DVOJBALENIE - Účinné vrecúška proti zápachu a vlhkosti do topánok

Kód: DA25652308
€15,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Balenie obsahuje 2 páry sáčkov proti zápachu a vlhkosti

Unikátny pohlcovač pachov a vlhkosti na dokonalé, rýchle a účinné odstránenie nepríjemných pachov a vlhkosti sa hodí do topánok, špajze, auta, skrine a iné. Dokonale absorbuje pachy a vlhkosť tak zanecháva čistý a svieži vzduch. Nie je potrebná žiadna elektrická energia, je bez akéhokoľvek zápachu a netoxický.

Nie je to mágia ale veda. Pohlcovač pachov skutočne funguje. Vďaka bambusovému uhliu viaže nepríjemné pachy a vlhkosť. Takto zabraňuje tvorbe baktérií a plesní a pomôže vám zbaviť sa zápachu.

Vrecúška sú obzvlášť vhodné do topánok, kde pomáhajú odstrániť nepríjemný zápach. Po použití ich stačí nechať hodinu na slnku a fungujú ako nové. Môžete ich používať opakovane. Najkvalitnejšie materiály sú zárukou funkčnosti a životnosti produktu.


 
 
NÁŠ TIP
 
Tu nájdete výhodné 5-balenie pohlcovača pachov a vlhkosti do topánok ku ktorému získate DOPRAVU ZDARMA.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

KONIEC PLESNIAM A VLHKOSTI

Prinášame Vám tieto unikátne sáčky proti zápachu a vlhkosti, ktoré sú najlepším riešením proti nepríjemnému zápachu. Špeciálne granule majú mimoriadnu absorpčnú schopnosť pre vyššiu výkonnosť. 

 

jedinecne-vrecuska-proti-zapachu-a-vlhkosti-do-topanok

 

IDEÁLNE DO TOPÁNOK

Chcete sa zbaviť zápachu topánok účinne, rýchlo a ekologicky? Práve pre Vás prinášame tieto vrecká proti zápachu. Dokážu dokonale odstrániť zápach z vašich topánok. Navyše pohlcujú vlhkosť, takže sa v topánkach nebudú tvoriť plesne. Ostane iba čistý vzduch.

 

V ČOM JE UKRYTÉ TAJOMSTVO ÚSPECHU

Tieto unikátne vrecúška obsahujú špeciálne granule z bambusové uhlia, ktoré dokonale nasávajú vlhkosť, kvôli ktorej vzniká zápach spôsobený baktériami a plesňami, pre ktorých je vlhké prostredie ideálnym miestom na množenie. Vďaka ich savým vlastnostiam sa môžu použiť nielen u obuvi, ale aj v aute, v skriniach, a ďalších priestoroch kde sa hromadí vlhko.

 

vrecuska-proti-zapachu

 

AKO SA VRECÚŠKA PROTI ZÁPACHU POUŽÍVAJÚ

Vrecúška umiestnite do topánok, v požadovanej skrini, šatníku, v aute či inde. Následne ich necháte pracovať. Vrecúška systematicky odstraňujú zápach a vlhkosť. Sáčky môžete opakovane používať roky. Je vhodné, aby ste vrecká nechali aspoň raz do mesiaca vyschnúť na slnku, ideálne jednu hodinu. Ak však budete sáčky nechávať v naozaj vlhkom, či silne zapáchajúcom prostredí, je lepšie, keď ich takto ošetríte aj častejšie. Budú Vám lepšie slúžiť a maximálne ich využijete.

 

EKOLOGICKÉ RIEŠENIE

Tieto sáčky sú dokonalým riešením zápachu. Oproti iným prostriedkom, ktoré pachy len prekrývajú, sáčky pachy dokonale neutralizujú a to bez použitia akýchkoľvek ďalších chemických prípravkov. Je dokonale bezpečné pre vás a vaše deti.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A ŠTÝLOVÝ DIZAJN

Pri výrobe boli použité najkvalitnejšie materiály s dôrazom na dlhú výdrž produktu a maximálny výkon. Navyše dizajn výrobku je nadčasový a štýlový.

 

vrecuska-proti-vlhkosti-a-zapachu-do-topanok

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Materiál: zmes polyester-ľan, výplň bambusové uhlie
  • Farba: šedá
  • Rozmery: 7 x 15 cm
  • Váha: 2x 75g
  • Absorbuje vlhkosť a pachy
  • Do topánok, špajze, autá
  • Po použití ich stačí vystaviť na pár hodín na slniečko, aby opäť získali svoju absorpčnú schopnosť
  • Nevkladajte do vody, neperte!
  • V prípade znečistenia utrite suchou handričkou
  • 4x sáčok proti zápachu do topánok obsahujúce aktívne bambusové uhlie

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: