DVOJBALENIE - Unikátna magnetická bandáž na koleno

Kód: DA99962075
€33,99 / ks
Skladom (>5 ks)

Unikátna magnetická bandáž na koleno je určená pri problémoch s bolesťou kolena meniskom, pri bolesti a únave

Vďaka špeciálnemu dizajnu dochádza k riadenej kompresií pre odstránenie bolesti. Zároveň terapeutické magnety prispievajú k regenerácii a zlepšeniu hybnosti. Bandáž je univerzálna na ľavú i pravú nohu, vhodná pre mužov aj ženy. 

Terapeutická bandáž na koleno je vhodná pre dlhodobé a pravidelné používanie. Využijete ju doma, v práci, v škole a všade tam, kde ju potrebujete. Je odporúčaná chiropraktikmi, terapeutmi aj odborníkmi ako terapeutická pomôcka pre zlepšenie zdravia vášho kolena.  


 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNA BANDÁŽ VHODNÁ PRI BOLESTI KOLENA A PROBLÉMOCH S MENISKOM

Terapeuti odporúčajú na rýchlu rehabilitáciu i po ľahkých výronoch, preťažení pri problémoch s meniskom. Táto inovatívna podpora kolena ponúka potrebnú stabilitu a veľmi dobrú priľnavosť. Bandáž je vďaka svojmu dizajnu ideálna pre mužov aj ženy. Ľahko sa čistí a je odolná proti poškodeniu. Špeciálny materiál zaisťuje veľmi pohodlné nosenie.  

 

 bandaz-na-koleno

 

AKO FUNGUJE TÁTO BANDÁŽ NA KOLENO?

Táto bandáž je vyrobená z elastického, priedušného silikónu, ktorý spevňuje kolenný kĺb, zaisťuje kompresiu a tiež zahrieva kĺb. Zmenšuje bolesť spojenú s preťažovaním kĺbu.  

Mierna kompresia a teplo nielen pomáhajú kontrolovať a znižovať opuchy kĺbov, ale tiež zvyšujú cirkuláciu krvi a kyslíka do jednotlivých tkanív. Zároveň výkonné magnety dodávajú poškodeným tkanivám blahodárnu magnetoterapiu.

 

PREČO MAGNETOTERAPIA?

Magnetické pole podporuje zásobovanie tkanív kyslíkom a výživnými látkami, prietok krvi v žilách, artériách a kapilárach sa podstatne zvyšuje. Následne dochádza k  zásobovaniu buniek vitamínmi, stopovými prvkami a hormónmi. Pravidelné používanie 2 až 3 hodiny denne môže prispievať k zmierňovaní bolesti kĺbov a urýchľovať regeneráciu poškodených tkanív. 

 

PRE KOHO JE BANDÁŽ URČENÁ?

  • Pre ľudí trpiacich bolesťami kolena, únavou a preťažením
  • Pre ľudí trpiacich problémami s meniskom
  • Pri športových aktivitách 

 

 terapeuticka-bandaz-na-koleno

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY PRE MAXIMÁLNU FUNKČNOSŤ  

Špeciálna magnetická bandáž na koleno je vyrobená z najkvalitnejších flexibilných materiálov pre maximálny účinok. To zaistí, že Vám poskytne potrebnú oporu aj po dlhodobom používaní. Výkonné magnety vám poskytnú terapeutickú magnetoterapiu kedykoľvek. Táto kombinácia robí z tejto bandáže prémiový produkt.  

 

VHODNÉ PRE MUŽOV AJ ŽENY

Pre maximálny terapeutický účinok a v závislosti na rozsahu ochorenia sa odporúča pravidelné nosenie 2 až 3 hodiny denne alebo podľa potreby. Je ju možné nosiť v noci, počas spánku, cez deň alebo kombinované. Bandáž je určená pre ženy aj mužov na ľavú i pravú nohu.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: