Terapeutický hrejivý a masážny vankúšik na krk

Kód: DS36669637
€23,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Elektrický hrejivý a masážny vankúšik je  špeciálna terapeutická pomôcka, ktorá poskytuje dokonalú úľavu a terapeutický účinok. Suché teplo preniká hĺbkovo, pomáha zmierňovať bolesť, prekrviť poškodenú oblasť a regenerovať.

Hrejivý vankúšik vďaka elektrickému napájaniu rovnomerne a dlhodobo uvoľňuje teplo. Vďaka svojmu ergonomickému tvaru je určený na oblasť krku, a ramien no môžete ho využívať aj na kĺby, brucho a akúkoľvek časť na tele.

Suché teplo je ideálne pre celú radu problémov. Či už sa jedná o bolesť chrbta, stuhnutosť, seknutie a iné je tento vankúš tým pravým.

Patentovaný dizajn zabezpečí okamžité zahrievanie a rovnomerné rozloženie tepla. Trojstupňová vibračná masáž prinesie ešte väčšiu úľavu. Najkvalitnejšie materiály sú zárukou životnosti a funkčnosti produktu.


 

NÁŠ TIP

Ozdravovací účinok prinášajú tiež špeciálne masážne vákuové banky.

Prinášame tiež riešenie pre korekciu chrbtice a odstránenie zlého držania telaOrtopedický korektor pre správne držanie tela

Pri bolestiach chrbta Vám môže pomôcť masážna opierka chrbta alebo zdravotný podsedák.

Na bolesť a úľavu svalov je vhodná masážna pištoľ.

Vyskúšajte tiež ostatné masážne pomôcky.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY HREJIVÝ VANKÚŠIK

Trápi Vás bolesť chrbta, krku, ramien, kolien, brucha, kĺbov, stuhnutie či seknutie? Prinášame riešenia – kvalitný elektrický nahrievací a vibračný vankúš.

Jednoduchá a rýchla pomoc pri bolestiach krčnej chrbtice a svalov, pri svalovej horúčke, seknutí a iných problémoch. Vďaka pôsobeniu suchého tepla prináša uvoľnenie a hlbokú úľavu postihnutým miestam. Vibračná masáž podporuje prekrvenie a regeneráciu.

 • prekrvuje a uvoľňuje svalstvo,
 • na bolesti v oblasti krčnej chrbtice
 • na studené končatiny: chladné nohy alebo ruky,
 • bolesť kĺbov, svalov, artritída
 • pri prechladení
 • na reumatizmus a dnu,
 • vyhrievanie alebo prehrievanie krku, krčnej chrbtice, ramena, zápästia,
 • na bolesť hlavy, stuhnutí šije 

 

 masazny-a-hrejivy-vankusik

NA ZMIERNENIE BOLESTI KRČNEJ CHRBTICE

80% ľudí zažije bolesť krčnej chrbtice. Zlý spánok, nálada, energia a ťažkosti so sústredením sú len niektoré zo spôsobov, ako nás bolesť chrbta ovplyvňuje. Práve tento vankúš je pomôckou, ktorá je primárne určená na odstránenie bolesti a zmiernenie ťažkostí. Suché teplo je vhodné aj pri seknutí a iných problémoch.

 

UVOĽŇUJÚCA TERAPEUTICKÁ MASÁŽ

Masážny vankúšik disponuje výkonnými vibračnými hlavicami s troma stupňami intenzity. Takto Vám poskytuje intenzívnu hĺbkovú masáž, ktorá odstraňuje bolesť, odľahčuje napätie, podporuje krvný obeh a prináša dokonalé uvoľnenie. 

 

PRE MAXIMÁLNU ÚČINNOSŤ

Vďaka špeciálnemu vyhrievaniu, výkonným masážno-vibračným hlaviciam a špeciálnemu materiálu poskytuje maximálny hrejivý účinok, ktorý sa dlhodobo a rovnomerne uvoľňuje. Okamžite začne pôsobiť, aby zvýšil krvný obeh, uvoľnil napnuté a stuhnuté svaly.

 

 hrejivy-a-masazny-vankusik

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERÍALY

Pri výrobe tohto unikátneho vankúša boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby, čo je zárukou maximálnej funkčnosti a životnosti produktu.

 

DOKONALE PRENOSNÝ

Hrejivý vankúšik je napájaný pomocou USB. Je ľahký a kompaktný, takže si ho môžete vziať kdekoľvek so sebou. Je vhodný pre použitie v kancelárii, aute, doma a na cestách.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Vylepšená verzia
 • Trojstupňová regulácia teploty
 • Trojstupňová vibračná masáž, jedna veľkosť
 • Napätie: 5V 2A

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: