Unikátny načúvací prístroj

Kód: DS51827253
€31,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

 

Spoznajte tento unikátny načúvací prístroj, ktorý Vám pomôže lepšie počuť behom okamihu. Zariadenie je malé a v telovej farbe čo poskytuje maximálnu diskrétnosť. Navzdory svojej malej veľkosti a nízkej hmotnosti poskytuje maximálny výkon.

Prémiový vstavaný mikrofón zaistí dokonalý zvuk bez skreslenia a šumu. Následne ho pomocou vstavaného reproduktora zosilní. Výkon tohto zariadenia je až 110 decibelov.

Vďaka rôznym nástavcom je zariadenie vhodné pre mužov aj ženy rôznych vekových kategórií. Je univerzálne vhodné do ľavého aj pravého ucha.

Ergonomický tvar zabezpečí pohodlné nosenie aj po dlhú dobu. Vďaka regulácii hlasitosti si naslúchadlo nastavíte podľa vašich potrieb. Najkvalitnejšie materiály a najmodernejšia technológia výroby sú zárukou funkčnosti a výkonnosti.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY NAČÚVACÍ PRÍSTROJ

S prichádzajúcim vekom sa zhoršuje aj náš sluch. Počujte ako za mlada. Pomôže Vás s tým tento skvelý načúvací prístroj. Je univerzálny, vhodný pre každého. Nosí sa mimoriadne pohodlne a poskytne vám výnimočný výkon.

 

 profesionalny-nacuvaci-pristroj

 

PRE DOKONALÝ ZVUK

V prístroji je zabudovaný kvalitný mikrofón, ktorý precízne zachytí akýkoľvek zvuk a následne pomocou výkonného mikrofónu zvuk zosilní. Maximálny výkon je až 110 decibelov. Mikrofón zároveň potláča šum pre dokonale čistý zvuk.

 

VHODNÉ PRE KAŽDÉHO

Načúvací prístroj je dodávaný s mäkkými silikónovými koncovkami do uší v rôznych veľkostiach. Vďaka tomu je prístroj univerzálny, vhodný pre mužov aj ženy, seniorov aj mladších, s rôznymi ušnými kanálikmi. Je určené do ľavého aj pravého ucha.

 

DOKONALE DRŽÍ  A NETLAČÍ PRI NOSENÍ

Bezdrôtový načúvací prístroj bol vytvorený s dôrazom na ergonómiu pri nosení. Ergonomický dizajn zabezpečí pohodlné nosenie aj počas dlhodobého používania. Vďaka rôznym nástavcom Vám pohodlne sadne, netlačí pri nosení a nevypadáva. Vkladá sa priamo do ucha, preto je vhodný aj pre ľudí s okuliarmi.

 

 nacuvaci-pristroj

 

PRE MAXIMÁLNU DISKRÉTNOSŤ

Vďaka malým rozmerom je toto zariadenie veľmi nenápadné. Špeciálny tvar je doplnený telovou farbou pre maximálnu diskrétnosť. No aj napriek malým rozmerom Vám tento načúvací prístroj poskytne maximálny výkon. Vďaka jeho malým rozmerom a nízkej hmotnosti sa príjemne nosí a neovplyvňuje negatívne každodenné činnosti.

 

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE

Ovládanie tohto zariadenia je mimoriadne jednoduché a pohodlné. Pomocou jedného tlačidla na prístroji ho zapnete, vypnete a ovládate hlasitosť. Spotreba energie je minimálna a batérie Vám vydržia po dlhý čas.

 

PRÉMIOVÉ MATERIÁLY A DLHÁ ŽIVOTNOSŤ

Pri výrobe tohto naslúchadla boli použité najkvalitnejšie materiály a najmodernejšia technológia výroby, čo zaisťuje dlhú životnosť a maximálnu funkčnosť produktu. Je vhodné pre dlhodobé a pravidelné používanie.

 

unikatny-nacuvaci-pristroj

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Farba: telová
  • Zosilnenie zvuku: 110 dB ± 5 dB
  • Frekvencia: 300 Hz ~ 4000 Hz
  • Spotreba energie: - ≤ 4 mA
  • Napätie: 1.5V
  • Šum: ≤ 40 dB
  • Napájanie:  na batériu
  • Hmotnosť: 0.02kg

 

NÁŠ TIP

SPOĽAHLIVÝ NAČÚVACÍ PRÍSTROJ

načúvací prístroj

Spoznajte tento unikátny načúvací prístroj, ktorý Vám pomôže lepšie počuť behom okamihu.

 

 

VÝKONNÝ NAČÚVACÍ PRÍSTROJ

výkonný načúvací prístroj

Spoznajte tento výkonný načúvací prístroj, ktorý Vám pomôže lepšie počuť behom okamihu.

 

 

UNIKÁTNY PRÍSTROJ NA ČISTENIE UŠÍ

špirálový čistič uší

Spoznajte unikátny profesionálny čistič uší pre dokonalé, rýchle a pohodlné vyčistenie uší.

 

 

PROFESIONÁLNY ČISTIČ UŠÍ – ELEKTRICKÝ STROJČEK NA ČISTENIE UŠÍ

elektrický čistič uší

Spoznajte unikátny profesionálny čistič uší pre dokonalé, rýchle a pohodlné vyčistenie uší.

 

 

KVALITNÉ UŠNÉ SVIEČKY - 20 KS 

ušné sviečky

 

Spoznajte tieto skvelé ušné sviečky pre blahodarnú terapiu. Ušné sviečky môžu mať priaznivý účinok pri bolestiach v ušiach, hlavy, svrbení v uchu, pískaní v ušiach, únave, migrénach, poruchách spánku, zápaloch nosa, hrdla a iných problémoch.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: