DVOJBALENIE - Unikátna magnetická bandáž na zápästie

Kód: DA80811490
€33,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Unikátna magnetická bandáž na zápästie je určená pri problémoch s karpálnym tunelom, kĺbmi ruky, pri bolesti a únave zápästia.  

Vďaka špeciálnemu dizajnu dochádza k riadenej kompresií pre odstránenie bolesti. Zároveň terapeutické magnety prispievajú k regenerácii a zlepšeniu hybnosti. Bandáž je univerzálna na ľavú i pravú ruku, vhodná pre mužov aj ženy.  

Terapeutická bandáž na zápästie je vhodná pre dlhodobé a pravidelné používanieVyužijete ju doma, v práci, v škole a všade tam, kde ju potrebujete. Je odporúčaná chiropraktikmi, terapeutmi aj odborníkmi ako terapeutická pomôcka pre zlepšenie zdravia vášho zápästia.  


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete rukavice pre reumatikov pre pohodlné a každodenné nosenie.

Pri reumatizme a zápalových ochoreniach je dôležité očistiť telo od nežiaducich látok. Vhodnou pomocou môžu byť detoxikačné náplasti

Dôležité je aj cvičenie pomocou posilňovača zápästia.  

Potrebnú oporu môžu dodať aj špeciálne rukavice pre spevnenie zápästia.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNA BANDÁŽ VHODNÁ PRI BOLESTI ZÁPÄSTIA, KARPÁLNOM  TUNELY A INÉ  

Terapeuti odporúčajú na rýchlu rehabilitáciu i po ľahkých výronoch, preťažení pri problémoch s karpálnym tunelom. Táto inovatívna podpora zápästia ponúka potrebnú stabilitu a veľmi dobrú priľnavosť. Bandáž je vďaka svojmu dizajnu ideálna pre mužov aj ženy. Ľahko sa čistí a je odolná proti poškodeniu. Špeciálny materiál zaisťuje veľmi pohodlné nosenie.  

 

  terapeuticka-magneticka-bandaz

AKO FUNGUJE TÁTO BANDÁŽ NA ZÁPÄSTIE?

Táto bandáž je vyrobená z elastického, priedušného silikónu, ktorý  spevňuje karpálny kĺb a karpometakarpální kĺb palca, zaisťuje kompresiu a tiež zahrieva kĺb. Zmenšuje bolesť spojenú s preťažovaním kĺbu.  

Mierna kompresia a teplo nielen pomáhajú kontrolovať a znižovať opuchy kĺbov, ale tiež zvyšujú cirkuláciu krvi a kyslíka do jednotlivých tkanív. Zároveň výkonné magnety dodávajú poškodeným tkanivám blahodárnu magnetoterapiu.

 

PREČO MAGNETOTERAPIA?

Magnetické pole podporuje zásobovanie tkanív kyslíkom a výživnými látkami, prietok krvi v žilách, artériách a kapilárach sa podstatne zvyšuje. Následne dochádza k  zásobovaniu buniek vitamínmi, stopovými prvkami a hormónmi. Pravidelné používanie 2 až 3 hodiny denne môže prispievať k zmierňovaní bolesti kĺbov a urýchľovať regeneráciu poškodených tkanív. 

 

PRE KOHO JE BANDÁŽ URČENÁ?

  • Pre ľudí trpiacich bolesťami zápästia, únavou a preťažením   
  • Pre ľudí trpiacich karpálnym tunelom a bolesťou zápästia
  • Pri práci s počítačom  
  • Pri športových aktivitách   

 bandaz

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY PRE MAXIMÁLNU FUNKČNOSŤ  

Špeciálna magnetická bandáž na zápästie je vyrobená z najkvalitnejších flexibilných materiálov pre maximálny účinok. To zaistí, že Vám poskytne potrebnú oporu aj po dlhodobom používaní. Výkonné magnety vám poskytnú terapeutickú magnetoterapiu kedykoľvek. Táto kombinácia robí z tejto bandáže prémiový produkt.  

 

VHODNÉ PRE MUŽOV AJ ŽENY

Pre maximálny terapeutický účinok a v závislosti na rozsahu ochorenia sa odporúča pravidelné nosenie 2 až 3 hodiny denne alebo podľa potreby. Je ju možné nosiť v noci, počas spánku, cez deň alebo kombinované. Bandáž je určená pre ženy aj mužov na ľavú i pravú ruku.  

*Variantu produktu odosielame na základe našej skladovej dostupnosti.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: