximálne pevný, flexibilný a pohodlný na nosenie. Počas spánku nijako neprekáža a je príjemný na nosenie. Chráňte svoj úsmev počas spánku.

 

 unikatna-dlaha-proti-bruxizmu

 

VHODNÝ PRE KAŽDÉHO

Vďaka univerzálnej veľkosti a možnosti tvarovania je tento chránič vhodný pre mužov, ženy aj deti. Pohodlne si ho vytvarujete a prispôsobíte podľa vašich potrieb.

 

AKO SA CHRÁNIČ PROTI ŠKRÍPANIU ZUBOV POUŽÍVA

Prevarte vodu a nalejte do sklenenej nádoby. Keď voda vychladne na približne 70 ° C, vložte dlahu do nádoby s vodou. Po cca 20 – 30 sekundách dlahu vytiahnite, nasaďte na zuby a pevne zahryznite. Po 1 - 2 minútach dlahu vytiahnite z úst a vložte do 2 - 3 minút do studenej vody. Dlaha je pripravená na použitie. Ak je dlaha príliš veľká môžete ju zastrihnúť nožnicami.

 

MULTIFUNKČNÉ VYUŽITIE

Tieto chrániče na zuby môžete využiť aj ako ľahkú a pohodlnú ochranu zubov pri športoch s ľahkým kontaktom ale aj pri bielení zubov a iných činnostiach.

 dlaha-proti-skripaniu-zubov

JEDNODUCHOSŤ A RÝCHLOSŤ POUŽITIA KTORÚ SI ZAMILUJETE

Po vytvarovaní chrániča ho môžete kedykoľvek použiť podľa vašich potrieb. Stačí ho nasadiť a ihneď chráni vaše zuby. Po použití je potrebné chránič dôkladne umyť. Odporúčame používať na vyčistené zuby.

 

ŠPECIFIKÁCIA

  • rozmery (šírka / dĺžka): 6,5x7cm
  • hmotnosť: ~ 0,01 kg

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: