DVOJBALENIE - Kvalitné vložky na ploché nohy - podpora klenby

Kód: DA25519081
€25,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Spoznajte túto unikátnu podpornú výstuž, ktorá je určená pri problémoch s plochými nohami, pri zlej klenbe nohy, pri bolesti a častej únave nôh.

Ergonomický tvar podporuje rýchlu regeneráciu a pomáha predchádzať ďalším problémom. Ich pravidelné používanie zmierňuje bolesť nôh a nadvihuje prepadnutú klenbu a prinesie úľavu Vašim unaveným nohám.

Vložky sú univerzálne, vhodné pre mužov aj ženy s rôzne veľkými nohami. Doprajte si opäť radosť z pohybu, rozmaznávajte svoje nohy. Pomôžu vám s tým tieto jedinečné vložky na ploché nohy.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete balenie 4 párov ortopedických vložiek ku ktorému získate dopravu zadarmo.  

V prípade že trpíte bolesťami nôh, úľavu Vám prinesie  relaxačná masáž. Tu nájdete unikátny masážny prístroj.

Pri problémoch s plochou nohou, s klenbou nohy alebo pre reflexnú masáž chodidiel je vhodná  akupresúrna masážna podložka  alebo korektor na vybočený palec.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNE VLOŽKY NA PLOCHÉ NOHY

Špeciálne masážne vankúšiky sú navrhnuté tak, aby účinne podporovali klenbu nohy. Správne držanie nohy pri chôdzi aj státí dopomáha k úľave od bolesti, prirodzenej regenerácii a zmiernení únavy. Pohyb bude stabilnejší a príjemnejší.

  • Na ploché nohy, a problémoch s klenbou nohy
  • Na pocit ťažkých a unavených nôh
  • Na bolesť a pocit pálenia
  • Ideálne do každých topánok

 jedinecne-vlozky-na-podporu-klenby

PRI BOLESTI NÔH

Špeciálne vankúšiky podporujú a pomáhajú absorbovať nárazy pri každom kroku. Vďaka tomu je ich nosenie mimoriadne príjemné a uľavujúce. Sú vhodné aj pri celodennom státí alebo chodení.

 

VHODNÉ PRE MUŽOV AJ ŽENY

Táto skvelá opora klenby nohy je univerzálna, vhodná pre mužov aj ženy. Zároveň dobre drží na mieste, tak aby Vám poskytovala potrebnú oporu.

 

VHODNÉ DO AKEJKOĽVEK OBUVI

Vložky môžete nosiť v bežnej obuvi celý deň, ale použiť ich je možné tiež pri športe alebo v pracovnej obuvi. Hodí sa do vychádzkovej obuvi, športovej ale aj pracovnej obuvi, vhodné pre mužov aj ženy. Sú veľmi pohodlné a dokonale masírujú vaše chodidlá.

 

 unikatne-vlozky-na-ploche-nohy

KVALITNÝ MATERIÁL A DLHÁ ŽIVOTNOSŤ

Vložky sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ktoré zaručujú funkčnosť a dlhú životnosť produktu. Špeciálny dizajn nestráca účinnosť ani po opakovanom a namáhavom používaní. Pomôcka je vyrobená z antibakteriálnej impregnovanej textílie, ktorá pomáha predchádzať nechcenému zápachu nôh.


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: